Перейти до змісту

Куплю триммер (газонокосарку)


xriaps

Рекомендовані повідомлення

Куплю триммер (газонокосарку) 00ff00fe4adbfe08ab28611_230x300.jpg

можливо хтось не користується

також цікавить інфа по нових недорогих...можливо хтось бачив таку штуку в магазинах...

буду вдячний за пропозиції та інформацію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Б\в не варто брати до уваги, ресурс 2Т двигуна маленького об"єму - не такий і великий. Та й не відомо як його юзали,, чи були перегріви\прихвати, яке масло розмішували, як обслуговували повітряний фільтр\редуктор робочого органу і тд....

В Епіцентрі\НЛ є бюджетні нонейм моделі, і більш пристойні типу Al-Ko, Oleomac. В Профлайні, наприклад, вже можна знайти породистий Stihl, доречі надійна штука, FS 55 служить третій сезон, молотить усе підряд... :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я радив би ще придивитись до zenoah (двигун RedMax). Сам юзаю косу цього виробника шостий чи то вже сьомий рік. Кошу нею все підряд, в тому числі і картоплиння і велику траву, і це не зважаючи на слабенький двигун (0.9 кВт при об'ємі 25.4 куб.см). Ще ні разу нічого не ламалось, свічка ще рідна НЖК.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я радив би ще придивитись до zenoah (двигун RedMax). Сам юзаю косу цього виробника шостий чи то вже сьомий рік. Кошу нею все підряд, в тому числі і картоплиння і велику траву, і це не зважаючи на слабенький двигун (0.9 кВт при об'ємі 25.4 куб.см). Ще ні разу нічого не ламалось, свічка ще рідна НЖК.

уточню...

цікавить електротриммер...самий бюджетний варіант....

підрізати- підрівняти пару травинок )))

хто був в епіцентрі\нова лінія? - є там вибір бюджетних?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайно що у вищеописаних будівельних супермаркетах є і електричні, тим паче в пік сезону.

Але це іграшка, декілька метрів трави він ще "прожує", на більш серйознішу роботу нездатна....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...