Перейти до змісту

Юлька в місті


madkot

Рекомендовані повідомлення

Як вам вчорашній візит цієї дамочки?

Мені дуже не сподобалось що через неї перекрили центр, створили реальні проблеми для людей котрі повертались з роботи до дому. Хто вона така що б заради неї робили такі замолоти з транспортом?

А ще більш добило вміння Юлі бути одночасно на двох каналах. По Аверсу йшла передача про зустріч з нею і писало прямий ефір і по Інтеру робили пряме включення з Луцька на двох каналах одночасно говорити різні тексти - це дуже круто.

По дзвінки у студію Аверсу я вже мовчу - зрозуміло що вони не були від народу а підставлені.

P.S. а ще жалко клумби на майдані. Дуже дивно поставили сцену і тому місця для народу було маловато - ось вони і повилазили на клумби. на жаль сьогодні не бачив їхній стан але уявляю що все там витоптали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

юлька молодец ... верю ей на 80% ... остальным не верю вообще ... вот очень плохо что наша "революция" была без крови ... если старую власть не пазвесить на придорожных деревьях ... ничего хорошего не выйдет - ето нам доказывает история становления демократии в европе ... особенно красноречива история франции - там два состава правительста повесили подряд .. если не больше...

кстати юлька говорила что янек в евросоюзе .. писал с бумажки послание европе и умудрился на 15 телекамерв слове "европа" сделать ДВЕ ошиибки ??? как такое возможно?? ЭФРОППА - так чтоли???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

юлька молодец ... верю ей на 80% ... остальным не верю вообще ... вот очень плохо что наша "революция" была без крови ... если старую власть не пазвесить на придорожных деревьях ... ничего хорошего не выйдет - ето нам доказывает история становления демократии в европе ... особенно красноречива история франции - там два состава правительста повесили подряд .. если не больше...

Крови желаем? якобинского террору? Маратов с Робеспьерами?

Нуну..

Не дай бог реальная кровь...обычными соплями не отделаетесь...

Тока из-за дураков которые желают порезвиться к сожалению отдуваться приходится другим людям.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ты нифига не понял ... и то что крови небыло на асфальте ето прекрасно ... но сколько ее выпьют воры в законе и НАС И НАШИХ ДЕТЕЙ И ВНУКОВ???

в том о и дело что болезнь гангрену антибиотиками и припарками вылечить невозможно .... тока отрезать ...

весь ужас ситуации что гниет как раз голова ... как ее резать??

я никого за топор браться не призываю ... только констатирую что прошлая власть должна свалить из украины подобру поздорову ... в полном составе желательно ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ты нифига не понял ... и то что крови небыло на асфальте ето прекрасно ... но сколько ее выпьют воры в законе и НАС И НАШИХ ДЕТЕЙ И ВНУКОВ???

в том о и дело что болезнь гангрену антибиотиками и припарками вылечить невозможно .... тока отрезать ...

весь ужас ситуации что гниет как раз голова ... как ее резать??

я никого за топор браться не призываю ... только констатирую что прошлая власть должна свалить из украины подобру поздорову ... в полном составе желательно ...

Кров п'ють не лише вори в законі а й гарненькі жіночки аля Юля Тимошенко. Іноді тихенький чиновник робить більше біди ніж якись там політик котрий влаштовує постійні скандали своїми ідеями та висловами.

Тепер про минулу владу. Скажи а хто з тих що рветься до лвади зараз не минула влада. Хіба Юля, Ющенко, Янукович, Мороз - це не минула влада - всі вони з одного гнізда. А нам зараз треба абсолютно нові сили, нові бачення ситуації і нові рішення виходу з кризи політичної (скажіть дякую президенту) та економічної. У парламент треба не міліонерів вибирати а представників середнього класу котрі ще не відірвались від бідноти і знають як люди живуть. А то їздять на персональних лімузинах і спілкуються з народом лише на имайданах,нехай би заїхали у віддалене селе без дороги - попитатали що вони там думають, зайшли б у тролейбус і там послухали про життя і що думають про політиків

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зара от знову купа поліцаїв вздовж дороги тсоїть... Знайомий сказав, шо сам Ющенко їде...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зара от знову купа поліцаїв вздовж дороги тсоїть... Знайомий сказав, шо сам Ющенко їде...

ехал бы сам - проблем не было бы.

а так, с сопровождением, охраной...

все перекроют и создадут сплошные коллапсы по всему пути следования

у нас с начала недели на дорогах ГАИшники с Кобровцами стоят

ездить чуток полегче стало...

