Перейти до змісту

Кадрові чистки (NEW)


vanus

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні рішенням Міськвиконкому було звільнено з посади начальника Управління житловокомунального господарства м Луцька Семенюк Тетяну Миколаївну, мотивувавши це незадовільною роботою з зверненнями громадян.

В колуарах звучать зовсім інші причини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а) и что говорят в кулуарах?

б) за что отчвечает "Управління житловокомунального господарства"? если за вывоз мусора и уборку снега, то правильно уволили

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Довго протянула. Я думав що ще в вересні-жовтні.

простите мне моё невежество, но ничем не занимается.... ИМХО

Аналогічно виникає в юзерів по відношенню до Фотакома наприклад... :D

Просто реально люди працюють в межах 1-ї сфери, тому знають які проблеми є в них (гроші не платять, кадри нікудишні і т.д.), але ніколи не задумуються що такі ж можуть бути в інших сферах. Просто задумайтесь. Я теж вважав що всі ні***а не роблять, а їм ще й гроші платять. :(

Просто Поспілкуйтесь з людьми інших сфер і тоді ви зрозумієте - чого в Україні все отак :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жеки звичайно були "знищені" до кореня із-за того що їм затримували зарплату та інші виплати аж до 0,5-1,5 року. Де ж можна тоді втримати і кадри і господарство. І винен перш за все той хто гроші розподіляв - а це точно не начальник жеку, це хтось повище...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі проблема не тільки в тому. Предположимо що фінансування підприємства йде на 95%. Що казалось би достатньо, але за 1 рік 1млн це 50тис. недофінансування. От і випливає де береться борг.

Даний приклад тільки для нерентабельних підприємств наприклад Жек. Наскільки я знаю для Жеків все розписано по тарифам і рентабельність там впринципі 0. А тепер згадайте як платить населення за послуги, за квартиру, як місто в нас фінансує там напевно не 5%. І тому ви зрозумієте що 5 років такого існування - я просто дивуюся чого Жеки досі фунциклірують. По всім законам бізнеса вони вже мертві. :( Так само як і інші підприємства. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

каснусь вопроса "фінансування підприємства":

кто знает как получается сума Х котрая выделяется жеку?

я думаю что от количества домов(квартир) которые есть на участке, плюс, как мне кажется, на каждый дом есть нормы замены кранов-лампочек-ремонтов_подъездов-вывоза_мусора(если у когото есть эти нормы - очень хотелось бы их почитать)

и вот, например, не заменили 1 раз лампочку в подъезде, это стоимость лампочки + работа мастера где-то осела, мелочь - но приятно, или пропустили один вывоз мусора, тоже экономия, и это время машина забрала мусор у ЧП Пупкина, потому что он налом заплатил....

а теперь вспомните когда у вас последний раз меняли лампочки в подъезде, или краны в подвале,

или когда ЖЭКовский сантехник нахаляву что-то сделал....

даже когда что-то случилось и вода фонтаном, то в телефоне отвечают " ...у нас сейчас обед... "

а вы говорите финансирование...

p.s. а "за квартиру" я плачу справно....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Zevs_Isver

А ти глубже копни. Я так думав поки не працював з ними.

А з заменой лампочок - Так зарплату гасити заставляють, соотвественно виплата заробітної плати 70-80% витрат. Де ж грошам на лампочку взятися??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я не хочу копать,

я юзер - я хочу получать сервис за свои деньги,

написали бы в квитанции 90% зарплата, 10% налоги, и было бы ясно на что идут деньги.... и не прикрывали бы какимито работами,

всёравно за то что делает "работник ЖЕКа" платим налом <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Да ко мне тоже пришел електрик с жека.

Проводку проверить и прикрутить выключатели.

20 грн налом.

Мне пофиг как и кому платить.

Но всёже предпочёл бы платить честно.

А то сколько етот електрик в день может накосить?

И пототом палачут что зарплата маленькая и всё такое.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

плюс, я так подозреваю, выход электрика оплачен твоей ежемесячной "абонплатой"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Думаю да.

Он за ето зарплату получает с тех денег которые ми платим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я дав вам реальну ситуацію. А ви вже самі рішайте.Просто я привів приклад однієї галузі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну а тепер декілька слів по темі :). Полетіла не одна Семенюк, а і головний архітектор, і ше хтото, вже не помню. Чув версію шо це Кривицький "очищує" свою команду, готується до виборів. Йому б мозги прочистити не помішало...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

УТОЧНЕННЯ

Начальник відділу Архітектури при МВК подали заяви про звільнення ще раніше (на тиждень).

