Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Взял себе вчера САБЖ :) . Черный. Очень приятный в руках и в работе. В кобуру от Е50-го влазит идеально. Если есть вопросы - милости прошу, отвечу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перше питання -- ціна :)

Друге питання -- в тебе нижче клавіш також є такий противний напис UMTS? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

430

Надписи нету :angry:

буквы нанесены очень хорошо (просвечиваются в темноте)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напишу такой себе миниотчетец:_29:

Аппарат очень нравится. Позволю себе небольшое сравнение с 6120с и Е50. Е51 логичное продолжение и сплав этих двух девайсов. От 6120 процессор и соответственно быстродействие(ИМХО даже немного шустрее, за счет большей оперативки). От Е50-го металичность и серию. Хотя скорее больше взято от Е60-го(световой индикатор, датчик света, Wi-Fi). Что очень понравилось, так это возможность переназначить хардварные кнопки(календарь, контакты, е-мэйл), причем как короткое нажатие, так и долгое. Можно например повесить на короткое нажатие конверта повесить profi mail, а на долгое - новое СМС. Корпус оличный как по качеству исполнения, так и по удобству держания в руке. Единственное нарекание - маркий(но в комплекте есть тряпочка для протирания :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Телефон хороший но глючный. Сам выключался, не звонил, не принимал вызов и т.д. Вылечило только гарантийная перепрошивка. И вроде всё стало нормально. По начинке тела нареканий нет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже три тижні користуюсь таким телефоном. Абсолютно ніяких претензій, телефон дуже зручний, швидкий і працює без глюків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...
Вже три тижні користуюсь таким телефоном. Абсолютно ніяких претензій, телефон дуже зручний, швидкий і працює без глюків.

А які враження після 3-х місяців користування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А він в нього стільки часу не затримався :)

Телефончик супер. От тільки не вистачає пульта для переключання музики в навушниках, але можна купити окремо гарнітуру і камера слабенька. А так жодних глюків не було замічено, все дуже швико працює, навіть тоді коли відкрито кілька програм нічого не підвисає.

P.S. Якщо думаєш брати стукай в аську чи приват, думаю свій продати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А які враження після 3-х місяців користування.
До останнього дня поки я ним користувався, враження лишались тільки позитивними. Але вже давно поміняв його на Nokia E66, а тепер чекаю на появу Nokia 5800. В мене можна не питати про враження після трьох місяців користування телефоном, бо дуже рідко який в мене так надовго затримується.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А які враження після 3-х місяців користування.
До останнього дня поки я ним користувався, враження лишались тільки позитивними. Але вже давно поміняв його на Nokia E66, а тепер чекаю на появу Nokia 5800. В мене можна не питати про враження після трьох місяців користування телефоном, бо дуже рідко який в мене так надовго затримується.

У меня он рекордсмен(как для меня). Я юзаю его до сих пор и альтернативы пока в руках не держал. Надеюсь скоро подержать за 279 евро ;) Кроме этого телефона почти также долго у меня был сониэрикссон Р910 и Е50(по полгода). Остальные 1-2 месяца.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

Позволю себе отписаться о телефоне после полутора лет эксплуатации. Это лучший телефон из того что у меня было до него. На металических поверхностях никаких потертостей. Боковые кнопки в идеальном состоянии, как впрочем и основная клавиатура. Есть небольшая потертость сверху аппарата от втыкания-вытягивания в\из кобуры. Со связью проблем ноль. Батарею держит 4-5 дней. Правда трафик на нем минимален, около 20 минут разговора в день и юзания его в качестве будильника по утрам. Вижу уже его приемника, но скорее всего не ранее чем через полгода(Е52).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мабуть єдиним недоліком даного апарата є стирання хромованого покриття на навігаційній клавіші :(

TreNeR, в тебе вона також має потертості чи може є якесь рішення проблеми, наприклад заміною кнопки від іншого апарата?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правда трафик на нем минимален, около 20 минут разговора в день и юзания его в качестве будильника по утрам.

Для чого тоді всі його навороти? Дзвонити і будити може і 1100.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мабуть єдиним недоліком даного апарата є стирання хромованого покриття на навігаційній клавіші :(

TreNeR, в тебе вона також має потертості чи може є якесь рішення проблеми, наприклад заміною кнопки від іншого апарата?

Родная кнопка в отличном состоянии :)

2 SunSeth

Мне он нравится :) А 1100 нет ;)

Мне очень нравится активный режим ожидания, да и общее удобство юзания у смартов Нокии на высоте, в отличие от той-же виндовс мобайл.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yurik

Підтверджую - по периметру обідок навігаційної клавіші стирається :(.

Видно, сильно залежить, хто і як нею користується - я, наприклад, попадаю по ній нігтем...

Телефон у користуванні - рік і декілька місяців.

Ще після декількох падінь ТРОШКИ люфтить кришка акума та поскрипує/люфтить металева окантовка передньої панелі.

Інших нарікань, в принципі немає ;)

Хоча наступний апарат візьму все таки на вінді, мабуть.

Ну і з GPS звісно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навігаційна клавіша -- біда багатьох моделей Nokia, починаючи з 6500 Slide, а точніше з клавіші Ok в 6230і :(

Особисто мені в E51 не вистачало 3.5мм роз'єма для навушників, автофокуса в камері, акселерометра, ну і після Nokia 5800XM не дуже хочеться дивитись на дисплеї 240х320, до того ж не сенсорні ;)

Ну і бокові кнопочки не дуже мені сподобались.

Практично всі "недоліки" Е51 виправлені в Е52 (за винятком роздільної здатності дисплея). Але от те що в Е52 відмовились від окремої кнопки для телефонної книги -- це мінус для апарата.

Я дуже хочу накінець побачити апарат Е-серії, побудований на основі SymbianOS 9.4. Надіюсь що він буде в тоненькому металічному корпусі, з великим сенсорним дисплеєм на основі ємкісної технології, з камерою хоча б не гіршою ніж в Е66, з більшою кількістю апаратних кнопок, ніж 5800. Наприклад, щось таке ("авторство" моє):

IMG51-1242674267.jpg

Якщо ж це буде апарат схожий на зображення вище, але дуже тоненький горизонтальний слайдер (міліметрів 12-14, не більше) з QWERTY-клавіатурою, стерео-динаміками і N-Gage кнопками -- я тільки за :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Plum. Вадим, пиши резюме на Нокію. Рекомендаційний лист від Борди напишемо! :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навігаційна клавіша -- біда багатьох моделей Nokia, починаючи з 6500 Slide, а точніше з клавіші Ok в 6230і :(

Після 3 років користування nokia 6230i навігаційна клавіша в ній виглядає набагато краще чим в Е51 виглядала вже після пів року користування :(

А дизайн нового апарата подобається, може дійсно варто написати розробникам нових моделей ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їхнє слабке місце - гумові кнопки в основі (кнопка включення найбільше страждає, особливо якщо чимось гострим починають тицяти :-() і динамік розмов. Вірніше, не так сам динамік, а сіточка, яка його захищає. З часом забивається і звук значно погіршується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не знаю как вы юзаете телефон. У меня ничего такого нет. Я вчера Yurikу скидывал фотки своего телефона. Сюда пристегнуть не смог. Может он сможет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не знаю как вы юзаете телефон. У меня ничего такого нет. Я вчера Yurikу скидывал фотки своего телефона. Сюда пристегнуть не смог. Может он сможет.

Ось фото телефона TreNeR

post-346-1242714667.jpg

post-346-1242714682.jpg

post-346-1242714696.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...