интересно, после выборов снимутся с постов?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вот потому я и говорю что ей я верю на 80% - тоесть - поскольку она обещает немного .. и характер етих обещаний вызывает доверие ... особенно про теневую економику... вот и я верю что ето на 80% выполнимо ...

ну а если выгнать всех подряд ... просто нету революционной идеи и нет ее носителей .. - ето означает что придут к власти шестерки бывших боссов ... и будет хуже ... новый деребан

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЭФРОППА - так чтоли???

Evropa мабуть :)

Те що центр перекрили в робочий день - це повна ж...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

только констатирую что прошлая власть должна свалить из украины подобру поздорову ... в полном составе желательно ...

Во во, и то все! И Витьки и Юльки и остальные муд... Никому уже не верю. А на выборах галочку поставлю за свою любимую партию "Против всех" называется. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По дзвінки у студію Аверсу я вже мовчу - зрозуміло що вони не були від народу а підставлені.
на відміну від Януковича, Тимошенко, Луценко і інші "померанчеві" кандидати не втікають від прямих дзвінків в студію, від питань народу та журналістів, а також від дебатів. А команда Януковича заявила, що Луценко "не доріс до того рівня, щоб проводити дебати з Януковичом". Бояться визнати, що це бидло два слова до купи не може зв'язати, якщо не завчило їх як відповіді на наперед заплановані запитання.

Так що непотрібно звинувачувати Тимошенко в тому, доказів чому ти не маєш. Я на 95% впевнений, що дзвінки були не підставні, і питання не наперед заплановані. Юлька не з тих людей, що полізуть в кишеню за словом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні такі дурниці не фотографую
угу, зате з зеком Януковичем, підозрюю, сфотографувався б залюбки
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні такі дурниці не фотографую
угу, зате з зеком Януковичем, підозрюю, сфотографувався б залюбки

З чого взяті ці тупі та незрозумілі висновки?

Я вже писав у іншій гілці що не буду зраджувати своїм поглядам на нинішню політику і на цих виборах, як і на попердніх двох проголосую проти всіх. Інших достойних кандидатів не бачу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну вибір в нас невеликий:

Янукович підтримує великий бізнес, робить дуже "гарне" податкове навантаження.

Юлька підтримує середній і малий, робить помірне податкове навантаження.

Інші партії фактично аутсайдери. ИМХО

Вибирайте саме той уряд за якого жилося краще.

Висновок робіть самі.

А галочка "проти всіх" те саме що поставити галочку в смертному вироку:

1- вас піджарять.

2- вас усиплять великою кількістю снодійного.

3- вас вспотрошать вживу.

4- вас насадять на палю.

5- мені байдуже.

НЕ ДАВАЙТЕ!! М@ть вашу вирішувати долю Вашу, Ваших дітей і рідних. Майбутнє будується нашими руками і нашими вчинками!! Відайте голос правильно з свідомістю що Ви робите правильно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:o Геть рожевих і голубих, червоних і білих,,,,,,,,,

Де наш націоналізм ? Україна для Українців а не Українці для жидів !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А галочка "проти всіх" те саме що поставити галочку в смертному вироку:

НЕ ДАВАЙТЕ!! М@ть вашу вирішувати долю Вашу, Ваших дітей і рідних. Майбутнє будується нашими руками і нашими вчинками!! Відайте голос правильно з свідомістю що Ви робите правильно.

Ты правильно сказал что наше будушее строится нашими руками и нашими мозгами, только партии тут причем? :rolleyes: Я же про наше с вами будущее, а не про будущее депутатиков (читай - слуга народа).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як і на попердніх двох проголосую проти всіх. Інших достойних кандидатів не бачу
я вже писав в сусідній гілці, що голосувати "проти всіх" на західній Україні -- це все одно що голосувати за Януковича. Тобто, якщо ти голосуєш "проти всіх", то з таким самим успіхом можеш поставити галочку в графі напроти Партії регіонів -- результат буде один і той же. А якщо ти ще йього не усвідомив, то не потрібно інших називати тупими.

Хтось з великих казав, що якщо на вашу думку всі все роблять не правильно, то варто в першу чергу подивитись на себе -- може це просто з вами щось не так? Не подобаються нинішні кандидати? Висувайте інших!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я буду віддавати голос за партію, хоча хто з нас не розчарований у помаранчевій команді?

