Перейти до змісту

школа № 6


Otto Kreer

Рекомендовані повідомлення

Хм... Забавно, я сейчас вспомнила, что нас в детстве пугали 6-й школой. Настолько, были запуганы, что не знали и знать не хотели, где ж она находится.

В чем тут дело, может, кто знает? И где ж она? Где остальные, я вроде бы, знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо не плутаю, то зараз вона не "школа №6", а Навчально-реабілітаційний центр і знаходиться на Лесі Українки, 20 (біля базару)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо не плутаю, то зараз вона не "школа №6", а Навчально-реабілітаційний центр і знаходиться на Лесі Українки, 20 (біля базару)

Там же была 8-я?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну, значить з 6-ої зробили вечірню школу. я просто пам’ятаю, казали, що 6 і 8 школу злили в одну, а замість однієї з них зробили вечірню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И где ж она?

вона була на Ковельській біля облавтодору

http://wikimapia.org...я-сменная-школа

а вечірня школа була на Винниченка в арці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а може 6-та була все ж таки біля старого базару ?

ні, біля базару 8-ма 100%

http://lk.vb.ua/Школа-8-Луцьк-3628

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм... Забавно, я сейчас вспомнила, что нас в детстве пугали 6-й школой. Настолько, были запуганы, что не знали и знать не хотели, где ж она находится.

В чем тут дело, может, кто знает? И где ж она? Где остальные, я вроде бы, знаю.

У 80-х і нас лякали шостою школою. Туди "ссилали" так званих важких дітей, тих хто погано поводився, був спійманий на крадіжках, хто дууууже погано вчився і т.п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю, де раніше була шоста школа, але її "підсадили" до школи №8 (біля старого ринку) десь в районі 2000-го року. Я тоді якраз вчилась у восьмій школі і підтверджую, "шостаків" жутко боялися через їхню поведінку. Були чутки і про криваві бійки, і про згвалтування. Коли ще школи були в різних крилах, різних поверхах, то ще можна було вчитись більш-менш спокійно. Згодом нас лишилось всього три класи, 8 школу вирішили розформувати, а в 6 - почали набирати не агресивних двієчників, яких не приймали в інші заклади, а діток-інвалідів та з вадами зору. Тоді 6 школа стала навчально-реабілітаційним центром "Надія".

Тож, приміщення біля старого ринку явно не стосується радянського періоду існування школи №6.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Школа №6 до 1985 року була на Ковельській, як і писали, біля автодору.

У 1985 році побудували нове приміщення школи №3, куди і переїхали обидві школи - №3 і №6.

Особисто пам'ятаю це злиття. Два класи на паралелі було старих корєшів, а два класи нових з Красного, тобіш з 6-ї

З того часу школа №6 стала для "відстаючих", тобто слаборозвинених дітей. І уже, як пише Rafinovana, десь в 2000 сама школа переїхала і стала сусідами у 8-му, коли в тій впала чисельність і частина приміщення пустувала.

А в приміщення 6-ї переїхала вечірня школа, там донині і знаходиться.

P.S. На четвертому фото знайоме обличчя вчительки, вона після злиття теж працювала в 3-ій школі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У 1985 році побудували нове приміщення школи №3, куди і переїхали обидві школи - №3 і №6.

оце цікаво, я не знав що до 1985 школа №6 була "нормальна"

а тому я дуже здивувався, коли Otto виклав фотки, а на них - абсолютно нормальні діти, зовсім не схожі ні на хуліганів ні на "відсталих"

А в приміщення 6-ї переїхала вечірня школа, там донині і знаходиться.

а до цього вечірня школа була тут

http://wikimapia.org/showphoto/?obj=17579934&type=1&lng=1&id=1377203

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вчився у шостій школі з 1967 по 1975рік (з першого по восьмий клас). Ц е була звичайна восьмирічна школа. Це пізніше її перепрофілювали для навчання слаборозвинених дітей. У школі було 2 корпуси . Менший , 2-поверховий знаходився на вул..Ковельській 43 напроти кінотеатру «Мир» біля Облавтодору. В цьому корпусі навчались учні початкових класів. Також там знаходились кабінет директора, мед кабінет, бібліотека, учительська, піонерська кімната, столова в підвалі. Другий 3-поверховий корпус знаходився на вул. Шкільній 5. Там навчались учні старших класів. (В 50-х роках, принаймні до 1955р.в цьому корпусі була чоловіча семирічна школа №2, а з 1955р тут стали вчитись і дівчата.) В корпусі був «спортзал» на 2 поверсі шириною метрів 6 і довжиною на весь корпус. Біля другого корпусу був спортивний майданчик, який на зиму заливали водою і він слугував хокейним майданчиком. Зараз у першому корпусі вечірня школа, а у другому Централізована бухгалтерія. До речі, фото 6 знято на спортивному майданчику в напрямку від корпусу до вул. Пролетарської на фоні будинку баби Наді, яка з причини чи без причини могла так обложити триповерховим матом, що вуха в’янули. На цій фотографії з учнями вчителька укр.мови та літератури Яницька Людмила Михайлівна. Пані Ласка може пам’ятає в 3-й школі вчительку англійської мови Вдовиченко Валентину Семенівну, яка якраз і прийшла з шостої школи. (до речі колишня Ваша сусідка, і досі живе на Братковського 22) – вона була моїм класним керівником у шостій школі. А перше приміщення шостої коли знаходилось у 50-х роках на Шевченка. На його місці тепер приладобудівний завод.

1 корпус школиpost-7519-0-01807500-1373574023_thumb.jp 2 корпус школи post-7519-0-02334200-1373574041_thumb.jp Школа на Шевченка (з книги І.Левчанівської "Мій кольоровий Луцьк") post-7519-0-29439800-1373574085_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пані Ласка може пам’ятає в 3-й школі вчительку англійської мови Вдовиченко Валентину Семенівну, яка якраз і прийшла з шостої школи. (до речі колишня Ваша сусідка, і досі живе на Братковського 22) – вона була моїм класним керівником у шостій школі.

Звичайно пам'ятаю, мала честь навчатись у її підгрупі з 5 по 9 клас! І як сусідку пам'ятаю, в гостях була, провідували її якось класом.

Я ще тоді подумала, от у людей квартири, не то що моя, хоч і на одній вулиці, але без ванни і отоплюваного туалету :D

Вона ж живе якраз в тому гарному давньому двоповерховому будинку з скульптурами, що збереглись.

Наскільки мені відомо, Валентина Семенівна і досі здравстувує і гарно, як завжди, виглядає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...