Перейти до змісту

Допоможіть розбити на диски вінт в ноуті


lion1106

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня придбався вчора НР 650 на розетці, прийшов все добре вінда предустановлена запустилась без проблем. Постало питання як розбити диск С: 420гб на два. Пару днів назад бачив як друг розбивав вінт і вся операційка злетіла повезли в сервісний от і нехочеться дак само попасти. Розбивав типу Акроніксом. Читав що можна розбити через управління дисками в самому віндовсі але не пробував і не хочу ризкувати.

Хто стикався з таким варіантом підкажіть як ліпше зробити щоб не знести все. Буду вдячний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скачуй Acronis Disk Director - зиписуй на CD or DVD. При включені ноутбука, вибирай завантаження з CDROM, ну а далі вже програмкою, ділиш "вєнік" без втрати інформації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вінда яка?

Якщо 7а чи 8а то можна через управління дисками штатними засобами (безпечно).

post-7237-0-87528300-1369823866_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Акроніс при розбиванні диска досить часто працює неправильно й додає серйозних проблем. Вданій області (розбиванні/об'єднанні дисків) значно краще працює PowerQuest Partition Magic. Наприклад, Partition Magic 8.0 добре працює з windows XP. Проте, з "сімкою" та "вісімкою" він не сумісний.

http://www.ex.ua/search?s=partition+magic
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вінда 8 предустановлена и Рековери в окемому диску на вінті Акрон не поможе він бачить але зробити нічого не може там вже через УЕФІ і на вінті не МБР а GPT левими прогами Акрон і тому подібними точно вилитить а от через управління дисками штатними засобами не пробував повинно б получитись але нехочеться в халепу попасти.

Скачуй Acronis Disk Director - зиписуй на CD or DVD. При включені ноутбука, вибирай завантаження з CDROM, ну а далі вже програмкою, ділиш "вєнік" без втрати інформації.

Непоможе знаю точно

\

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вінда 8 предустановлена и Рековери в окемому диску на вінті Акрон не поможе він бачить але зробити нічого не може там вже через УЕФІ і на вінті не МБР а GPT левими прогами Акрон і тому подібними точно вилитить а от через управління дисками штатними засобами не пробував повинно б получитись але нехочеться в халепу попасти.
З Акронісом ти швидше в халепу попадеш.

Якщо використовувати штатні засоби вінди то вона не дасть тобі зробити халепи з собою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От і цікавить хтось пробував на таких ноутах диски різати штатними засобами і які наслідки????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Топікстартер вказав, що апарат новий. Отже там точно не ХР-шка. Знач partition magic відпадає, а шкода. Вона операції такого типу коректно виконує. На рахунок акроніса не знаю, я ним не розмічав без втрати інфи. Я б порадив, якщо є можливість дістати хдд з ноута, підставити його в системний блок, зробити образ. Ну а потім експериментувати :0078:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підсатвити його в системний блок, зробити образ

навіщо ставити в системний блок. і так можна зробити.

я взагалі то не раз вже чув, що народ не може розбити диск на розділи. не знаю як у вас а мене акроніс завжди виручав. а ще є багато різних загрузочних дисків типу Hirens Boot CD, sergey strelec boot cd, і тд. там є різні програми для роботи з жд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пару днів назад бачив як друг розбивав вінт і вся операційка злетіла повезли в сервісний

это нужно в хуморе пришпилить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навіщо ставити в системний блок. і так можна зробити.

цікаво куди робити образ??

hirens boot cd можна спробувати, оскільки там крім вже згаданих partition magic та acronis можуть бути ще утиліти для роботи з хдд

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навіщо ставити в системний блок. і так можна зробити.

цікаво куди робити образ??

на вінт. звичайно повинно бути вільне місце

на місці ТС нічого поки б не мутив, поки не закінчився 14-й термін. після - форматнути вінт і розбити на диски, а потім ставити ОС

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З Акронісом ти швидше в халепу попадеш.

от в яку ше халепу

во декілька днів тому зробив розмітку жорсткого і все збс

ТРЕБА: флешка, образ акроніса на завантажувальну флешку

робив за цим =>

http://compserv.ucoz.ru/news/sozdanie_zagruzochnoj_fleshki_s_acronis/2012-04-21-38

lion1106, в інтернеті повно статтів про завантажувальну флешку і в також додатковий пошук в гуглі про - акроніс на флешці. Видаляєте всі розділи шо були, створюєте диск С (опції основний, NTFS, розмір кластера 4096), на решті вільної розмітки розмітки - додаткові, NTFS, кластери 16Кб.

(про кластери - неподобається розмір - гуглите, шукаєте які вам довподоби)

В результаті отримуєте шось таке(тут два вінчестера):

http://s1.ipicture.ru/uploads/20130529/iWa7yTwn.png

Якшо на 420-гіговому диску є фото/фільми/відео -

нафіг їх туда було закидати якщо ви знали шо рано чи пізно переділювати прийдеться.

Йдете до друга, зливаєте йому тимчасово інфу, робите розмітку диска - заново заливаєте собі свої фали.

