Перейти до змісту

"Болотніки" на "найнер"


Рекомендовані повідомлення

Два дні назад повернувся з поїздки з брудом до вух і як "справжній волинянин" з болотом на спині, на лиці і вухах, це сталося через відсутність "болотніків" на колесах. До цього на 28" колесах стояли і хоч би що, будь яка погода!

Хто як вирішує питання з болотніками на "найнері".

Відповідь: "а нафіга вони вообше нада..." не катить! Нада!

поговоримо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вон купи в тані болтнічки хаммер, обличчя точно чистіше буде

Та ж вже був, нічого корисного не підібрав :(

Взяв тут в одних під 26" колеса, так вигляд вел з ними має, як "щойно оеперене курча". Буду повертати.

Універсальлі взагалі "незачот".

ось надибав: http://www.bike-components.de/products/info/p24393_Bluemels-Schutzblech-Set-.html?xtcr=1&xtmcl=

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як казав шкодер на кулінарці "это не спортивно"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як казав шкодер на кулінарці "это не спортивно"

Зробив я власноручно ремон вдома, довго зі стелею "видєлувався", типу двохрівневий робив, підсвідку "всі дєла". Прийшли гості, прийшли куми на стелю 20сек подивилися, а потім все на стіл, все на стіл... так і тут.

Мені з цим жить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Крило встановлене на глагол.. вирішить проблему чистої (відносно чистої реально) спини.

Ніколи не розумів накуя вкручувати в дощ... як можна спокійно доїхати тротуаром.. на дорозі, як не ти сам..то тебе обіллють автомобілі.. а ям не видно бо калюжі.

За ті гроші, що ти витартиш на толкові болотники можна, я к приспічить.. мінімум 10 разів евакуюватися на таксі.)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Крило встановлене на глагол.. вирішить проблему чистої (відносно чистої реально) спини.

Ніколи не розумів накуя вкручувати в дощ... як можна спокійно доїхати тротуаром.. на дорозі, як не ти сам..то тебе обіллють автомобілі.. а ям не видно бо калюжі.

За ті гроші, що ти витартиш на толкові болотники можна, я к приспічить.. мінімум 10 разів евакуюватися на таксі.)))

Див. пост №1:

Відповідь: "а нафіга вони вообше/накуя* нада..." не катить! Нада!

*для Lexx_Giant

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тоді купи крило на глагол, нормально спасає, сам з такими катаюсь, а на перед можеш замовити таку байду як на таніному вандалі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тоді купи крило на глагол, нормально спасає, сам з такими катаюсь, а на перед можеш замовити таку байду як на таніному вандалі

Все одно сильно закидує тапки, ногу/штанину, ередній перемикач і трубу. Я на подібному катав на 28" колесах, ще від покупки.

Цікавлять саме ті "не спортивненькі", але на 55-60мм!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Які не спортивненькі?

Ти втулив гуму обрізавши шипи (повний брєд). Як ти туди хочеш примастирити повнорозмірний болотник?

Зніми гуму, встанови штатну.. або не морочи людям голову, а катай, як тобі зручно.. і не звертайся за порадами.

Тут про не спортивні болотники все написано.

4) ну тут звісно все впритик :(, до шипів з сторін +2...+5мм (вчорашні фото post-5408-0-43862100-1370373852_thumb.jpg )

5) виїхав сьогодні, типу "поспішав" в справах, а тут "дринь...дринь...дринь"! - "...Мля!" бокові шипи протектора задньої шини чіпляють за трубку рами. Вчора ввечері я ж не навантажував його, то після докачування до 3 атм все стало на свої місця, та й ще обід має незначне викривлення 1...2мм.

6) сів сьогодні м"яко на травичці біля дому (не далеко встиг від"їхати :) ) і зрізав бокові шипи з лівої сторони задньої покришки.

7) Поїхав. Тиша!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Які не спортивненькі?

Ти втулив гуму обрізавши шипи (повний брєд). Як ти туди хочеш примастирити повнорозмірний болотник?

Зніми гуму, встанови штатну.. або не морочи людям голову, а катай, як тобі зручно.. і не звертайся за порадами.

Обідився чтолі? :0163:

Все там гуд влазить, навіть штатний 28" можна встановити розрізавши навпіл в місці кріплення і зробити те ж кріплення, але він вужчий за гуму на 15мм і дивиться типу "не альо"! Шипи йому не заважають, а опорні спиці чомусь мають регулювання і на 29" колесо.

Тому цікавлюсь, як вирішили питення місцеві "найнероводи", якщо немає слушної поради прошу не встрягити в дискусію. Як вирішують інші люди зі світу, гугль надає інформацю (поки що "колхоз колхозом")

Я тут цікавлюсь, як можна вирішити це на місці і Луцьку, хто що бачив. "Мозговий штурм" так би мовити! :)

Будуть якісь реальні поради, фото, посилання?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6) сів сьогодні м"яко на травичці біля дому (не далеко встиг від"їхати :) ) і зрізав бокові шипи з лівої сторони задньої покришки.