Тех бюро кадастру пішов у лікарняне - такшо його звільнити можна по приходу на роботу.

Начальник УЖКГ теж пішов на лікарняне в той же день коли відбулось вищеописане рішення МВК

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 січня у луцькому мас-медійному просторі відбулася подія, яка не змогла залишити байдужим жодного журналіста. На засідання незалежного громадського прес-клубу реформ чиновники мерії не впустили одного із запрошених. Так захищалась міська влада...

Прес-клуб працював у досить незвичному режимі. Громадський центр, який за 14 років свого існування перебачив безліч політиків, громадських діячів та службовців загальнонаціонального масштабу та із-за кордону, мало не перетворився на опорний пункт захисту іміджу нині діючого мера Луцька Антона Кривицького. Такий собі адмінресурс мимоволі...

Каменем спотикання стала не тема засідання прес-клубу — проблеми реформування житлово-комунального господарства, а те, що серед запрошених виявилася людина, яка побажала викласти власне нестандартне бачення на ці проблеми.

Клуб дискусійний, тож його гостями були представники і реорганізованих ЖЕКів, і не реорганізованих — на чолі з начальником управління ЖКГ Луцького міськвиконкому Тетяною Семенюк. Учислі запрошених був і депутат міської ради Володимир Литвинюк, він же лідер фракції “Батьківщина” в міській раді. Як з’ясувалося згодом, на наступних виборах він претендує на посаду міського голови. Ось тут і почалося найцікавіше!

Пані Семенюк, яка є вельми віддана нинішньому меру дама, відразу ж розставила акценти: “Я не братиму участі в такій розмові, не погодивши це попередньо із головою. Мені що, після цього завтра на роботу не йти? А за що дітей кормити?”.

Щоб не спровокувати конфлікту, організатори прес-клубу змушені були ввічливо просити пана Литвинюка не брати участі в зустрічі. Тільки з поваги до них депутат погодився, залишившись чекати під дверима прес-клубу...

Так і зробили, тим більше, що не враховувати опонентську точку зору в мера Кривицького — майже традиція. Аргументи цьому можна наводити дуже довго, можливо, стільки, скільки каденцій він обіймає цю посаду — три скликання поспіль.

Але на одній деталі, яка має безпосередне відношення до наступних виборів, можна зауважити. Не секрет, що апетит приходить під час обіду, і саме апетит Антона Кривицького до влади є популярною темою для обговорення політично стурбованих лучан на протязі останнього місяця. Всім надто цікаво: чи піде Антон Федорович учетверте на посаду луцького міського голови?

Вже сьогодні очевидно, що навколо цього питання і “ламатимуться списи”, і технічні кандидати “табунами бігатимуть”, але карти свої луцький голова відкриє, мабуть, після всіх...

Але народна PR-мудрість говорить: якщо сам не створюватимеш про себе імідж, то за тебе це зробить народ. Тож поки пан Кривицький роздумує, яку роль виконувати на березневих виборах, народ уже знає, що на днях він продав одну зі своїх квартир в центрі міста. Подейкують, що за суму, еквівалентну 95 тисяч доларів США. А чи не на вибори йому потрібні ці гроші?

Щодо несподіванок на виборах мера, то їх лучани отримають іще багато, адже кандидати вже почали подавати заяви до ТВК, і їх кількість може зрости до 15-17 осіб. Наразі увага виборців прикута до найрейтинговіших.

Такою ситуацією дещо стурбований голова Волинської ОДА Володимир Бондар. У коментарі для “Вголосу” він висловив впевненість, що нинішню команду міської влади потрібно докорінно змінювати, до органів управління більше не допускати, а натомість притягнути до відповідальності — і починати треба саме з управління ЖКГ.

“Або Кривицький сам прийме рішення відносно себе, або це рішення приймуть за нього”, — безапеляційно заявляє губернатор Волині.

Приблизно в той же час діючий мер Луцька Антон Кривицький на оперативній нараді в мерії висловлював свої міркування щодо можливої появи у списку кандидатів на посаду міського голови губернатора Володимира Бондаря. Аргумент Антона Федоровича був залізним: “Він іще з пелюшок не видряпався, а вже хоче на мера... Всі цю владу не люблять, але всі туди лізуть!..”.

Наведені вище висловлювання дають змогу дещо по-іншому оцінити інцидент, який стався під час засідання прес-клубу. Фіналів у ньому варто виділити два:

Першим було резюме начальника управління ЖКГ: “За 25 років роботи я не чула, щоб хтось сказав, що ЖЕКи працюють добре”.

