Перейти до змісту

Озеро перед Берестяное


TSM

Рекомендовані повідомлення

Кто был на озере перед Берестяное? Как с Луцка туда добратся? Можно ли там ловить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кто был на озере перед Берестяное? Как с Луцка туда добратся? Можно ли там ловить?

Уточни яке саме те шо біля села, чи те шо по дорозі від Цуманя?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там не можна ловити,є табличка з написом "Вилов риби заборонено".В цьому році 2 рази проїжав на байку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це урочище Богуславка http://visnyk.lutsk.ua/2010/04/22/9927/

і входить до Національного парку"Цуманська пуща"

але нажаль цуманські "босси" вже його "прихватизували" і розводять коропів,

колись гуляв там з "зеркалкою" чим дуже злякав сторожа, і мені чемно пояснили що це приватна властність, на моє запитання як можна приватизувати озеро, тим більше в національному парку, відповіли, що можна і як аргумент показали табличку,що там ходити і випасати худобу заборонено)))))

Тільки після того як охоронець почав просити, щоб я пішов, бо десь зараз має приїхати "босс" і вижене його з роботи, я поїхав.

До речі там на лівій половині в кутку "кормушка" і там карпів так десь по 2-2.5 кг можна в буквальному сенсі ловити руками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поїдь в Лопатень на ставки,бачив як рибалка гарненькі карасі ловив більші за лодоню.Але там треба так ловити щоб з лісництва працівники не бачили,вони такі єхидні і противні,чипляються за мєлочі хто ти такий,що робиш і т.д.Там територія не заповідна і простим смертним там можна бродити і ловити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...