Jump to content

Відпочинок. Як можна перестрахуватись?

milana

Recommended Posts

Мабуть, не мені одній доводилось стикатись з ситуацією коли плануєш відпочинок, шукаєш варіанти, але власники, які здають житло для відпочинку, просять зробити передоплату

Одне діло коли це санаторій, який видає путівку, а як бути з власниками будиночків/кімнат на тому ж Світязі чи морі?

Адже коли їдеш кудись вперше, то завжди залишається шанс, що тебе просто кинуть. Може хтось має подібний досвід? Як можна перестрахуватись в таких випадках? Підкажіть будь ласка

у вік карткових технологій, укрпошти та інших систем переказу грошей думає нескладно перевести гроші конкретній людині, а от щодо впевненості у людині - тут лише по відчуттям та рекомендаціям

якщо чекати що тебе надурять, то воно так і буває. і якщо воникає така думка в голові, то значить не просто так

або ще варіант, їдьте закордон. там люди дорожать репутацією

Можна попросити розписку чи ще якийсь "документ" скласти, але це вже питання до юристів. Скан паспорта попросити.

Хоча я думаю якщо у когось на меті Вас кинути то кинуть, спасти може тільки вчасно запідозрити шахрая.

Зазвичай люди, що займаються таким бізнесом дорожать постійними клієнтами і своєю репутацією.Адже вони планують заробляти і сьогодні ,і завтра , і після завтра.Бо це сума набагато більша, ніж просто кинути когось сьогодні.

Чим більше є інформації про власника у різних засобах інформації та інет ресурсах- тим менша ймовірність кидка.Якщо люди тільки починають в цьому бізнесі, то менше впевненості, зате й ціна може бути менша.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...