на місці ТС нічого поки б не мутив, поки не закінчився 14-й термін. після - форматнути вінт і розбити на диски, а потім ставити ОС

з одного боку правильно, маєте на увазі шо якшо там побачать по-нормальному розділений хард, а не по-рагульськи через жопу, то скажуть давайдосвіданья. Тоді просто якшо закинути картинку - то це вже втручання в файлову систему і тоді ці 14 днів в топку (це по-їхньому так получається)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з одного боку правильно, маєте на увазі шо якшо там побачать по-нормальному розділений хард, а не по-рагульськи через жопу, то скажуть давайдосвіданья. Тоді просто якшо закинути картинку - то це вже втручання в файлову систему і тоді ці 14 днів в топку (це по-їхньому так получається)?

я за те, щоб не вносити жодних апаратних та серйозних програмних змін (типу перевстановлення ОС) на протязі перших 14 днів. краще по максимуму поексплатувати ноун для виявлення можливих косяків і у випадку їх наявності, спробувати повернути гроші, мол ноут під обої не пляше. не факт, шо получиться, та все ж краще перестрахуватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні Я вже писав закидати поки нічого такого не закидав вчора приїхав ноут запустив за 3 хв. налаштувалась предустановлена він 8 і все так пару прог поставив але нічого важливого диск розбитий на 4 шт. 1 і 2 200 і 800мб приховані С 460гб і Д 16гб.(Рековері) предустановлена з ліцензійною наліпкою на ноуті. Ось і вся проблема в неті найшов дуже багато нюансів коли розбивали злітала вінда і рековері. Знайомий три дні тому лише відрізав від С 300гб бо в нього(750) перегрузив і на цьому Вінда закінчила свое життя і рековері теж вмерло наслідок сервісний центр прийняв на відновлення. А цей ноут любимій тещі в подарок куплений не хочу її залишити на ДН без подарка. Ну і треба до суботи рішити розбивати його чи ні і чим. Я все таки схиляюсь до "штатні засоби вінди то вона не дасть тобі зробити халепи з собою" як писав SysR. Або взагалі поки нічого розбивати небуду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ноут куплений з віндою, то має бути ключ. Якщо є ключ то цю вінду можна запросто знести, встановити свою, використавши при цьому твій ключ продукту і розбивши правильно вінт на потрібну кількість розділів.

Можу це все зробити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в себе на робочому ПК совав розділи без перезавантаження самої вінди.

Оскільки вінда дозволяє сама це робити в такий спосіб, гарантії це не порушує оскільки НІЯКОГО стороннього (НЕ)ліцензійного ПЗ для цього ви не використали. Процедура на стільки лаконічна що завалити все можна хіба вийнявши батарею і живлення одночасно під час процедури.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ноут куплений з віндою, то має бути ключ. Якщо є ключ то цю вінду можна запросто знести, встановити свою, використавши при цьому твій ключ продукту і розбивши правильно вінт на потрібну кількість розділів.

Можу це все зробити.

Так в тому і запара що тепер ключик в биоси записаний і іншу копію Вінди 8 крім тої яка з ним ішла він неактивує. і витягнути його наскільки мені вже казали є проблематичною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навіщо ставити в системний блок. і так можна зробити.

цікаво куди робити образ??

Підключаємо зовнішній ХДД, грузимся з якогось дистрибутиву лінукса в лайф режимі. (Я користуюся lubuntu)

sudo fdisk -l

дивимся де який диск, тут головне не помилитися :)

sudo dd if=/dev/sda of=/dev/sdb bs=1M

Чекаємо

Образ готовий

Але багато може виникнути нюансів з розмірами дисків, зробіть краще це акронісом загрузившись обов"язково з ЛАЙФСД

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так в тому і запара що тепер ключик в биоси записаний і іншу копію Вінди 8 крім тої яка з ним ішла він неактивує. і витягнути його наскільки мені вже казали є проблематичною.

Как узнать ключ Windows 8

Пробував не видае "партизан"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І нструкція (Віндовз 7 8)

1. відкрити провідник

2. правою кнопкою по "Компьютер" - "управление"

3. в лівому списку вибрати "управление дисками" в правому - правою кнопкою "Диск С" - "сжать том"

4. вказати кінцевий розмір нового диска але лишіть місце для розширення віндовз не менше 50 гіг

5.далі кнопка "сжать"

6 отримаєте 2 диска С та порожній того розміру, який вказали.

7.Отримаєш область "нераспределена" тогож розміру, що задав

8.Правою кнопкою по ній "создать простой том" - далее - розмір тому=вказаний раніше розмір - далее (лишаєш "назначить букву диска") - далее (лишаєш: форматировать этот том следующим образом, NTFS, по умолчанию, метка тома = можеш назвати том, быстрое форматирование) - готово

9.користуєшся

Знатоки, не треба зносити Віндовз, потім дорожче собі буде її відновити. все робиться простіше і засобами Вінди, без шкоди для останньої

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я прочитав що може бути максимум 4 основних диска. тепер ще один "цвяк в голову собі забив"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нашо 4 основних диски на одному вінті?

достатньо одного під ОС і + декілька простих логічних, працює ж на ура

vaz75, дуже круто, якщо розбивка вирішується поданим вище способом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А "любимой" тещі не пофігу шо там стоїть? Він8 чи Він7? ЧИ як там диски розбиті?? Приїхав - віддай і забудь. Взагалі не розумію, на кой ляд брати ноути з предустановленою віндою додому. На організацію - да, може бути критично. Додому - NoOS і став шо душа забажає. Чи так приємно юзати всякі СтартерЕдішн і т.п. ?

Чи пан - фанат садо-мазо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...