7) Поїхав. Тиша!

Аналогічна проблема і таке ж вирішення

Треба запатентувати покришки без шипів злівої сторони :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6) сів сьогодні м"яко на травичці біля дому (не далеко встиг від"їхати :) ) і зрізав бокові шипи з лівої сторони задньої покришки.

7) Поїхав. Тиша!

Аналогічна проблема і таке ж вирішення

Треба запатентувати покришки без шипів злівої сторони :_07:

Ага, 100% :_02:

Ще б щось з "крилами" придумати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Вчора забрав болотнічки:

post-5408-0-51486000-1373811612_thumb.jppost-5408-0-31257600-1373811623_thumb.jp

Правда сріблясті, але це легко вирішується (чорні були зі сколом). Матеріал - заявлено що металопластик, але ніби пластик, бо щось не магнітиться ?!

Завтра буду пробувати ставити/"колхознічать"... Без доробки і порізки бачу, що не обійдеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так як дощ не дав мені вибратися на вулицю на післяобіднє катання, то я зайнявся трішки рестайлінгом свого "велоконя".

... і хай мене "пинають" за "спортивну невідповідність", але те що вийде мені подобається:

post-5408-0-68162900-1373828352_thumb.jppost-5408-0-86240400-1373828360_thumb.jp

... і сріблястий колір виявився доречним в противагу моїм переконанням ;)

Далі буде...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО ці болотнікі треба кріпити "вусами" до рами як в "українців", бо будуть гуляти по колесах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та я вкурсі ;) вони є в комплекті, я їх ще не чіпляв, бо лише проводив "холодну пристрілку" того що має бути.

тут ще тра сверлить, клепать, вирізать, ї т.д....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер ще постав багажник і буде як справжня Україна ;)

Шутю, шутю.... звиняйте не втримався ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно на 18км обкатав нові болотнічки!

Враження? Скажу, що супер! Вмисно заїжджав в поодинокі калюжі, що знаходив і як результат болотніки на швидкості до 15-20км/год майже повністтю (десь на 95-98%) "хавали" воду і краплі бруду з коліс, як це і має бути. На швидкості понад 20-25км/год каплі води потрапляють лише на тапки. ;)

Результат після поїздки: трішки брудні лише нижні труби трапеції, гільза каретки, труба і як завжди гальмівні колодки (але вони брудняться і в хорошу погоду :) ), а ось внутрішня поверхня болотніків повністтю вкрита сірим брудом, який би потенційно мав бути на передньому перемикачу, трубах, кермі та інших елементах велосипеда та й на мені.

В принципі в мене є досвід пересування з дорожніми болотніками на 35мм гумі і скажу результат на найнері їм не поступається!

Тепер в мене для пересування по місту на "найнері", окрім комфорту, що забезпечують балони на 55мм, немає жодних обмежень й в вологу погоду!

Фото технічнох моментів переробки викладу пізніше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їздив сьгодні на Боратин, випадково проїхався по г...у, (ну не вгледів, по стронах крутив головою),заїхав до кума на Полонці, дав струміль вони під болотник та на шину і знову чистий. А згадую як колись я його з труб зішкрябував в квартирі. Феее... :0157:

Якщо щось менш липке достатньо лише по калюжі проїхатися щоб відмити ;)

Так що імідж ніщо, а гівно з труб зішкребати неприємно!

А, забув додати: ціна питання лише 9,5$ :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ок там все з виглядом... не парся..)))) Тим більше за таку ціну.)))

От мене гріпси твої турбують.. точніше їхнє положення.

Ті виступи мають бути більш менш паралельно землі.. бо на них ти опираєшся долонею.. а так як зараз вони в тебе встановлені.. вони свою ф-ію не виконують.

З.І. Теж колись ставив собі болотники.. не прижилися.. хоча да.. вел для міста має бути з болотниками і багажником. Я просто, коли мокро.. і я не в велоформі катаю дуже повільно. Нема куди спішити. ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ці гріпси то тимчасовий варіан... В такому положені вони, бо не фіксуються і прокручуються при упорі на них. Тому я вже їх так повернув, щоб і не заважали...

Подумую на рахунок ріжків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

"Не спортивно,але креативно і ефективно!" :D:

post-5408-0-57131800-1387213790_thumb.jppost-5408-0-88680100-1387213794_thumb.jppost-5408-0-65510900-1387213799_thumb.jppost-5408-0-75693200-1387213808_thumb.jppost-5408-0-71446700-1387213813_thumb.jp

Лише раз вдалося повністтю забити і то в"язкою глиною :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...