Перейти до змісту

Дитячий електромобіль


dimmaxim

Рекомендовані повідомлення

...Шим для такого двигуна тут не найкраще рышення, сильно впаде крутний момент.

Я як бавився з великим двигуном замітив, що при ~40 ватах падіння напруги між входом і виходом, завдяки хорошому транзистору, було 0.06 В(0.06В*4А=0.24 Вт, втрати на тепло становлять трішки більше чим 0.5 %), правда скважність ШИМ була 100% тобто то був вже не ШИМ а просто транзистор працював як вимикач.

Як почав крутити ручку потенціометра то вже було без радіатора не обійтись, хоча так і має бути, транзистор гріється лише у момент комутації...

Мені от цікаво як плата буде працювати для 6 В авто якщо на вхід подавати 12 В(акумулятори дешевші по співвідношенню ємність/ціна) і ручку не викручувати далі положення 50%, по суті на двигун то буде йти половина напруги... хоча хз, можливо двигун буде грітись, треба тестити... + ще треба буде 6 В електроніку автомобільчика адаптовувати під 12 В, ато думаю що китайці навряд чи робили запас по напрузі живлення.

По закінченню цього проекту вивантажу весь матеріал який накопичиться в мережу, я не планую налагоджувати серійний випуск :) .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 78
  • Створено
  • Остання відповідь

Ще парочка відео:

Швидкість наростання спеціально понизив для більшої наглядності, можна як збільшити так і зменшити.

Після деякої доробки схеми при струмах в 4 А(~ 50вт) можна обійтись без радіатора.

Можна пробувати робити тестовий заїзд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Можна замінити зарядний пристрій на інший з силою току 1.2 Ампер ( 10% від ємності акумулятора) .

який має бути вольтаж?

маю такий самий акум., зарядку десь посіяв...

і блок живлення 12в 6.35А як зменшити ампери?

Можна замінити зарядний пристрій на інший з силою току 1.2 Ампер ( 10% від ємності акумулятора) .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

який має бути вольтаж?

маю такий самий акум., зарядку десь посіяв...

і блок живлення 12в 6.35А як зменшити ампери?

Для зарядки акумулятора треба напруга 13.5-14.4 В, якщо Ваш БЖ видає скажімо 12.2 В то акум ніколи не зарядиться на всі 100%, струм підбирається як правило 10% від ємності акумулятора, наприклад, акум на 12 В 1 А/год заряджається струмом 0.1 Ампер десь 12-16 годин.

Хто хоче взяти участь у тестуванні блоку плавного пуску? Треба тільки 12 В машинку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...