Перейти до змісту

Вибір об"єктива для D40


Dima4s

Рекомендовані повідомлення

такс. Тролі і мастодонти фотографії скажіть но мені що краще взяти для Nikon d40

1)Tamron AF SP 28-75 F/2,8 Di XR LD Asp. (IF) Macro for Nikon

2)Tamron AF SP 17-50mm F/2,8 XR Di II LD Asp. for Nikon

Чому вони? тому що дешево і світосильно))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2.

У першого - не дуже ходова фокусна відстань, більша вага, ціна.

В приміщенні з ним буде дещо важко "розвернутись"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це має бути універсал. щоб я не міняв постійно об"єктиви.

знімати буду ...та все буду знімати) поїхати кудись, пофографувати подорож..людей від повного зросту до погрудного портрету.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поїхати кудись, пофографувати подорож..

тоді полюбе 17-50.

на короткому кінці в 17 мм тобі будуть легко влазити в кадр пейзажі, архітектура, інші крупні плани.

портретним його назвати важче, але за рахунок діафрагми і м'якого боке - можна робити гарні фейси і вдалі фотки.

це куди більше універсальний об"єктив, аніж 28-75

http://www.pixel-pee.../lenses/?lens=7

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28-75 спав на думку тому що при фотографуванні кітом часто трішки не вистачає зуму.

може зум як гроші)завжди не вистачає :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"найкращий зум - це твої ноги" :), підійти на тих 25 мм фокусної відстані завжди можна (ну майже), а от при зйомці на вулиці: будинків чи пейзажів, не завжди відійдеш. Мені широкий кут більше подобається, в мене тамрон 17-50, зуму для мене не вистача 70-200, а не 28-75 мм :) Ну і додам трохи "какашок" 17-50 в мене вже другий раз ламається (отака фігня http://mcsdwarken.livejournal.com/820763.html), брав об"єктив б/у в ідеальному стані, за рік перша поломка, ще рік пройшов другий раз на ті самі граблі, ну і резинка зуму розтягується :). Якщо для не дуже активного користування то можна брати, якщо ж ні, то краще підзбирати на щось краще. І якщо таки він, то краще вибирати з декількох екземплярів, бо в них велика різниця по якості (різкість на відкритій діафрагмі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28-75 - має зум 2,6х

17-50 - 3х

на практиці - біготня ногами буде однакова.

Якщо вже брати "дальнобой", то - Tamron AF 70-200mm f/2.8 Di LD IF Macro - те що треба.

П.С. В Тамронів слабкий конструктив, у любителів - витримують, у комерсів - розвалюються, в самому прямому значенні слова, навіть дорогі, світлі, made in japan...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28-75 спав на думку тому що при фотографуванні кітом часто трішки не вистачає зуму.

може зум як гроші)завжди не вистачає :_07:

Зуму не вистачає, але коли я щось фотографую то краще підійти, бо буває щось потрібно сфотографувати зблизька (тобто відійти немає куди) і об"єкт не влазить. Оце вже не весело.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене почав розвалюватися при "любительській" зйомці, просто багато знімаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

інших варіантів все одно немає в цій ціновій категорії)

хто мені підкаже де в нас можна "вибрати з декількох"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

луцьк - аби 1-2 нових взагалі знайшов у когось на вітрині, практично усі продавці такі речі під замовлення возять.

варіант - катнутися у львів, київ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18-250, 18-270, 18-300 - даватимуть великий крєн маленькій тушці D40, від такого фоткання можна буде заробити тунельний синдром)

Тягати 0,5-0,8 кіло як штатний об"єктив :0157:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому вони? тому що дешево і світосильно))

дешево це скільки?

така тушка як в тебе напевно коштує до 150-200 баксів (БУ), об'єктив до 300 (БУ)

це має бути універсал. щоб я не міняв постійно об"єктиви. знімати буду ...та все буду знімати) поїхати кудись, пофографувати подорож..людей від повного зросту до погрудного портрету.

17-50 не бери

17 на короткому кінці - це оверкіл, архітектуру сильно не пофоткаєш, дуже сильно ламається перспектива

для портрету 50 на довгому кінці замало, портрет треба 80-100

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зрозумів твою логіку. значить не купую ні одного з 2х варіантів. до 80-100мм вони не дотягують)

Чому вони? тому що дешево і світосильно))

дешево це скільки?

така тушка як в тебе напевно коштує до 150-200 баксів (БУ), об'єктив до 300 (БУ)

до чог опитання якщо ціну сам назвав?)

тамрон б/у брати....це себе не поважати) та і ціни мене насторожують...багато продають в пів ціни нового

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18-250, 18-270, 18-300 - даватимуть великий крєн маленькій тушці D40, від такого фоткання можна буде заробити тунельний синдром)

Тягати 0,5-0,8 кіло як штатний об"єктив :0157:

коли людина хоче мати універсальний об"єктив - треба чимось жертвувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді бери фікс 35ку 1.8, б\у є достатньо на ринку, ціни адекватні, живучі, там нема чому ламатись.

Да, треба буде бігати ногами, але картинка - люкс, AF-S не промахується, вага і габарити - мінімальні. Дісторсія відсутня. Взула і забула...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді бери фікс 35ку 1.8

прошу звернути увагу на майже повну відсутність портретів у вказаній галереї

висновок зрозумілий, 35-ка для портретів не підійде, бо сильно спотворює риси обличчя на близькій відстані, а 6-ти мегапіксельна тушка не дасть можливості зкадрувати фотки здалека

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в принципі в цій же ціновій категорії буде 18-105мм і 50мм 1.8.. може краще їх?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з 50ю у приміщенні потрібно буде спипою по стінах соватись, щоби щось вмістити в кадр.

18-105мм - імхо темний, мильний на довгому кінці, юзав декілька раз, не сподобався.

VR не спасає від змазу на великих фокусних, підіймати ISO - не варіант, на СCD матриці лізуть шуми...

цікавий варіант ще Sigma 35mm f/1.4 DG HSM

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікавий варіант ще Sigma 35mm f/1.4 DG HSM

мене з дому виженуть якщо придбаю його)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...