Jump to content

Чи користувався хтось послугами Allegro.pl ?


Recommended Posts

Дуже великий вибір речей, і є таке що в Україні не купиш взагалі. Тільки от залишається питання оплати і доставки. Чи купував хтось щось з аукціону і як вирішували питання оплати-доставки?

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Я користувався.

Купляв стедикам.

Знайшов лот, зізвонився з чуваком, який продавав (в торгах не участвовав, та й нема понту, краще на пряму, якщо є контакти). Слава Богу нормальний дядя попався. В Україну висилати не хотів та й грошей то багато стоїть.

То в Польші він вислав на вказану адресу. Моя мамка там була якраз. Доставили, розрахувались і все.

Link to comment
Share on other sites

Сам не користувався. Але коли хотів шось купувати в Польщі, то знайома, яка там вчилась порадила цей аукціон.

Link to comment
Share on other sites

на рахунок вибору - то можна знайти практично все. я наприклад цікавився проциками під 939 платформу АМД. Були Opteron 165, 170, зараз є Х2 3800, 4200, 4400.

Мені теж розповів друг який жив у Польщі. Там якщо хтось хоче продати річ - виставляє на аукціон і продає. Він сам продавав там телефон, компютер, фотокамеру, а потім купував нові. Дуже багато користувачів і речі легко продавати. Кожен продавець має свій рейтинг, а покупці після покупки виставляють відгуки про продавці - так що все всі знають.

Я спробував знайти подібний сервіс в україні. Вони є, але користувачів і речей набагато менше. Є навіть український сайт зроблений командою Allegro - тобто повна його копія - aukro.com.ua , але користувачів там поки мало.

board.lutsk.ua куплю\продам - звичайно добра річ, але коли дають оголошення "продам неспішно" - то може краще користуватись aukro.com.ua ? Та й взагалі може продавати через нього все, адже аукціон може тривати як місяць так і 1 день.

Link to comment
Share on other sites

украинских аукционов немало, например http://www.etorg.com/ , http://torg.alkar.net/ (тут имею аккаунт и сам неоднократно продавал и покупал), http://auction.ua/ , http://lotok.com.ua/ и есть вроде украинское отделение molotok.ru. но ни один из них не стал популярным в национальном масштабе, а жаль

Link to comment
Share on other sites

я тоже пользую ЛотОК. Нормально. пробовал torg.alkar.net. Но все же маловат выбор и нет такой популярности у них. Может aukro.com.ua раскрутится. ИМХО у них самый удобний интерфейс и достаточно информации о продавцах.

Кстати логином с aukro.com.ua можна пользоватся на всех сайтах системы (Польша, чехия, россия и тд.)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.×
×
  • Create New...