Перейти до змісту

Відпочинок. Як можна перестрахуватись?


milana

Рекомендовані повідомлення

Мабуть, не мені одній доводилось стикатись з ситуацією коли плануєш відпочинок, шукаєш варіанти, але власники, які здають житло для відпочинку, просять зробити передоплату

Одне діло коли це санаторій, який видає путівку, а як бути з власниками будиночків/кімнат на тому ж Світязі чи морі?

Адже коли їдеш кудись вперше, то завжди залишається шанс, що тебе просто кинуть. Може хтось має подібний досвід? Як можна перестрахуватись в таких випадках? Підкажіть будь ласка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у вік карткових технологій, укрпошти та інших систем переказу грошей думає нескладно перевести гроші конкретній людині, а от щодо впевненості у людині - тут лише по відчуттям та рекомендаціям

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо чекати що тебе надурять, то воно так і буває. і якщо воникає така думка в голові, то значить не просто так

або ще варіант, їдьте закордон. там люди дорожать репутацією

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробуйте пошукати відгуки про осіб, які здають житло для відпочинку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна попросити розписку чи ще якийсь "документ" скласти, але це вже питання до юристів. Скан паспорта попросити.

Хоча я думаю якщо у когось на меті Вас кинути то кинуть, спасти може тільки вчасно запідозрити шахрая.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зазвичай люди, що займаються таким бізнесом дорожать постійними клієнтами і своєю репутацією.Адже вони планують заробляти і сьогодні ,і завтра , і після завтра.Бо це сума набагато більша, ніж просто кинути когось сьогодні.

Чим більше є інформації про власника у різних засобах інформації та інет ресурсах- тим менша ймовірність кидка.Якщо люди тільки починають в цьому бізнесі, то менше впевненості, зате й ціна може бути менша.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...