Перейти до змісту

Швидка допомога "Тарас" за 500 грн.


VilanS

Рекомендовані повідомлення

хтось стикався з таким низеньким дядьком на держвній швидкій який просить грошей за виклик???

повідомте будь-ласка!!!!

бачив вчора біля станції на ж/д вокзалі... ох як хотілось врізати.....

Між іншим. Недавно десь накнувся на інформацію, що Верховна Зрада Рада прийняла закон відповідно до якого за виклики швидкої дозволили брати благодійні внески . Ось так от ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хтось стикався з таким низеньким дядьком на держвній швидкій який просить грошей за виклик???

повідомте будь-ласка!!!!

бачив вчора біля станції на ж/д вокзалі... ох як хотілось врізати.....

Між іншим. Недавно десь накнувся на інформацію, що Верховна Зрада Рада прийняла закон відповідно до якого за виклики швидкої дозволили брати благодійні внески . Ось так от ...

випадково нажав "поддержал"...

а цей просто говорить, я приїду за 7-15хв з вас 20-50грн.

ти що на*ер думаєш він тобі ще чек видасть??? ггг ху*ку....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а цей просто говорить, я приїду за 7-15хв з вас 20-50грн.

ти що на*ер думаєш він тобі ще чек видасть??? ггг ху*ку....

З цього місця детальніше.

Виклик швидкої приймає диспетчер. Спілкування з лікарем відбувається по приїзді.

Тобто за повторний візит він просить гроші?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

при спілкуванні довго не хотів виходити з квартири щось розповідав "лапша на вуха".... потім сказав що бажає, 50грн....

швидка затримувалась ніби то, чи то просто стан був наляканний і диспетчер дав номер того лікаря чи мед-брата як його там незнаю, а він мені з вас 20-50грн зараз будем...

номер імені та ін не помню.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

при спілкуванні довго не хотів виходити з квартири щось розповідав "лапша на вуха".... потім сказав що бажає, 50грн....

швидка затримувалась ніби то, чи то просто стан був наляканний і диспетчер дав номер того лікаря чи мед-брата як його там незнаю, а він мені з вас 20-50грн зараз будем...

номер імені та ін не помню.....

Що зарплатня у них лайно я знаю, але описана ситуація подібна на маячню, хоча б тому, що усі розмови з диспетчером записуються.

Нічого особистого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...