Перейти до змісту

Шукаю роботу для дружини


Or4ik

Рекомендовані повідомлення

Була у декретній відпустці, а зараз малеча пішла в садочок, то прийшла пора виходити на роботу

Шукаю роботу для дружини, за вакансіями журналіст, чи корректор, адміністратор, офіс менедждер і т. д.

Освіта вища (Міжнародні відносини - країнознавство)

Шановні формучани можливо хтось чув, чи знає де потрібні офісні працівники то пишіть в приват

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шукаю роботу для дружини, за вакансіями журналіст, чи корректор, адміністратор, офіс менедждер і т. д. Освіта вища (Міжнародні відносини - країнознавство)

А дружина на роботу хоче? Чи це Ви її на роботу хочете відправити? :_02:

Для початку радив би дружині стати на облік у Центр зайнятості, поки робота знайдеться можна отримувати допомогу, думаю вона зайвою не буде. Сума, звичайно, не велика але.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дружина сама хоче на роботу! :0161: Про центр зайнятості я знаю, поки що знімається з обліку в соцзахисті... А потім буде ставати на облік в центр зайнятості...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

після декрету на облік в Центр Зайнятості не ставлять, взагалі. Щоб стати облік потрібно офіційно пропрацювати півроку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

після декрету на облік в Центр Зайнятості не ставлять, взагалі. Щоб стати облік потрібно офіційно пропрацювати півроку.

Цікаво!!!!! Як же моя дружина стала))))))))) Ще й отримувала допомогу "з врахуванням стажу")))))) Ну звичайно, потрібно перебувати у відпустці по догляду за дитиною до 3х років (а не просто бути з дитиною вдома).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

після декрету на облік в Центр Зайнятості не ставлять, взагалі. Щоб стати облік потрібно офіційно пропрацювати півроку.

Цікаво!!!!! Як же моя дружина стала))))))))) Ще й отримувала допомогу "з врахуванням стажу"))))))

+1 Моя кума теж.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оппа, значить щось помінялось. Бо я з ЦЗ пішла в декрет, і сказали, що щоб знову стати потрібно півроку десь пропрацювати (пише дружина з-під чоловікового логіна :) )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні зараз можна стати на облік в центр зайнятості тільки потрібно написати заяву в соцзахисті. Так пояснили моїй дружині в центрі зайнятості. І кажись буде йти стаж плюс допомога десь в 550 грн якщо я не помиляюся мало канешно, але все таки більше чим по догляду за дитиною 120 грн чи 130 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оппа, значить щось помінялось. Бо я з ЦЗ пішла в декрет, і сказали, що щоб знову стати потрібно півроку десь пропрацювати (пише дружина з-під чоловікового логіна :) )

Ну, напевно (точно не знаю), коли йдете у "декрет" з Центру зайнятості, це не рахується "відпусткою по догляду за дитиною до 3х років". Я дружину за декілька місяців до пологів, влаштував на роботу, що дало можливість отримати допомогу у зв'язку з вагітністю та пологами в більшому розмірі, та зарахування страхового стажу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...