Перейти до змісту

Кінокомплекс Adrenaline, що варто глянути


Roman_1984

Рекомендовані повідомлення

Не можу знайти темки, де можна глянути коментарі з приводу фільмів, що демонструються в Адреналін сіті. Підкажіть де вона (і закривайте тему), а якщо такої нема хотілося б щоб залишали якісь відгуки про фільми, а то останні декілька разів не сильно був вражений кінопрем'єрами, а по кишені то б'є))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що, ті фільми тільки в Адреналіні прем'єрують? ;)

Відгуки про них можна де хочеш в інеті почитати :)

Я, наприклад, завжди починаю з kinopoisk.ru

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що, ті фільми тільки в Адреналіні прем'єрують? ;)

Відгуки про них можна де хочеш в інеті почитати :)

Я, наприклад, завжди починаю з kinopoisk.ru

І то правда)))) Затупив.

Просто думка Бордівчан найавторитетніша)))))) І по інших форумах не лажу, не зраджую...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Немає такої темки.

Є темка Що переглянути? Part 2, але там переважно відгуки до ліцензійних релізів на HD/DVD, які відбуваються суттєво пізніше прем"єр. І то, там самих відгуків мало, ніхто не хоче писати, хочуть тільки читати :), пишуть 4-7 чоловік, нерегулярно. Мені здається якщо з"явиться постійна тема з рецензіями бордівчан на прем"єри в кінотеатрі то вона буде дуже слабо наповнюватись і помре. Як варіант ці рецензії можна писати в "Що переглянути?", але там ці рецензії загубляться серед купи інших постів, ну і аби було кому писати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На днях ходив на "Всесвітня війна Z 3D". Сам фільм сподобався. Я люблю фантастику. А от враження від "адреналінового" 3D негативні: зображення в окулярах надто темне. Чіткість теж ніяка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не тільки чіткість, але й яскравість, контрастність, і частота кадрів в динамічних сценах. І вага...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На днях ходив на "Всесвітня війна Z 3D". Сам фільм сподобався. Я люблю фантастику. А от враження від "адреналінового" 3D негативні: зображення в окулярах надто темне. Чіткість теж ніяка.

Зомбяки - це фантастика?!! :_09:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зомбяки - це фантастика?!!

Та ні, це ж художній фільм, оснований на реальних подіях!!

:) я про жанр фільмів, а ти?

-----------------------------------

така маленька, а вже троль :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Погоджуюсь, що 3д в них не ахті, особливо дратують сцени вночі, коли майже нічого не видно. Після перегляду Піратів карибського моря, та Хобота (Хоббіта) взагалі зарікався на 3д туди не ходити, але ж альтернативи нема).

Останні фільми, що переглядав там СтарТрек, Світ забуття, Земля після нашої ери, Всесвітня війна Z виявились не настільки динамічними, як очікував.

Ідея про те що ти невидимий для ворогів у випадку відсутності страху (Земля після...) та у випадку наявності хвороби (Всесвітня війна...) взагалі якийсь плагіат, тільки хто в кого ідею стянув))))

Більше менш порадував Айрон Мен))) Казали, що Людина зі сталі теж нічого, але ще не бачив.

P.S.: У фільмах не в 3д в червоній залі теж дратує те, що картинка розтягується не на весь екран, по боках є білі лінії...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відгукніться хто ловив на ставку в Адреналіні, як там? на що ловиться і що? і може є якісь місця? бо плпную поїхати в неділю. Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...