Перейти до змісту

Потрібні мищики на мийку


napalman

Рекомендовані повідомлення

Потрібні мийщини на мийку - в Автобаню на Парковій.

Мопед не мій, але можу сказати, що по умовах в приміщенні це не класична мийка - води майже немає, тому робота на багато комфортніша.

Про умови роботи детальніше можна взнати за телефоном 0982478868 (Олексій).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Банщики мабуть)

Мийщики. Банщик - це вже кар"єрний ріст.

Якщо серйозно, цікавить - не проходьте мимо! Пишіть, а краще дзвоніть за телефоном в шапці оголошення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

на борді всі при роботах, бачу :(

Може хтось комусь передасть - дуже треба працівники на Автобаню!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я трошки заофтоплю. Скажіть будь-ласка, як до вас доїхати не порушуючи правил?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я трошки заофтоплю. Скажіть будь-ласка, як до вас доїхати не порушуючи правил?

Доїхати без порушень правил можна завжди.

І "будь ласка" пишеться окремо.

:0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там взагалі-то суцільна)

Не знаю звідки така інформація - смуги після зими не було, на днях смугу оновили, на в"їзді в Автобаню - розрив лінії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А взвгалі про цю суцільну питання риторичне - кожен другий автомобіль її перетинає, бо смугу вверх зробили на 1,5 авто, а не у 2 ряди, як усі звикли. А по одному ну надто сумно за маршрутками їхати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якось намагався дозвонитися по Вашому номері "0982478868 (Олексій)" - так і не зміг, тому звиняйте, знайшов інше місце.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зупиняємо наїзди, мийок не так багато, ціни високі, лишня конкуренція в цьому бізнесі незавадить.

Не знаю звідки така інформація - смуги після зими не було, на днях смугу оновили, на в"їзді в Автобаню - розрив лінії.

Якщо так, то супер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якось намагався дозвонитися по Вашому номері "0982478868 (Олексій)" - так і не зміг, тому звиняйте, знайшов інше місце.

Тоді, кого цікавить робота, телефонуйте мені - 0955776221 (Іван). Розберемся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З вул. Глушець лише

там взагалі-то суцільна)

Там взагалі то одностороній рух.

Перепрошую,ви з якої планети?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://maps.yandex.ua/-/CVVGaOK0

За маршруткою видно частину знака "Кінець дороги з одностороннім рухом".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За маршруткою видно частину знака "Кінець дороги з одностороннім рухом".

Там в обратную сторону есть полоса для движения маршрутных транспортных средств, такая же как на Винниченка или на Бенделиани. Только используеться она редко, только когда центр перекрывают.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти прикалуєшся чи що? Чи ти думаєш якщо дуже треба то можна їхати напроти одностороннього руху, коли перекривають центр то всі їдуть по Богдана. На Винниченка в доповнення до "кірпіча" висить "смуга для руху маршрутних транспортних засобів", думаєш маршрутки хе...ть той знак. Знизу на Парковій також знак дорога з односторннім рухом!

http://maps.yandex.ua/-/CVVGiX~o

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю, если надо, ставиться временный знак и транспорт может ехать вниз.

Кстати, тролейбусные провода протянуты и на подъём и на спуск.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

1500 грн. якщо наробите на менше по %, ходячи при цьому на роботу (бо у нас у Луцьку є багато людей, які хочуть просто так отримувати гроші не працюючи і навіть не ходячи на роботу:) ) А так просто %: 15% від виробки по більшості виконуваних робіт. Якщо навчитесь полірувати авто то 20% за поліровку. Поки найбільша виплачена зарплата по % - 6 тис. грн.

Помити машину паром на Автобані - від 80 грн за мале авто до 180 за великий джип чи мінівен. Хімчистка 600-1500 грн. А так послуги комплексом до 4000$ за 1 авто. Друге питання, щоб отримувати % від високовартісних послуг треба, щоб вам довірили виконання цих послуг. А для цього треба гарно працювати (без бочин) і навчитись робити всі послуги Автобані.

Для персоналу є окрема отоплювана кімната. Мікрохвильовка, чайник, гаряча вода, окремий туалет - все до ваших послуг. Є ліміти, але безкоштовна кава з апарату для працівників і клієнтів теж присутня.

До кінця тижня буде змонтовано опалення в боксах.

Для тих хто раніше прийшов на Автобаню і вирішив працювати, була можливість поїхати у Польщу на тижневе стажування за рахунок Автобані по хімчистці, поліровці та преміумних покриттях (друге питання, що закордонній паспорт був лише у 1 з 3-х працівників, 1 і відправили). Також Автобаня є представником в Україні кількох компаній по промислових хімзасобах для готелів і ресторанів, обладнання для мийок і т.д., з чого за результат теж платяться %.

До кінця року буде відкрито сайт (carclean.com.ua).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...