Перейти до змісту

цікаво яке маршрутне таксі приносить більшу вирочку за день


mers

Рекомендовані повідомлення

скажу вам всім що гроші це не проблема! Треба буде і 20 автобусів купим, просто треба оприділитись чи по місту їх пускати, чи міжміські маршрути

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чого ви так скептично одразу, шановні? Раптом, є у людини можливості? Не треба усіх судити по собі. Та й по 9-му і 15-му маршрутах їздять субпідрядчики. Так що вклинитись є куди.

От мені здається, що ці маршрути і є одними з найприбутковіших. І ще, можливо, якісь із вищеназваних, що з 40-го йдуть, тільки тут вже треба слово когось, хто в темі. А то ми тут можемо багато гадати, а насправді виявиться все навпаки.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це ви, Шановний, теоретичний матеріал якого класу проходите??

Теорія - 40% успіху, до Вашого відома.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну все правильно, купуйте 5 автобусів(креще нові беріть по тисяч так 55 доларів кожен), базу за містом не забудьте купити(200-300 тис. дол. США повинні вкластися), робітниуів понаймейте, ліцензію зробіть, а тоді і в міськраду(облраду) можна маршрут погоджувати іти. Думаю, що вони дуже раді будуть Вас бачити і погодять все що захочете, будете їздити тільки по тих вулицях яких скажете. А може щей ціну на проїзд піднімуть.

скажу вам всім що гроші це не проблема! Треба буде і 20 автобусів купим, просто треба оприділитись чи по місту їх пускати, чи міжміські маршрути

Ну якщо гроші не проблема, то це дуже добре. Але я так розумію ТС хоче щось заробити, а не просто їх потратити. Давайте рахувати по першому моєму повідомленні. 5 автобусів + база = 55000*5+250000=525000 дол США(4 200 000,00). Проїзд у нас 2 гривні. Це треба перевезти 2 млн. 100 тис. пасажирів. В 1 автобусі 22 сидячих місця ну і десь 10-20 стоячих. Рахуємо по максимуму 40 пасажирів везете за 1 раз. 5 автобусів буде везти одночасно 200 !!! пасажирів. Припустимо що автобуси будуть їздити по 8-10 кругів на день і завжди будуть їхати "битком".(це в принцимі неможливо, але рахуємо). 200*8*2=3 200. За день Ви перевезете 3 тис 200 пасажирів, які заплатять Вам 6400 грн. З даної суми Вам треба платити податки, міняти розхідники на автобусах(про ремонти я мовчу бо автобус новий, але все може бути), масло, колеса, ін. Якщо залишиться 2000-2500 грн в день вважайте крупно повезло.

А тепер "уважаемые знатоки, внимание вопрс": Вклавши 4 млн . 200 тис. гривень власних(мовчу вже про кредитних) коштів заробити в день 2000 гривень це супер рентабельно?

В даному прикладі розрахунки дуже спрощені, витрат буде ще дуже і дуже багато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2000грн х 365 днів = 730 000, 00 грн. / рік

окупність автобусів 3 роки - не рахуючи бази - дуже навіть не погано

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2000грн х 365 днів = 730 000, 00 грн. / рік

окупність автобусів 3 роки - не рахуючи бази - дуже навіть не погано

з часом все воно окупиться, і не обов*язково купувати 5 автобусів, і база не потрібна, в наш час автосервісів, і парковок хватає!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та купив табличку і погнав! :)

Панове демагогщики, чоловіка цікавить не довгостроковий проект, а так, зашабашити ;)

цікаво яке маршрутне таксі приносить більшу вирочку за день, як думаєте?

P.S.mers, ти що, серйозно думаєш тут отримати відповіді на такі запитання?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайомий продає свій бізнес по перевезенню в місті. Займався більше 5 років. Знає практично всі нюанси. Якщо дійсно цікаво купити, всі питання в ПП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S.mers, ти що, серйозно думаєш тут отримати відповіді на такі запитання?

а що тут одна школота сидить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ні, то форум луцьких перевізників.

ааа... а я думаю для чого тут розділ Місто: Транспорт та сполучення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...