Перейти до змісту

Подаруйте будь-ласка телевізор


diadora

Рекомендовані повідомлення

Я Діана і мені 9 років, я дуже люблю дивитися мультики, але наш старий телевізор поломався і ремонтник сказав купляти інший. А тато зараз не має грошей щоб купити інший. Може в когось є старий непотрібний телевізор, дайте подивитись а потім якщо тато купить то віддамо назад

Телефон тата 0669615517 Федя

Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У такій порі часом не тато пише? та й ще й комп є :)

Писала Діана, зараз в гостях от і виникла ідея. Може і дійсно хтось готовий віддати за сік чи трішки грошей будь-який аби працював телевізор. Тато може відпрацювати за телевізор :_07: :_07: :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Писала Діана

Писала? То вже пише не Діана? Поважаю благодійність, але в мене особисто щось виникає багато запитань.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Писала Діана потім не Діана, дзвонити до Феді може потім і Петро якийсь появиться ? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціна б/в телевізора 200-400 грн, не знаю які там статки в сім'ї, але таку суму думаю знайти можна, це ж не новий купувати за 3-4тис. грн

Вибачаюсь заоффтоп, нагадало

kak-vas-zovut_6344057_orig_.jpeg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може тато тєліка пропив :) а тут на жалость б'є, та й дитині він нафіг не треба, нехай краще на вулиці побігає, пострибає здоровіша буде дитина, чим буде "заліпати" на старому тєліку в мультики...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо чесно - то страшно читати такі повідомлення. Дитина з малку звикає до "жебракування". типу дайте. А потім все життя буде надіятися на те, що хтось нахаляву дасть.

Знову ж таки. Ціна робочого телевізора 200-500 грн. За 200 грн цілком пристойного ТВ можна взяти.

тато може 2-3 рази не сходити на пиво. І купити дитині телевізор.

Я он продаю 2 телевізора. Один на 75% робочий. (LG). 200 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...