Перейти до змісту

Марш захисту українців


kudrom

Рекомендовані повідомлення

ТУТ

Все телеканали дружно проігнорували одну з найбільших передвиборчих акцій. Вони передають новини лише про тих, «кого треба» - про кілька партій, вибір між якими нам намагаються нав’язати. ВО «Свобода» до їх числа не входить, отже про «Марш захисту українців» - на телебаченні ні слова.

Участь у марші взяли за різними оцінками від 12 до 15 тисяч чоловік. Марш почався на Софійському майдані, пройшов по вулиці Володимирській до бульвару Т.Шевченка. Перед виходом на Хрещатик учасники маршу запалили смолоскипи і пройшли Хрещатиком до Майдану Незалежності, де відбувся мітинг.

Деталі читайте за лінком зверху.

Я не планую голосувати за "Свободу", але факт не дуже приємний, все ж останнім часом було певне пожвавлення щодо свободи слова. Як бачимо, інформаційна політики і далі спрямована на "тих, кому треба"....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знову назбирали студентчєгів і мітинг роблять.... (знаєм ми як такі акції в нас організовуються) <_<

цікаво, а що значить назва "Марш захисту українців"? :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Означає захисту від.... і не напишеш, звинувать в неполіткоректності....

Просто, подумай, люди яких національностей зараз при владі, може зрозумієш...

Я впевнений, що 10 тис. людей там було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Смішно. Ти дивився свободу з Савіком Шустером? І що там чолов'яга відповідав Тягнибоку від час його виступу? Цілком правильні речі. Такі як Тягнибок своїи діями тільки відштовхують народ від української культури. Я був у Одесі, там дуже добрі і привітні люди, стараются відповідати українською якшо можуть, але то шо вони не терплять того капараства що робить т.н "свобода" біля памятнику засновникам одесі це 100% правильно. Я був там і бачив цих людей. Це не патріоти а тупі фанатики. Так не робится. Треба хоть трошки іноді засосувати сіру речовину між вух.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я був там і бачив цих людей. Це не патріоти а тупі фанатики.

А мене зайіпало, перепрошую, дивитися на патріотів усіх мастей і кольорів - біло-блакитного, помаранчевого, червоно-білого, малинового, червоного... обрізаних і необрізаних. Нашій країні потрібен або Гітлер, або Сталін, або Піночет. Говорячи твоєю мовою - тупий фанатик. Інші "патріоти" тут порядку не наведуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

во-во, і Юлька якраз тягне на роль цього "Гітлера, або Сталіна, або Піночета" :)

По-моєму зі всіх політиків в неї однієї є яйця в трусах :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але в Юлькиній свиті стільки багато хоч і з яйцями, але з "обрізами", що не дадуть вони їй нічого такого зробити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але думаю що шансів щось зробити в неї найбільше зі всіх. Я маю на увазі зробити щось, що так давно чекає народ, а не тільки купити нову машину і кілька заводів, частину Укртелекому і Дніпроенерго, побудувати афігєнний палац і т.д., що зараз так успішно роблять Ахметов-Янукович і Ко

P.S. Мій пост №2К :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я був там і бачив цих людей. Це не патріоти а тупі фанатики.

А мене зайіпало, перепрошую, дивитися на патріотів усіх мастей і кольорів - біло-блакитного, помаранчевого, червоно-білого, малинового, червоного... обрізаних і необрізаних. Нашій країні потрібен або Гітлер, або Сталін, або Піночет. Говорячи твоєю мовою - тупий фанатик. Інші "патріоти" тут порядку не наведуть.

:) підтримую 100 % ! а то патріоти всіх мастей занадто вільно себе почувають :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напоминает паранойю. Любого человека (тем более политика) нужно оценивать соответственно его поступкам на своей должности, а не по национальности.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТУТ прочитав цікаве інтерв’ю з Тягнибоком. Почитайте, кому цікаво. Не такий старшний чорт, я його малюють....

Наголошую, це не як агітація, я буду голосувати за НУНС, так для загального розвитку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але в Юлькиній свиті стільки багато хоч і з яйцями, але з "обрізами", що не дадуть вони їй нічого такого зробити...

"жЮля" Грігян може не найголовніший "обріз", після фельдманів, сігалів, луцьких, хмельницьких, коломийських, буряків і кузьменків, але й не останній. З українського в неї хіба вишиванки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...