Перейти до змісту

Я не здам курсову, що мені буде?


VoLLuMe

Рекомендовані повідомлення

Ти судіш по 1 курсачу , я по 5 лет, не прікідивайся шлангом, прийнял предложенія приймай і ставку по другому етот ролік о тебе і для тебя

пишу ще раз для тебе особисто, що я там вчився (також 5 років)! Ти взагалі розумієш тему розмови??? прочитай ще раз 1 пост автора! До чого тут ТИ ЗІ СВОЇМИ НІЧНИМИ КОШМАРАМИ???

Ти судіш по 1 курсачу , я по 5 лет, не прікідивайся шлангом, прийнял предложенія приймай і ставку по другому етот ролік о тебе і для тебя

http://natribu.org/

Андрійчук , то ти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 60
  • Створено
  • Остання відповідь

Оленьом треба бути щоб умудритись на гроші в ЛНТУ попасти. Якщо ходиш на пари і пробуєш шось сам робити то здасиш сам, хоча може й не з першого разу. А якщо не знаєш якого кольору книжка і як звати викладача то не треба весь універ в своїх проблемах звинувачувати. Кажи дякую що хоч за гроші ставлять шось.

Ви тут не розказуйте. Є такі "кадри" серед викладачів, що можуть перетворити в кінці семестру 78 балів в 38. Попробуєш щось довести - і на вильот можуть поставити. А є такі, що на екзаменах валять студентів. які прийшли прямо з лікарні після операції. Ситуацій можу навести безліч. Є і хороші викладачі, але в мене таких було від сили половина. Все залежить від деканатів і керівництва кафедр, бо риба гниє з голови. Де такі порядки зверху ідуть, то там навіть лаборант за мілку послугу хоче урвати десятку-другу.

На гроші, та ще й великі. зовсім не важко попасти, особливо на останніх курсах, особливо якщо працюєш чи ще якось крутишся. Навіть практично не прогулюючи пари і стараючись шось робити.

Вот-вот, була і в мене цікава ситуація. Потрібна була мені методичка. Ну підхожу я до кабінету де друкують, а мені такий дядько: "я не маю часу і мене це не цікавить"... як??? ти ж їж зобов"язаний друкувати???. Ну не цікавить так не цікавить.... Іду в бібліотеку.... там прошу.... а мені бібліотекарша каже, "що піди купи" ,я: "там не хочуть друкувати" і її відповідь на це: "Так, скажи, що ти доплатиш за роздуковку!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Был бы разговор на улице, то ситуация ясна - ты торчиш штукарь, % капают, базар не держиш, на прямой вапрос ответа не даш....пора задуматся и радоватся что твоя дорога есчо не пересекалась со мной и такими как я.

Вот прижмьот меня финансово я припомню о тебе вот тогда в лицо меня пошли.

А пока я на морях-гастролях можеш отдыхать.

в житті обоє можете розбиратись як захочете, але за таке я би дав бан на форумі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оленьом треба бути щоб умудритись на гроші в ЛНТУ попасти. Якщо ходиш на пари і пробуєш шось сам робити то здасиш сам, хоча може й не з першого разу. А якщо не знаєш якого кольору книжка і як звати викладача то не треба весь універ в своїх проблемах звинувачувати. Кажи дякую що хоч за гроші ставлять шось.

Ви тут не розказуйте. Є такі "кадри" серед викладачів, що можуть перетворити в кінці семестру 78 балів в 38. Попробуєш щось довести - і на вильот можуть поставити. А є такі, що на екзаменах валять студентів. які прийшли прямо з лікарні після операції. Ситуацій можу навести безліч. Є і хороші викладачі, але в мене таких було від сили половина. Все залежить від деканатів і керівництва кафедр, бо риба гниє з голови. Де такі порядки зверху ідуть, то там навіть лаборант за мілку послугу хоче урвати десятку-другу.

На гроші, та ще й великі. зовсім не важко попасти, особливо на останніх курсах, особливо якщо працюєш чи ще якось крутишся. Навіть практично не прогулюючи пари і стараючись шось робити.

