Перейти до змісту

Сімейна велопоїздка, Пересіка, озеро Пісочне, 22-23(24) червня


Fr1end

Рекомендовані повідомлення

Плануємо родиною (2 дорослих, син 7 років своїм велосипедом, і доця 2 роки на велокріслі) поїхати на вихідні на озеро Пісочне, що біля с.Пересіка Турійського району.

Доїзд в суботу до с.Вівчицьк електричкою (наступна станція за Голобами), далі велосипедами до озера близько 15 км.

Назад в неділю або понеділок (як піде :) ) так само, або велосипедами до Голоб (22-25 км) і тоді на електричку додому.

Хто бажає - приєднуйтесь. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только езжай по трассе

Через лес ни коем случае (плохая дорога, топи )

Ми когда то с Командором поехали напрямик через лес и в результате вместо 15 км получилось 80 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А яким чином будете розміщуватись там? В палатках чи є можливість оренди будиночка?

І, звісно, фотозвіт не забудьте :)

Бажаю щасливої дороги!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розміщатись будемо в палатці.

Колись ходили цим маршрутом пішки, дійшли номально, якихось проблем з дорогою не було, тому думаю доберемось нормально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Малому може бути важко гребти по лісі.

Класна ідея.. я б поїхав.. але вже неділя забита.(((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

теж їздили минулого року компанією, туди всі крім мене поїхали електричкою а назад вже всі разом своїм ходом.

Думаю у Френда дитина натренована ))) тому пару км проїде. Єдине що там по лісі було ДУЖЕ багато комарів (зупинитися практично нереально - стаєш сірим).

По приїзді вся втома знімається - місце дуже шикарне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Були ми вже цього року на Пісочному (на травневі свята). Тоді їхати було не зовсім комфортно, так як час від часу доводилось злазити з вєла і обходити величезні калюжі. До озера, що поряд з Пісочним так і не змогли добратись, бо дорога була затоплена

Зараз все підсохло, так що їхатиметься добре.

Вдалої поїздки!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...