Перейти до змісту

Потрібна людина для роботи на офісі


Nautilus1

Рекомендовані повідомлення

Потрібна людина для роботи в офісі за компютером (район Там-Там Експресс) .

Графік з 9.00 до 18.00. Обід 13.00-14.00

Знання інтернету та базових компютерних программ.

Швидкість друку вище середнього (ну щоб не одне речення двома пальцями і пів години8) ).

Робота за компютером, тільки на офісі... ніде не треба буде гоцати, ну може в магазин за кавою раз в місяць))).

Потрібно вносити інформацію на бізнес каталоги та дошки оголошень. Всьому що треба навчаєм.

Чай та кава за рахунок фірми .

Досвід роботи неважливий.

Початкове стажування від тижня до 3 (в залежності від того на скільки людина сприймає інформацію).

Далі стабільна ставка 1500грн.,в місяць + преміальні.

Можливість подальшого карєрного росту.

Якщо ви адекватні, веселі та цілеспрямовані - тоді ми чекаємо на вас)))

нуль50555237девять

Резюме на [email protected]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що сталось з тими двома козаками яких Ви найняли?

Можливо

Початкове стажування від тижня до 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якраз є така людина! з компютером на Ти має диплом компютерних курсів з відзнакою!! швидко навчається!

ввечері закину резюме!

цікавить що за фірма і чи офіційне працевлаштування?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що сталось з тими двома козаками яких Ви найняли?

Можливо

Початкове стажування від тижня до 3

Ага, і тоді : дякуємо, ви нам не підійшли..... ми не можемо вам заплатити повну суму яку обіцяли....

А людина 3 тижні закидала інфу , тратила свій час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що сталось з тими двома козаками яких Ви найняли?

Можливо

Початкове стажування від тижня до 3

Ага, і тоді : дякуємо, ви нам не підійшли..... ми не можемо вам заплатити повну суму яку обіцяли....

А людина 3 тижні закидала інфу , тратила свій час.

)))))) Я не знаю з якими шарашками ви стикались, але я написав, що стажування максимум 3 тижні (3 тижні - це коли людина взагалі "слабо" сприймає інформацію...) В загальному 5 днів і впєрьод...

Що сталось з козаками? Козакі нормальні були але їм не підійшов саме такий вид роботи, бо вона в принципі одноманітна і треба мати "усидчивість"...

За період стажування ми вертаємо гроші за дорогу і харчування за 5 днів 60 грн.,

Офіційно покі не оформляємо так як це, вибачте, взагалі не вигідно... але якщо буде стабільна людина можна і оформити з часом...

Все остальне залишилось без змін... проста робота, яка не вимагає глобальних знань, графік той самий і т.д....

Всім остальним, хто не шукає роботу, а просто займається дармоїдством на борді прошу не засирать тему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ФОП, чи що саме вас цікавить, бо питання що за фірма не зовсім зрозумів...

фірма 3 роки працює і закриватись не планує)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я стажувався. Адекватна фірма, хороші люди. Єдине що, зп по факту залежатиме не тільки від Вашої ефективності, але й від попиту на послуги, який спрогнозувати у даній сфері, думаю, непросто. Чому не продовжив стажування, спитаєте? Я перевіряв себе на витривалість, оскільки став зовсім недавно інвалідом+потрібно продовжити лікування, тобто 12-того числа я повинен злізати з таблеток, які я тепер повинен приймати довічно, і їхати на сканування у Львів. Протягом місяця я буду фактично у непрацездатному стані.

Тому зобов'язуюся залишити хороший відгук про людей. Якщо ви швидко працюєте з великими обсягами текстової, графічної і логічної інформації, я думаю, Вам сподобається працювати в їхній команді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пошук і агітація клієнтів в обов"язки входить?

Нє не входить. Для того в нас є менеджери.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я стажувався. Адекватна фірма, хороші люди. Єдине що, зп по факту залежатиме не тільки від Вашої ефективності, але й від попиту на послуги, який спрогнозувати у даній сфері, думаю, непросто. Чому не продовжив стажування, спитаєте? Я перевіряв себе на витривалість, оскільки став зовсім недавно інвалідом+потрібно продовжити лікування, тобто 12-того числа я повинен злізати з таблеток, які я тепер повинен приймати довічно, і їхати на сканування у Львів. Протягом місяця я буду фактично у непрацездатному стані.

Тому зобов'язуюся залишити хороший відгук про людей. Якщо ви швидко працюєте з великими обсягами текстової, графічної і логічної інформації, я думаю, Вам сподобається працювати в їхній команді.

Дякую за відгук. Єдине що зп від попиту не залежить, вона ставкою.... а ставка є ставка... від збільшення обсягу роботи залежать преміальні... а в остальному все так як написано вище... Володі крепкого здоровя, а всіх остальних хто шукає роботу просимо присилати резюме. В вівторок-середу будим просити на співбесіди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є варіант непостійної роботи?

Подумаєм... поки не розглядували такі варіанти....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nautilus1, подумайте, можу стати на два місяця, поки там когось не знайдете) Вмію ремонтувати, складати та налаштовувати компи, сайти робити, а про їх наповнення вже мовчу, раніше вже працював так само, тільки віддалено. Якщо треба, надішлю резюме.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поки людей не треба і надіємся, що вже і не треба буде)))) усі кого відібрали для співбесіди запрошені, остальним дякуємо за увагу до нашої вакансії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ППЦ 1500грн без оформлення - небачена щедрість.

І як можна казати що оформляти - невигідно, а людині працювати неооформленій - вигідно значить.

Самі скаржимося що влада фігова, а для покращення життя самі навіть елементарного зробити не можемо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а вихідні дні у вас є?????

можливо на суботу і неділю вам будуть потрібні працівники????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Потрібна людина для роботи в офісі за компютером (район Там-Там Експресс) .

Графік з 9.00 до 18.00. Обід 13.00-14.00

Знання інтернету та базових компютерних программ.

Швидкість друку вище середнього (ну щоб не одне речення двома пальцями і пів години8) ).

Робота за компютером, тільки на офісі... ніде не треба буде гоцати, ну може в магазин за кавою раз в місяць))).

Потрібно вносити інформацію на бізнес каталоги та дошки оголошень. Всьому що треба навчаєм.

Чай та кава за рахунок фірми .

Досвід роботи неважливий.

Початкове стажування від тижня до 3 (в залежності від того на скільки людина сприймає інформацію).

Далі стабільна ставка 1500грн.,в місяць + преміальні.

Можливість подальшого карєрного росту.

Якщо ви адекватні, веселі та цілеспрямовані - тоді ми чекаємо на вас)))

нуль50555237девять

Резюме на [email protected]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дежавю?

ні)))) своєрідний ап))) чи актуалізація теми, як бажаєте)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...