Перейти до змісту

Якого виробника(фірму) бойлера порадите?


Anatoliy313

Рекомендовані повідомлення

Необхідно придбати бойлер в село підскажіть який краще придбати до 1700грв з об'мом від15-80л

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://bt.rozetka.com.ua/ariston-sg-50/p158114/

Собі планую такий ставити. З досвіду - в батька і в тестя такі стоять, відповідно 2 і 5 років в експлуатації. Нарікань не було, працюють до нині. Профілактика тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да тут не вгадаєш, що краще взяти. у батьків недорогий Ariston. працює без роблем. у мене Electrolux на два тена. нормальний бойлер, електроенергії жре мало, тільки одне АЛЕ - трохи шумить, як чайник, коли гріє, і це з перших же днів експлуатації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене вже кілька років вісить Thermor VM 80N4C (E), в брата схожий, але на 50 літрів. Перевагою такого бойлера є сухий тен, він не контактує з водою, тобто якщо і перегорить - то замінюється без демонтажа бойлера. Рекомендую шукати з таким типом тена.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

раджу Gorenje з сухим теном

можу запропонувати такий за 1500 грн

Ще є в наявності такий бойлер. Яка гаранія на нього і скільки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж стою перед вибором бойлера.

Приїхав сьогодні з моря, а води немає, а я весь липкий після поїзда... Останні роки жив у районі з газовою колонкою і такого дизкомфорту не помічав, а зараз переїхав в будинок з централізованою системою подачі гар.води і ці "чаклування" з баняками в профілактичний період мене просто "дратують" :0163:

Так ось повернемося до питання вибору бойлера: планується використання бойлера сім"єю з 4 осіб, лише 1міс в році і при відключенях водопостачання, і це породжує наступні питання:

1) чи при періодичному використанні бойлера в режимі 1 з 12ти місяців чи не приведе це до корозії бака дешевого бойлера

2) чи краще вже взяти бойлер з баком, з нержавійки

по відгуках з нету в багатьох людей бойлер з металевим баком при використанні в вищеописаному режимі дає течу навіть після 5 року, зазвичай 7-8 і в рідких випадках служать більше 10років.

Зараз стою перед вибором: THERMEX IR 80 V чи Aquila V-80 Lux

THERMEX IR 80 V - має бак з нержавійки і два тена 0,7 і 1,3 кВт і ще кілька технічних приколів, ціна - 1500грн!

Aquila V-80 Lux - звичайний, бюджетний бойлер з ціною 640грн

Припускаю, що якщо використовувати THERMEX IR 80 V то бак не проржавіє за довгий час експлуатації і якщо юзати його з одним теном то ї його вистачить на довго. Чи вірно моє твердження?

Чи все ж таки не варто в моєму випадку переплачувати та придбати Aquila V-80 Lux???

Де краще його купувати? За якими цінами?

А так, головне: бажано вже завтра!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене ATLANTIC STEATITE PRO VM 80N4 C (E) стоїть.

Без нарікань.

Воду гріє швидко.

Працює уже 4 роки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Арістон на 80 літрів. Працює вже 6 років без поломок. Гріє воду майже кожен день, літом буває через день-два, бо в жарку погоду можна помитись в літньому душі на вулиці. Три роки назад чистив тен від накипу. Планую цього літа знову почистити. І ще цікавий факт. Поки тен чистий без накипу, бойлер працює безшумно. Коли накипу вже багато, то чути характерне шипіння. Після чистки пропрацював безшумно приблизно пів року, потім почав трохи шуміти. Чим більше накипу - тим сильніше починає шипіти.

Фото 2010 року

post-10847-0-06004900-1373660575_thumb.j

post-10847-0-85225000-1373660575_thumb.j

post-10847-0-65226200-1373660576_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так ото ж бо й воно, що я на відміну від вас буду використовувати його періодично, що дуже не добре відображається на поверхні внутрішнього покриття баку!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...