Перейти до змісту

рибалка 2013


ivanovish

Рекомендовані повідомлення

Рибакам на заметку рибалка с.Терешківці

плата: день 50грн, доба 100грн.

Різновид риби: карп, карась, амур, толстолоб, окунь.

(42 км від Луцька в сторону Горохова, Львівська траса)

http://vk.com/rubalka_tereshkivci

Екземпляри які ловили минулого року...

post-22583-0-49704500-1369663523_thumb.p

post-22583-0-79101600-1369663531_thumb.j

post-22583-0-72274800-1369663592_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 72
  • Створено
  • Остання відповідь

скільки разів бачив той став з дороги, а заїхати не заїжджав, бо ніде не було інформації. А як там сам став - можно фото? Місць багато?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VaLeRa, Фотки ставка можна побачити по ссилці на групу вконтакті. Місць хватає, а все остальне залежить від рибака. Для рибалки відкрили минулого року.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рибакам на заметку рибалка с.Терешківці

плата: день 50грн, доба 100грн.

Різновид риби: карп, карась, амур, толстолоб, окунь.

(42 км від Луцька в сторону Горохова, Львівська траса)

http://vk.com/rubalka_tereshkivci

Екземпляри які ловили минулого року...

це брехня, скільки разів там був - хоч би що! (карасиків не будемо враховувати)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Sergiy_Voitovu, а якщо приїхати лише на ніч (з 18-00 до 9-00) - рахується доба?

Точно не скажу потрібно запитати. Взнаю відпишусь.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рибакам на заметку рибалка с.Терешківці

плата: день 50грн, доба 100грн.

Різновид риби: карп, карась, амур, толстолоб, окунь.

(42 км від Луцька в сторону Горохова, Львівська траса)

http://vk.com/rubalka_tereshkivci

Екземпляри які ловили минулого року...

це брехня, скільки разів там був - хоч би що! (карасиків не будемо враховувати)

Ну кому як клює, хто як ловить.... спорити не буду..

тут є відео http://vk.com/videos-41642034?section=album_48284545 які можуть клювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо хтось в курсі, що робиться на ставку в Лаврові (село перед Баківцями якщо їхати з Луцька). Там ще доміки з дерева біля води.

Тай на на іншому (що з права) можливо акась іформація.

post-13791-0-46842400-1369927302_thumb.p

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Рибалив на вихідні в Шельвові.Плата -30 грн.Карась клював 100-200 грам.Але клюваа на фідер ,на гачку опариш.Брав цілий день і в жару.Я приїхав маршруткою в 8-30,арибалив до 16-30.Улов-7кілограм.

А скажіть будь-ласка, яка і звідки маршрутка їде, а ще о котрій годині туди і о котрій назад (до куди саме вона їде, до ставка чи в сентр села)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Шельвові хворіє карась.Ловити рибу небажано.

Хочу попробувати в Радомишлі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Шельвові хворіє карась.Ловити рибу небажано.

Хочу попробувати в Радомишлі.

А з якого часу хворіє карась? Я 4 роки поспіль туди їзджу і ніякої хвороби не помічав, тим більше з Миколою (одним із співвласників ставка) у нас дружні відносини, він би сказав, що якісь проблеми з карасем!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 червня на стіні мій садок 10 кг риби але попадався вже з червоними плямами деякі я навіть викидав страшно брати великі плями передзвони запитай якщо маєш номер і інформацію виложи на стіні бо я хочу в п"ятницю кудись поїхати але не знаю куди

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 червня на стіні мій садок 10 кг риби але попадався вже з червоними плямами деякі я навіть викидав страшно брати великі плями передзвони запитай якщо маєш номер і інформацію виложи на стіні бо я хочу в п"ятницю кудись поїхати але не знаю куди

Я як раз збирався у п'ятницю їхати кудись, думав у Шельвів, але машина на ремонті, думав маршруткою добиратися.

Завтра зранку спробую додзвонитися до Миколи!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Додзвонився я до Миколи з Шельвова. На рахунок плям каже таке, що риба ніби-то без паразитів, а якщо е на деяких червоні плями, то від пиявок після зимування!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Додзвонився я до Миколи з Шельвова. На рахунок плям каже таке, що риба ніби-то без паразитів, а якщо е на деяких червоні плями, то від пиявок після зимування!!!

Ви самі вірите в те що написали?????????

яка зимовка???????? вже після зимовки добрих 2 місяці пройшло.... тіх кого покусали то давно вони "перехворіли"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Додзвонився я до Миколи з Шельвова. На рахунок плям каже таке, що риба ніби-то без паразитів, а якщо е на деяких червоні плями, то від пиявок після зимування!!!

Ви самі вірите в те що написали?????????

яка зимовка???????? вже після зимовки добрих 2 місяці пройшло.... тіх кого покусали то давно вони "перехворіли"

За що купив за те й продав!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Додзвонився я до Миколи з Шельвова. На рахунок плям каже таке, що риба ніби-то без паразитів, а якщо е на деяких червоні плями, то від пиявок після зимування!!!

Краснуха (Аеромоноз) - інфекційна тяжка хвороба коропових риб, яка характеризується запаленням шкіряного покриву, крововиливами, виразками, асцитом, інфекційною черевною водянкою, єрошінням луски, витрішкуватістю, бактеріальною геморагічною септицемією, серозно-геморагічним дерматитом, екзофтальмом, гніллю хвоста і плавників, глибоким некрозом м'язів, гідратацією м'язової тканини та всіх внутрішніх органів.

Краснуха коропових риб належить до одного з найпоширеніших захворювань ставових риб, яке завдає значної шкоди рибництву. Зараження ставу краснухою найчастіше проявляється у весняно-літній період. До осені хвороба загасає й переходить у хронічну течію. Розвитку хвороби сприяють щільна посадка та травмування риб, ослаблення резистентності їх організму і несприятливі умови в ставках.

Заходи боротьби. На рибне господарство, в якому виникло захворювання риби краснухою, невідкладно накладають карантин, забороняється ввезення та вивіз риби. Оздоровлення проводять літуванням ставків або комплексним методом.

Літування полягає у повному припиненні рибоводного процесу: восени ставки спускають, всю рибу виловлюють, умовно здорову реалізують за висновком ветлікаря. Протягом року ставки очищають від мулу, проводять дезинфекцію гідроспоруд негашеним (25 ц/га) або хлорним (3-5 ц/га) вапном. Дезинфікують знаряддя лову, тару, спецодяг.

При оздоровленні комплексним методом за неблагополучними ставками закріплюють постійних робітників, окремий інвентар, проводять лікування риби, поточну дезінфекцію спецодягу, інвентарю, тари, ложа і гідроспоруд. Підвищують рН води шляхом внесення негашеного вапна у воду з розрахунку 100-150 кг/га акваторії ставу.

Санітарна оцінка. Збудник аеромонозу коропів для людини і м'ясоїдних тварин нешкідливий. Хвору рибу, якщо вона не втратила товарного вигляду та відповідає харчовим якостям, допускають в їжу людям без обмежень. Нетоварну рибу за висновком ветеринарного лікаря-іхтіопатолога піддають технічній утилізації: використовують у провареному вигляді для корму сільськогосподарських тваринам, птиці, свиней, хутрових звірей або для переробки на рибну муку.

post-10002-0-09140300-1371794689_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...