Перейти до змісту

Хрипить колесо (точніше камера)


aroma

Рекомендовані повідомлення

Не можу зрозуміти. Підкажіть.

Почалося все з того, шо пробилось колесо. Залатав. Почав їхати — колесо хрипить, (точніше камера в середині). Коли нагрузки нема — хрип зникає. Тільки сідаєш він з’являється і при чому в одному місці.

Короче, лопнуло воно в мене. Розібравши виявив, шо там де заклеював всьо гуд, а рвануло біля ніпеля. Дирка така серйозна.

Купив нову камеру. Вставив. Поїхав. Вроді спочатку норм.

Але не довго музика грала. Знов почався хрип.

Хтось в курсі в чому справа і як сє подолати?

Дякую наперед

Дописано: спустив-накачав. Хрипить все таки камера , точніше хрустить так...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если до бортирования все было ок, тогда только два вопроса. Чем бортировал? И сколько атмосфер вкачал?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бортирував цими вроді як інструментами

http://www.velostyle.com.ua/images/product_images/popup_images/93653.jpg

Атмосфер не знаю скільки вкачав. Але пробував приспускати - хруст не пропадає. Спустивши більше половини хруст пропадає.

Не пойму...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можливо якась камера замаленька була, тягнулася і порвалася біля ніпеля? натри камеру і шину зсередини крохмалем чи що...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ты ездил на полуспущенных?...

Вобщем, сделай, как Зиберс написал и накачай хорошенько. Желательно, 3 атмосферы, не меньше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну камера не може бути маленька бо в першому варіанті була та сама що і була.

Ні, я спускав вдома вже. Коли руками пом’яти колесо то відчувається хруст. Якщо спустити більш як на половину — хруст зникає.

Таке відчуття, ніби хруст від тертя камери в шину. Щось таке...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли колесо добре накачане, камера дуже щільно притискається до обода і до покришки. Не розумію, яка причина того хрусту. Може десь в ободі тріщина є, чи якась з спиць ослаблена. Перемацай пальцями кожну, повинні бути добре натягнуті..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все же, сначала сделай то, что Зиберс прописал. Не отвлекайся. Если непонятки возникли после бортирования, то при чем тут спицы и прочее? Разве что он упирался в обод коленкой, когда бортировал и рвал спицы от усердия :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...