Перейти до змісту

Концерт Оксани Білозір


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

І так, вчора мав нагоду відвідати концерт усім відомої української співачки Оксани Білозір, із концертною програмою “Дві години української душі” , яку люб'язно запросив у наше місто гіпермаркет "Епіцентр" (Упс, реклама вийшла :) ) Якби там не було, так і є.

afisha2868_view_579926.jpg

Сказати, що концерт був цікавим та хорошим - це не сказати нічого. Як на свої роки, співачка тримається ще ого-го! І виглядає на десяток років молодше. Ну а тепер по порядку.

Концерт розпочався із відносно нових її пісень. Наприклад "Лелеки".

Потім була класика, така як "Пшеничне перевесло", О! Із елементами Gangnam Style :) Зараз поясню. Річ у тім, що під час виступу, на сцені танцював балет "Версаль". Нічого й сказати - шикарно. І під час виконання пісні, в них були усім відомі рухи :)OVED.gif

Деякі моменти я знімав телефоном, але, якість залишає бажати кращого :( Тому й викладати не стану.

Потім співачка спускалася в зал, співала в залі. Спілкувалася, розповідала історії про ту чи іншу пісню.

А далі, що дійсно стало сюрпризом, (як і обіцяла Оксана Білозір) на сцену вийшов той самий гурт "Ватра", у якому вона і почала свою співучу кар'єру. (Звичайно, не весь склад..)

Потім була зворушлива й ніжна пісня "Ніби вчора, рідна мамо", яку написав Ігор Білозір і присвятив своїй мамі. Під час виконання, один мужчина із квітами стояв поруч зі сценою і співав, після закінчення пісні подарував букет білих троянд.

В самому кінці концерту, під час виконання пісні "Україночка", Оксана запросила на сцену діточок-дівчат. Було дуже гарно.

Насправді, 2 години концерту промайнули дуже швидко.

Було цікаво!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось я не можу зрозуміти. Написано, що концерт 20 червня, а це сьогодні, як його можна було відвідати вчора, чи це банер з іншого міста?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, афішу знайшов в неті Рівненську, вона сьогодні там. Луцької не знайшов. (Не зважай). Або вважай, що я мотнувся в майбутнє :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Або вважай, що я мотнувся в майбутнє :)

Краще б ти мотнувся в минуле)))

Чого не розмістив анонс?(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та афіші були на драмтеатрі. А попав випадково, білет у дружини на роботі з'явився в останню годину. Я прямо з роботи й пішов.

Білети, якщо вірити ціні, було по 300 грн в перші ряди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікава одна фраза -"Потім була класика, така як "Пшеничне перевесло"".

Наскільки япам*ятаю ,Ігор Білозір (після розлучення) заборонив цій пані співати пісні до яких він написав музику.Чи вже дозволив??? І ще пам*ятається в день похорону Ігоря ,ця пані виступила з концертом в Києві.Тому рахую (для себе) блюзнірством ходити на концерти з її виконанням.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще пам*ятається в день похорон Ігоря ,ця пані виступила з концертом в Києві.

О! Ви були на концерті в той день ? Чи на похоронах?

Звідки інформація, що він їй щось забороняв?? Є рішення суду, де це заборонено законом? Покажіть!

І взагалі, я ділився враженнями про концерт, і аж ніяк не збирався когось критикувати чи ще щось!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні на концерті ні на похороні я не був ,але чудово пам*ятаю травень 2000р.На рахунок заборони -інтерв*ю сестри Ігора http://siver.com.ua/news/igorju_biloziru_bulo_b_lishe_55_rokiv/2010-03-23-4077.Я також не збирався когось критикувати ,а просто висловлюю свою думку на форумі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок заборони -інтерв*ю сестри Ігора

Думка - однобока. Ми бачимо лише ЇЇ бачення ситуації, а не самої Оксани. Нікого не виправдовую, не засуджую. Це їх особиста справа була.

Негативно ставлюся до нових аранжувань Ігоревих пісень, які Оксана почала виконувати після смерті Ігоря, називаючи їх «своїми» піснями, навмисне забуваючи про автора музики. Ігор справді заборонив їй співати його пісні після розлучення, маючи на це право і вагомі підстави,

На концерті, вона наголосила, що буде окремий "блок пісень", написані Ігорем. І вона не казала, що це її пісні. А "свої" - це написані для неї. Як для виконавиці. А не нею.

Передбачаю, що суперечка (дискусія) може перерости в срач. Прикро.

Я ніколи не був фанатом її пісень. Просто, у часи мого дитинства це звучало скрізь. А подивитися вживу на зірку - чому б і ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

(Я ніколи не був фанатом її пісень. Просто, у часи мого дитинства це звучало скрізь.)

1.Пісні не її.

2.Те що звучало скрізь ,це було виконання ансамблю "Ватра" ,який і зробив пісні популярними.

І на рахунок "зірки" теж сумніваюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

, Ви неуважний.

я писав:

А "свої" - це написані для неї. Як для виконавиці. А не нею.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...