Згідна з Plumom: голосуючи проти всіх, ми фактично віддаємо голос Януковичу. Що ми цим доведемо? Тільки самі собі, що ми от такі амбітні і начебто "віддячили" за наше розчарування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я уже ссылался на умные слова о происходжении слова идиот .... ето те в древней греции кто не имет права голоса на собраниях полиса ... ну если вы сами отказались от етого права ... значит внатуре ... стыдно за вас чесслово..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як і на попердніх двох проголосую проти всіх. Інших достойних кандидатів не бачу
я вже писав в сусідній гілці, що голосувати "проти всіх" на західній Україні -- це все одно що голосувати за Януковича. Тобто, якщо ти голосуєш "проти всіх", то з таким самим успіхом можеш поставити галочку в графі напроти Партії регіонів -- результат буде один і той же. А якщо ти ще йього не усвідомив, то не потрібно інших називати тупими.

Хтось з великих казав, що якщо на вашу думку всі все роблять не правильно, то варто в першу чергу подивитись на себе -- може це просто з вами щось не так? Не подобаються нинішні кандидати? Висувайте інших!

У мене є багато знайомих котрі живуть на сході та півдні - чимоло з них голосують проти всіх також - чи це означає що це те ж саме ніби вони голосують за НУНС та БЮТ?

Результат буде інший - голосування проти всіх зменшує кількість голосів за партії - тобто знижує їхні шанси пройти. Хоча звісно гіганти і так пройдуть.

Тепер про тупих - не треба знову підміняти поняття і читати крізь текст - читайте текст уважно.

Я писав: "З чого взяті ці тупі та незрозумілі висновки?"

Якщо це означає що я обізвав когось тупим - можете подати на мене в суд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до влади приходять партії, а влада це рівень корупції, податків, прибутків, це зарплати, ціни, пенсії, тобі і на це пофіг?

І ще мене цікавить які ідеології, чи просто погляди підтримують ті що будуть голосувати проти всіх?

Розкажу про свої погляди.

Скажіть хтось з вас може зараз сходу назвати мені скільки людей пройде в парламент від, наприклад, БЮТ якщо вона в цілому по країні візьме десь 25% голосів?

І друге питання хто з тих хто пройде від БЮТ буде з Волині?

Невже всі забули стару систему виборів нардепів коли ми вибирали одного депутатта від виборчого округу і всі знали що він представляє Луцьк, на Волині було у 2002 році 5 округів - тобто гарантовано 5 осіб представляли на шу обасть. У вас є гарантії що зараз хтось пройде у парламент з Волинян, адже партійні списки складають так як хочеться керівникам партії і вибір йде не по регіональній належності а по іншим внутріпартійним зв'язкам

Зробите ви свій вибрі, щасливі підете до дому з розумінням виконаного обов'язку і задоволенням що памаранчеві отримала ще один голос, а далі що?

Враховуючи всю нинышню политичну систему результат особливо не выдрызнятиметься выд результатыв 2006 року, та ще треба буде пережити перерахування голосів, оскарження в судах і т.д. і слід врахувати що Конституційний суд вже не допоможе тут як в 2004 році коли безпідставно призначили Ющенка президентом - тоді слід було взагалі не визначити вибори недійсними і зняти Ющенка і Януковича як можливих кандидатів при наступних перевиборах. Конституційний суд у нас зараз це туалетна бумажко котрою витерли одне місце всі хто хотів з політиків. Рішення по указам президента так і не дали прийняти, а це значить що у нас немає найвищої судової інстанції.

Скажу відверто я не в захваті взагалі від того що робиться і не в захваті від того що не бачу за кого міг би віддати свій голос.

Коли два у 2004 році я казав що голосую проти всіх - на мене дивились як і половина з тих хто це читає, як на ворога, а потім коли прийшло розчарування в помаранчевих, коли побачили що команда їхня розвалилась і вони роблять не те що обіцяли на майдані, люди призадумались на своїм вибором.

Я також не хочу бачити людей аля Янукович при владі і ввчажаю що якщо ти десь колись навіть у глибокому дитинстві засвітився у кримінальних справах і тим більше був судимий, - ця людина взагалі не має права працювати у державних установах.

По результатам голосування на форумі лідирує БЮТ

Скажіть невже ви забули хто був правою рукою Лазаренка, невже ви забули як списувались борги ЄЕС коли Юля стала прем'єром - за це навіть Ющенко на не ї наїзжав, невже ви забули Івченка, котрий на наші з вами гроші купував собі мерси за мільйони і вважав це нормальним - це все помаранчеві. Ви забули витівки сина президетнта?

Невже ми хочемо щоб такі як Янукович, Вітренок, Симоненко та багато інших не можуть вивчити українську мову керували державою.

Нам треба зруйнувати цю систему взагалі, а не вибирати менше зло. І президента переобрати нам теж необхідно

Українці завжди вибирали менше зло, вибирали ненадійних партнерів (згадайте битву під Берестечком) і потім страждали від того що їх вкотре зрадили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...