Перейти до змісту

потрібна допомога ще одній хорошій дитині


lanima

Рекомендовані повідомлення

привіт всім форумчанам. В моєму селі живе дуже хороша жіночка. В неї троє діток. Найменшенький Сергійко, хворий на важку форму дцп. Тато, справжня свиня, втік з сім'ї після народження сина. Хоч живе поруч, діти для нього не існують.

Сергійкові недавно виповнилося 10 років, а він навіть не сидить самостійно. Його мама Оксана надзвичайно мужня й сильна жінка доглядаючи його ще й працює, щоб заробити трохи грошей на лікування.

Мені дуже хотілося допомогти їм, та не знала чим. А декілька днів тому взнала, що в заліщиках є санаторій, де ефективно лікують таких діток.

Давайте скинемось, хто скільки зможе, щоб на осінь відправити туди Сергійка. Потрібно біля 4000 грн. Тисячу я дам, решту потрібно дозбирати.

І напевно потрібно відкрити якусь карточку, куди можна було б скидати гроші.

Можливо в когось є великі памперси, одноразові пелюшки-їх теж треба. Гадаю що й одяг, іграшки згодяться. Просто не знаю, як про це запитати, щоб не образити ненароком людину

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо будете мати вільний час,відкрийте хлопчику рахунок,і дайте відразу реквізити рахунка чи номер карточки,куди перекинути гроші на лікування.На мою думку є багато форумчан,які в міру своєї можливості приєднаються,хто скількі зможе,а гуртом і гори звернути можна.Можливо йому ще щось потрібно.Дякую Вам ,що турбуєтесь за тих кому справді важко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

привіт всім. В силу деяких обставин не мала змоги зайти на форум.

Була в кількох банках, всюди сказали привезти дитину, щоб відкрити рахунок на неї, й нікого не хвилює, що вона хвора. Такі правила.

Тому даю номер своєї кредитки. Я нею не користуюся, кредитного ліміту на ній немає, тобто нульовий. Впихнули в приватбанку, коли оформляла карточку для соціальних виплат.

На мою думку, цілком підійде, щоб збирати на ній кошти.

Отож, хто захоче допомогти, закидайте гроші сюди:

5211 5373 4313 8108

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

велике ДЯКУЮ всім за надіслані кошти.

Зараз на рахунку вже 315 гривень.

Окрема подяка zigorko, який надіслав більшу частину цієї суми.

Пишучи перший пост я майже не надіялась на позитивний результат. Рада, що помилилась)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Ще трошки й на рахунку буде перша тисяча! Дякую ще раз всім, хто допоміг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Ми вже зібрали майже-майже дві тисячі. Дуже дякую бордівчанам Саші й Альоші Руденко за надіслану значну суму на лікування Сергійка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Є 2007грн!! Ще раз дякую всім небайдужим.

Скоро Миколая, давайте всі разом зробимо подарунок сергійкові, подаруємо надію стати на ноги. Пожертвуйте шоколадкою, тортиком, пачкою сигарет чи банкою пива й дайте ці гроші дитині. .Зроблене одного разу добро повернеться сторицею.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Завдяки Jaguar-35769 з'явилася можливість відправити сергійка в клініку козявкіна. Хто хотів допомогти, але ще не встиг, поспішіть, ці гроші дуже згодяться сергійкові з мамою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось це зболене янголятко потрібно відправити на лікування. Подаруйте йому надію.

post-16086-0-66458200-1385140443_thumb.j

post-16086-0-36870300-1385140518_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Ще раз дякую всім хто відгукнувся на моє прохання. Всього назбирали 2100грн. Гроші зняті з картки й чекають, коли сергійко поїде на лікування.

Оскільки картку буду використовувати для інших цілей, прошу більше на неї гроші не скидати. Якщо хтось ще захоче допомогти, пишіть в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...