Перейти до змісту

Сирники


NSL

Рекомендовані повідомлення

  • 1 місяць потому...

Там є декілька ставочків. Хто був? Чи можна ловити? Яка вартість? Дякую.

Там усього 2 ставка! Перший - менший та другий быльший! На ддругому, якщо я не помиляюся, э карась та карп точно - плата цього року 40 гривень! Усе інше нажаль менІ не вІдомо! Сам не їздив, їздили друзі сьогодні!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Там є декілька ставочків. Хто був? Чи можна ловити? Яка вартість? Дякую.

Там усього 2 ставка! Перший - менший та другий быльший! На ддругому, якщо я не помиляюся, э карась та карп точно - плата цього року 40 гривень! Усе інше нажаль менІ не вІдомо! Сам не їздив, їздили друзі сьогодні!

Все правильно на другому великому плата за рибалку 50 грн. і потім за виловлене по 30 грн. за кілограм або випускай. ось так казав власник.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їздив позатого тижня на ставок "У Руслана" (другий-великий), сцуко взагалі не дав ловити! Ось така халепа!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...

Їздив позатого тижня на ставок "У Руслана" (другий-великий), сцуко взагалі не дав ловити! Ось така халепа!

Підніму тему. Як так не дав ловити по очах дивився. Злості не хватає. А взагалі яка ситуація в цьому році.?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все правильно на другому великому плата за рибалку 50 грн. і потім за виловлене по 30 грн. за кілограм або випускай. ось так казав власник.

Він на тому ставку ніколи і недавав ловити..

Мені казав плати і лови.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок "Ізбраних " я знаю , пробували домовитись називали суму 300 грн. Я так і поняв чи то жарт чи дійсно стільки платити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...

Підніму тему. Чи комусь в цьому році довелось там порибалити. Кажуть що там е великий карась непогані карпи,судак окунь та сом. Ну і всяка не цінна риба. Кажуть що власник Руслан сам полюбляє ловити на стиру. Та всі трофейні сазани зловлені відпускаються в ту водойму. Ділимось хто володіє хоч якоюсь інфою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...