Перейти до змісту

Відновлення WinXP з образу


Yarchik

Рекомендовані повідомлення

Маю таку траблу - вже заіпався мудохатися... потрачено 5 вечорів і 5 DVD-R болванок... По порядку:

Є комп'ютер з Windwos XP на борту, вінт розбитий на дві партіції - перша загрузочна NTFS (C:), друга FAT32 (D:).

Була поставлена задача: створити образ загрузочного диска С: в трьох іпостасях:

1. Щойно проставлена вінда.

2. Проставлена вінда і всі драйвери до обладнання.

3. Проставлена вінда, драйвери і програми, здійснені всі настройки.

Крім того, задумано було закинути ці три образи на DVD загрузочний, щоб можна було поставити компакт-диск, вибрати загрузку з компакт-диска і йти пити чай, а через 20 хвилин система повністю відновиться з диска.

Перший та другий образи я зробив за допомогою Norton Ghost 7.0 - але ще не тестував. Зробив третій, останній - зі всіма програмами та настройками. Залив на DVD, зробив його загрузочним, прописав всі необхідні команди в autoexec.bat та config.sys, ввів також команду для Norton Ghost, щоб відновлення відбувалося без втручання користувача. І після ряду всяких експериментів зіштовхнувся з двома траблами:

1. Пройшовши частину процесу по відновленню партіції з образа, Norton Ghost раптом вилітає, говорячи, що трапилася помилка декомпресії - поганий носій. Але це гон: було випробувано кілька носіїв, протестовано всіх їх за допомогою Norton Ghost Explorer. Однак трабла присутня на всіх компакт-дисках, причому в одному й тому ж місці.

2. Коли я попробував вдруге зробити образ - просканував перед тим вінти на наявність помилок, взяв самий кристально-чистий DVD-R, записав на нього образ... Norton Ghost відмовився навіт ьпробувати його читати. Сказав, що інвалід дамп файл. Я проглянув цей файл образу в Volkov Commander через F3, і побачив, що його структура дійсно не та, яка повинна бути (спочатку мають іти коментарі до образу, які я записував). Однак коли я відкрив цей файл через F3 під Windows - він виявився повністю аналогічим, і без будь-яких відхилень.

Що я пробував:

1. Вибирав різні файлові системи для запису образа на DVD.

2. Вибирав три різних операційні системи для загрузки: MS-DOS 7, DR-DOS, MICRON.

3. Пробував запускати диски з образами на іншому компі з іншим DVD-приводом.

4. Конвертувати файли образу перед їх записом на DVD Norton Ghost Explorer'ом.

5. Розбивати файли образів з двохгігових на 800-мегабайтні.

Нічого не помогло.

Я в розпачі. Єдине, на що грішу - це, може, DVD не має коректної підтримки під DOS-подібними системами?

Може, хтось стикався, або може щось порадити. Коротше, ШКОДЕР, ХЕЕЕЕЛП!!! :lol:

Або порадьте якусь іншу софтятіну, щоб я нею міг зроити образи, і відновлювати систему в тому стані, в якому вона на образі зафіксована з DVD.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я собі створив аналогічні три образа системи :lol: Щоправда на ДВД їх ще не записував, так і валяються на вінту. Користувався саме Norton Ghost 7.0 . Жодних проблем з ним не було

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розумні люди поступають однаково :lol:

Коли образ на вінту - проблем з ним немає. Але коли на ДВД - то вони починаються. Хотілося б, що менше місця хавало те відновлення...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розумні люди поступають однаково :)

Коли образ на вінту - проблем з ним немає. Але коли на ДВД - то вони починаються. Хотілося б, що менше місця хавало те відновлення...

Один з варіантів вирішення проблеми - замінити DVD-R на декілька CD-R.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А почему выбрал именно Нортон джост?, Акроникс как по мне попроще и понадежнее будут. Перед этим инет немного поюзал чтоб выбрать лутшее, всетаки у юзеров чаще претензий к джосту нежели к Акрониксу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значно зменшити розмір образу системи можна, якщо перед збереженням файл підкачки перенести на інший логічний диск. Після відновлення системи з образу, файл підкачки повертаємо на місце. В мене образ WinXP SP2 має розмір всього 648Mb.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значно зменшити розмір образу системи можна, якщо перед збереженням файл підкачки перенести на інший логічний диск. Після відновлення системи з образу, файл підкачки повертаємо на місце.

ыы, нортон еще и файл подкачки в образ включает? :)

Жестячек.

Говорю ставь Акроникс, там при создании образа можно указывать ступень сжатия, если указать "отличый" то буквально на 50% образ меньше стает.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значно зменшити розмір образу системи можна, якщо перед збереженням файл підкачки перенести на інший логічний диск. Після відновлення системи з образу, файл підкачки повертаємо на місце.

Обично в образ не включаюється файл підкачки, знаю це на прикладі Акроніса, сам ним уже декілька років користуюсь і мене він повністю задовільняє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В кого є акроніс? Поділіться на ФТП...

Нортон файл підкачки не включає в імідж. Крім того, можу дати зустрічну пораду - вбивати файл "hibernate.sys", якщо є доступ до диску з-під дос, або відключати "Разрешить спящий режим", тому що цей файл при дозволеному сплячому режимі забирає на вінту стільки місця, скільки є оперативки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю таку штуку (110МБ):

Acronis Boot CD SE (StAlKeR Edition) 3.0

Данный диск включает в себя загрузочные компоненты следующих продуктов:

Acronis True Image Enterprise Server (russian version 9.1.3694):

«Безопасная версия»- без поддержки дисководов с интерфейсом USB/PC Card/SCSI

«Полная версия»- с драйверами накопителей с интерфейсом USB/PC Card/SCSI

Это комплексное решение задач централизованного резервного копирования, хранения и восстановления данных на серверах, входящих в состав корпоративной компьютерной сети

Загрузочный агент Acronis (russian version 9.1.3694)

Acronis OS Selector 10.0 (russian verion 10.0.2117)

Acronis Disk Director Server (russian version 10.0.2064)

Acronis Snap Deploy Management Console (english version 2.0.2064)

а також окремо 8,9,10 акроніси (рус).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пробую закатати Ghost на загрузочний диск через BART PEBuilder. Авось, під Віндою запрацює... але тоді доведеться користувачу втручатися...

Так немає ні в кого робочого Акроніса з ліками і бажано посвіжішого?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Опишу таку процедуру:

- робиш акронісом образ своєї системи на хард

- відкриваєш наприклад в UltraISO8 образ Acronis Boot CD SE (StAlKeR Edition) 3.0 і додаєш образ своєї системи

- за писуєш все це на ДВД

і маєш загрузочний диск із акронісовським образм системи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна зробити загрузочний диск з автоматичним (без втручання користувача) відновленням? В принципі, закидуй, якщо можеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Акроніс рулить однозначно. На роботі всі суди ним обслуговуємо.

ну хоть в судах лицензионные ОСи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...