Вот-вот, була і в мене цікава ситуація. Потрібна була мені методичка. Ну підхожу я до кабінету де друкують, а мені такий дядько: "я не маю часу і мене це не цікавить"... як??? ти ж їж зобов"язаний друкувати???. Ну не цікавить так не цікавить.... Іду в бібліотеку.... там прошу.... а мені бібліотекарша каже, "що піди купи" ,я: "там не хочуть друкувати" і її відповідь на це: "Так, скажи, що ти доплатиш за роздуковку!"

Буває всяке, викладачів поганих багато і т.д.

Але чого ніхто не згадав за студентів? Адже вони теж не всі такі білі і пушисті, далеко не всі.

Є такі, що ходять на пари, все вчасно здають і проблем нема (деякі навіть встигають на роботі працювати). Але таких мало.

А є такі, що нічого не роблять, прогулюють, а потім приходять в останній день здачі відомостей і починають чимось думати... Скажете не так?

Багатьом ідеш на зустріч, але толку з того мало... Бо багато хто з них краще "забашляє" ніж сяде і зробить якийсь реферат (за вечір справитись можна) чи лабораторку.

І звісно ж всі викладачі після цього "ізверги", тіки їм бабло і треба

Grudik

В нете можеш что хош писать и посылать - герой клавиатуры непризнаных баталий.

Был бы разговор на улице, то ситуация ясна - ты торчиш штукарь, % капают, базар не держиш, на прямой вапрос ответа не даш....пора задуматся и радоватся что твоя дорога есчо не пересекалась со мной и такими как я.

Вот прижмьот меня финансово я припомню о тебе вот тогда в лицо меня пошли.

А пока я на морях-гастролях можеш отдыхать.

Як ви вже, *****, герої непризнаних баталій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіть не хочеться тему читати з початку....

На виході маємо - "інхінєрів" і "манажорів"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіть не хочеться тему читати з початку....

На виході маємо - "інхінєрів" і "манажорів"...

Я перепрошую, але я вважаю, що вуз сам по собі дає тільки теорію і все . А практики там 0,5 %

А для роботодавця потрібен досвід роботи і практика!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Karantin, з точки зору студента - парадокс.

Зараз почнеться типу, крутись як хочеш, та я у твої роки... :0037:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Grudik

Вот прижмьот меня финансово я припомню о тебе вот тогда в лицо меня пошли.

А пока я на морях-гастролях можеш отдыхать.

ще не прижало?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіть не хочеться тему читати з початку....

На виході маємо - "інхінєрів" і "манажорів"...

Ну я особисто поступав уже маючи чималий практичний досвід і на конкретну спеціальність, яка мені подобалась. Університет просто все розставив на свої місця і багато що пояснив для практики. Під час практики сам рвався і шукав місця де проходити практику по спеціальності (не драяти на кафедрі підвіконники і парти, а брати участь з робітниками на виробництві). Закінчив ВУЗ з "червоним" дипломом, але якщо говорити чесно то не заслужив його на 100% -- всім інжінєрам відомі неприступні для мозку стіни типу "опір", "теормєх", багато предметів вийшло "автоматом" на 5 (я навчався до болонської системи). ТММ здав сам, роздупляв нормально плани швидкостей, а плани прискорень осилив в вечір перед екзаменом, ДМ -- серйозно, правду пишу -- півтори пачки паперу списав, спершу від руки а далі друкував, в основному легендарна "зелена ручка" в курсачі правила коми, розстановку слів у реченнях і значення поправочних коефіцієнтів, які чомусь постійно змінювались з кожним "штурмом" викладача. Ну в кінці плюнув і здав "традиційним" методом, лише тепер зрозумів чого то в мене "проблеми з пунктуацією" в курсовій з ДМ. Дратували трохи всякі "культорології", "українознавства", "соціології"... але тепер, коли перейшов по іншу сторону парти, то зрозумів, що все ж таки ці предмети потрібні, бо видить група пере тобою, читаєш їм лекцію, наче все розуміють, практичні завдання курсових вирішують навіть краще за нас в свій час, а логічно, по філософському думати не вміють... Як калькулятори і роботи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...