Перейти до змісту

Куплю білет Луцьк-Львів Рейковий 08.06.2013


Superman

Рекомендовані повідомлення

Куплю білет на рейковий автобус на цю суботу (08.06.2013) Луцьк-Львів

Можливо хтось передумав. Щиро на це надіюсь :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а в касу вокзалу сходити, чи хоч подзвонити ліньки?

Білети всі продані. Якби вони були в наявності, то я б, звісно, купив, а не писав тут :)

я б Вас підвезла до Львова,але їду завтра ;)

:)

Щасливої Вам дороги завтра!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як варіант їхати машруткою, але то буде поїздка яка довго не забудеться, якщо їхати через Радехів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як варіант їхати машруткою, але то буде поїздка яка довго не забудеться, якщо їхати через Радехів...

Ви праві, саме так і буде, якщо білети, все ж, не знайдуться.

Багато разів їхав автобусом, через Радехів :) ... тут слова важко підібрати. Як-то в часи ВВВ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Багато разів їхав автобусом, через Радехів :) ... тут слова важко підібрати. Як-то в часи ВВВ.

Їздив буквально вчора, дорога закінчується приблизно у Стоянові, далі її просто немає до Кам'янки-Бузьки, найгірше це у районі Радехівського лісництва, у буквальному смислі повзеш. Уся дорога займає близько 4-х (!) годин (!). Так що майте на увазі, і якщо є можливість краще їдьте через Дубно.

Удачі Вам!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую! Запитаю на АС чи є автобуси через Дубно.

Але трохи почекаю, може вдруг в когось буде зайвий білетик, як, наприклад, був недавно у мене.

Проблема вся в тому, що здаючи білет в касу, ви отримаєте близько 80 коп (день до відправлення). Мабуть, тому ніхто й не здає.

Як наслідок, частенько є кілька вільних місць, а білети на ці місця не повернуті через безглуздість такого рішення в матеріальному плані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підійди зранку і домовся за налічку без білета проїхатись. 99% що підуть на зустріч) Можливо прийдеться на сходинках просидіти дорогу, але часто є вільні місцятих, хто не поїхав чи запізнився. Але всерівно це краще ніж маршруткою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...