Перейти до змісту

підскажіть де можна одноразово заробити 1000 грн за самий короткий період часу ( будь яку роботу)


mers

Рекомендовані повідомлення

підскажіть, де можна одноразово заробити 1000 грн за самий короткий період часу ( будь яку роботу)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 55
  • Створено
  • Остання відповідь

підскажіть, де можна одноразово заробити 1000 грн за самий короткий період часу ( будь яку роботу)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене можна заробити

робота не пильна ,та й робити практично нічого не треба

і за місяць буде тисяча

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене можна заробити

робота не пильна ,та й робити практично нічого не треба

і за місяць буде тисяча

берусь що треба робити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

э робота одноразова (чорна :boks2: ) вибити з мужика 22 тисячі гривень 10% твоїх Берешся??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене можна заробити

робота не пильна ,та й робити практично нічого не треба

і за місяць буде тисяча

що потрібно робити???

!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

э робота одноразова (чорна :boks2: ) вибити з мужика 22 тисячі гривень 10% твоїх Берешся??

хаха покажи кого?)

!

???????????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

э робота одноразова (чорна :boks2: ) вибити з мужика 22 тисячі гривень 10% твоїх Берешся??

В інкасаторів?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будь яку роботу кажеш? Добре.. я чув що на Рівненській заробляють не погано, особливо вночі біля трас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

mers, без флуду, кредитка оформляється практично миттєво, а потім з відносним комфортом відпрацьовуєш. А 1000 грн за раз... Ну не знаю, не знаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

э робота одноразова (чорна :boks2: ) вибити з мужика 22 тисячі гривень 10% твоїх Берешся??

І тоді ти, як організатор поїдеш, він - як виконавець ) 10% то не то, за шо варто ризикувати )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та я ж для юмора писав (: який дурний буде про такі речі в відкриту писати???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та я ж для юмора писав (: який дурний буде про такі речі в відкриту писати???

якби то було реально, то крепкі хлопці за 2200 знайшлися б швидко :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо чесно то 1000грн мождиво заробити за 2 дні. Потрібно лише найти обєкт який потрібно перефарбувати, така послуга вартує 15грн/м2

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо чесно то 1000грн мождиво заробити за 2 дні. Потрібно лише найти обєкт який потрібно перефарбувати, така послуга вартує 15грн/м2

де її найти??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підскажіть, де можна одноразово заробити 1000 грн за самий короткий період часу ( будь яку роботу)

Думаю на двадцяту маршрутку якраз не вистачає

скажу вам всім що гроші це не проблема! Треба буде і 20 автобусів купим, просто треба оприділитись чи по місту їх пускати, чи міжміські маршрути

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підскажіть, де можна одноразово заробити 1000 грн за самий короткий період часу ( будь яку роботу)

Думаю на двадцяту маршрутку якраз не вистачає

скажу вам всім що гроші це не проблема! Треба буде і 20 автобусів купим, просто треба оприділитись чи по місту їх пускати, чи міжміські маршрути

хахаха))) я простий студент, а вище те шо ви вліпили сюди не ясно чого, ця тема була відкрита по проханню знайомого, так що не тупи і не засмічуй тему!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...