Мотиви сказаного наразі не зрозумілі, але можна припускати, що це висловлювання таки має політичне забарвлення, бо Тетяна Миколаївна з якогось дива раптом “засвітила” свою приналежність до опозиційної партії, яка постійно декларує погану роботу нової влади — “партії Януковича”.

Логічно, що вона, як прохідний другий номер у кандидатському списку Партії регіонів до міської ради, докладе максимум зусиль для того, щоб лучани вважали “помаранчеву” владу ворогами народу, і механізмом для досягнення такої цілі може стати саме робота ЖКГ Луцька. А максимум тому, що для пані Семенюк депутатська недоторканість потрібна, як рибі вода...

Другим фіналом засідання прес-клубу стала офіційна заява пана Литвинюка плуцьким журналістам. Додавши народну приказку, що риба гниє з голови, він навів власні аргументи щодо реформування житлово-комунального господарства та озвучив розміри заборгованості (13,2 мільйони гривень) міського ЖКГ перед міським бюджетом. Фактично це та сума в бюджеті, яку депутати відомству пані Семенюк ще не виділили, а гроші вже потрачено…

Висновків із цієї ситуації можна зробити багато, але наразі зрозуміло одне: без бою нинішній мер Луцька своє місце не звільнить, хто б на нього не претендував.

А щодо роботи управління луцького житлово-комунального господарства, то про що тут іще говорити? Воно ж “без політики”...

P.S. Виконавчий комітет Луцької міської раді ухвалив рішення про звільнення з займаної посади начальника управління ЖКГ міста Тетяну Семенюк.

Ситуацію прокоментував лідер фракції „Батьківщина” у міській раді Володимир Литвинюк: „Ще в серпні минулого року наша фракція ініціювала звільнення Тетяни Миколаївни з посади. Ми ставили тоді голову перед фактами про чисельні порушення в роботі управління, мільйонні перевитрати бюджетних активів, спотворення інформації при звітуванні за витрачені кошти.

Ми не набрали достатньої кількості голосів, до нас тоді не прислухались.

Ще раніше проти Семенюк було порушено кілька кримінальних справ за фактами зловживань. Але ті справи десь зависли...”

Символічно рішення про звільнення Тетяни Семенюк співпало в часі із візитом до Луцька Тараса Чорновола, одного із лідерів Партії регіонів. Пані Семенюк займає друге місце в списку від Партії регіонів до Луцької міської ради.

Олексій Дудич, м.Луцьк, 01.02.2006 10:53:18

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А шо тут розуміти. Майже кожен посадовець хоче заробити побільше грошей, будь-яким способом, і їх дуже мало цікавить доля тих, для кого б ці посадовці мали старатися. Гроші в пані Семенюк їздити відпочиватив ОАЕ є, а от ЖЕКи вибачте нема за що утримувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да ко мне тоже пришел електрик с жека.

Проводку проверить и прикрутить выключатели.

20 грн налом.

Мне пофиг как и кому платить.

Но всёже предпочёл бы платить честно.

А то сколько етот електрик в день может накосить?

И пототом палачут что зарплата маленькая и всё такое.

Скажу Вам, що нормальний електрик попався. Електрику з нашого ЖЕКу мусів спочатку перевірити м'язову масу на грудях, перш ніж він погодився нормально працювати. До того ніякі аргументи його не влаштовували. Не хочуть люди працювати так як потрібно. Привикли робити все через одне місце. У себе в квартирі, небійсь все зробить так як слід. Мені не шкода тієї десятки чи двацятки, бо розумію, що за ту платню, яку він отримує довго не протягнеш. Але ж потрібно робити свою роботу так як слід, а не для замилки очей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що до основної теми, то скажу свою думку. Не можна в даній ситуації винуватити когось окремого. Тут винна система. І поки вона не буде зруйнована, нічого не зміниться. І, більш ніж впевнений, хто б не прийшов на місце пані Семенюк, особливих змін не буде. Чиновник - це маріонетка, якою хтось керує, завдяки кому вона займаює те чи інше місце, тобто від кого залежна. І звільнити його це найпростіший спосіб знайти крайнього.

Нам легко говорити. А вони всі їдять з одного корита, що пані Семенюк, що пан Кривицький, що будь хто інший з їхнього оточення. І щоб щось змінити, необхідно всім від чогось відмовлятись. А воно так важко це зробити. Кожному хочеться "красиво жить".

Одним словом "чиновництво" в наш час - це добре поставлений бізнес, спрямований в першу чергу на забезпечення власних потреб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...