Перейти до змісту

Юлька в місті


madkot

Рекомендовані повідомлення

2 madkot

якщо тобі насправді все так пофіг і ні за кого голосувати не будеш, то для чого піднімати такі теми як ця? Аби висловити "які ті всі політики гади і який я один хороший і розумний бо буду голосувати проти всіх"?

Ти ж чудово розумієш, що голосування проти всіх не завадить мінімум трьом партіям (чи блокам) пройти в парламент. Але кожен голос, відданий на Західній Україні проти всіх, додає Януковичу шансів набрати більшість в Верховній Раді, і кому від того буде краще?

Я по роботі власної фірми можу сказати, що коли Тимошенко була прем'єром нам працювати було легше. Це стосується і податкової, і митниці, і цін на сировину, і багатьох інших аспектів. Та і люди зараз набагато бідніші ніж були. Принаймні купівельна спроможність в людей значно знизилась за останній рік.

Зауваж -- ціни піднялись на все -- метал (це я знаю по роботі), бензин, олію, цукор, м'ясо, картоплю і інші продукти та матеріали. При тому заробітна плата і пенсії майже не змінились.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 madkot

якщо тобі насправді все так пофіг і ні за кого голосувати не будеш, то для чого піднімати такі теми як ця? Аби висловити "які ті всі політики гади і який я один хороший і розумний бо буду голосувати проти всіх"?

Ти ж чудово розумієш, що голосування проти всіх не завадить мінімум трьом партіям (чи блокам) пройти в парламент. Але кожен голос, відданий на Західній Україні проти всіх, додає Януковичу шансів набрати більшість в Верховній Раді, і кому від того буде краще?

Я по роботі власної фірми можу сказати, що коли Тимошенко була прем'єром нам працювати було легше. Це стосується і податкової, і митниці, і цін на сировину, і багатьох інших аспектів. Та і люди зараз набагато бідніші ніж були. Принаймні купівельна спроможність в людей значно знизилась за останній рік.

Зауваж -- ціни піднялись на все -- метал (це я знаю по роботі), бензин, олію, цукор, м'ясо, картоплю і інші продукти та матеріали. При тому заробітна плата і пенсії майже не змінились.

Мені насправді не пофіг і особливо не пофіг те що у нас різко зріс процент тих хто голосує проти всіх, це означає що люди не вірять всім нинішнім політикам, бачачи їхні внутшні розборки і боротьбу за владу. на жаль немає зараз нормальної конкурентно спроможної сили адже основі кити політики мають за собою великий бізнес і вкидають такі гроші у свою розкрутку що жодна з менших партій їх ніколи не переможе на виборах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 madkot

Я по роботі власної фірми можу сказати, що коли Тимошенко була прем'єром нам працювати було легше. Це стосується і податкової, і митниці, і цін на сировину, і багатьох інших аспектів. Та і люди зараз набагато бідніші ніж були. Принаймні купівельна спроможність в людей значно знизилась за останній рік.

Ну тут ще можна поспорити. Юлька дуже хитро позакривала всі дирки. Вроді податки трохи спустила, а за ті що осталися взялася конкретно. Так вот вийшов такий прикол - в процентах податки зменшилися, а в грошах збільшилися. Так, податкова і митниця вже не так заривалися, бо боялися її, але з часом все почало вертатись на круги своя. Так само як Луценко став міністром МВС, міліцейські генерали спочатку пили валер"янку, а потім побачили, що не такій вже той "Термінатор" і страшний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ты правильно сказал что наше будушее строится нашими руками и нашими мозгами, только партии тут причем? :) Я же про наше с вами будущее, а не про будущее депутатиков (читай - слуга народа).

Поясню ще раз. Я пропоную голосувати хоч за когось, бо вже достало оце правління Яника і ко, чергова криза, з енергетикою в нас писец що робиться. Нам гвалтують всі по кругу, а Ви їм посміхаїтесь мол пратіфний, пратіфний!! Якщо ти хочеш відстрелити вовка, то Ти досилаєш патрон в патроник і дієш, а не сидиш і дивишся як тебе шматують.

3.ЬІ. Хоча підозрюю що проти всіх або малолетки або малосвідомі громадяни, сам такий був до 18-19-ти років :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

владу спочатку треба очистити - вигнати, розстріляти за заслуги перед вітчизною, відправити на дачу (в якості добрива), полювання (мішенями), рибалку(відповідно, наживкою)...

просто щоб їх небуло. не допускати тих, в кого родичі працювали в органах влади, хто займався чи займається хоч якось підприємницькою діяльністю (навіть насіння соняшника продавав) чи їх родичів...

в ідеалі - двірника дядю ******* поставити президентом, відправити в парламент...

а в рожевих мріях, взагалі, бути єдиним і неподільним властителем Всія Русі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не, вот только палки перегибать не надо (это я про дворника)

страна дворников получится... :)

но то, что сегодняшних всех разогнать - это да. они уже просто переварились в своем политическом сиропе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не, вот только палки перегибать не надо (это я про дворника)

страна дворников получится... :D

но то, что сегодняшних всех разогнать - это да. они уже просто переварились в своем политическом сиропе.

Я за те щоб відсіяти, і залишити 20% політиків старої закалки. Вони, цука, можуть економіку підняти за кілька років, а лиш би зверху наказали що так треба. Ви думаєте чого ПР так швидко відвоювала позиції після "Револлюції", тому що там не жовторотики сидять.... Я ПР тільки за це в поважаю ПРО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

юлька молодец ... верю ей на 80% ... остальным не верю вообще ... вот очень плохо что наша "революция" была без крови ... если старую власть не пазвесить на придорожных деревьях ... ничего хорошего не выйдет - ето нам доказывает история становления демократии в европе ... особенно красноречива история франции - там два состава правительста повесили подряд .. если не больше...

Крови желаем? якобинского террору? Маратов с Робеспьерами?

Нуну..

Не дай бог реальная кровь...обычными соплями не отделаетесь...

Тока из-за дураков которые желают порезвиться к сожалению отдуваться приходится другим людям.

Слава богу мій народ мудрий і на Революції показав свою европейськість та свідомість.

Просто зараз не час кривавих революцій.

Зараз час допомогти президенту реалізувати ту програму за яку ми проголосували, за ті можливості які в нас вкрали.

Без допомоги депутатів він не зможе і як не зміг в минулі роки виконати свої обіцянки.

Хоча багатьом легше облити його лайном і назвати мяким.

Як би то він був мяким ми б зараз не мали ні конституції, ні судів, ні виборів як таких взагалі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...