Перейти до змісту

Антивіруска для андроїда


meic

Рекомендовані повідомлення

Порадьте гарну антивіруску до андроїда!!!

Немає значення чи якусь гарну безкоштовну, або ламану (якщо можна киньте силку).

А то 5 місяців користувався без нарікань, а сьогодні почав глючити сенсор...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SOS.jpg

ондроід запхнути в 2, ні, краще в 3 штуки.

замотати бінтом, облити зеленкою і йодом (дуже важливий порядок, саме в такій послідовності)

покласти в морозильну камеру

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Швидше за все сенсору прийшов кінець.

Антивіруска для андроїда без потреби.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Швидше за все сенсору прийшов кінець.

Антивіруска для андроїда без потреби.

якби сенсору був гаплик тоб він просто не робивби, а в мене інколи самі кнопки нажимаються, а після того як хтось позвонить починає глючити тому сподіваюся що це вірус

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Швидше за все сенсору прийшов кінець.

Антивіруска для андроїда без потреби.

якби сенсору був гаплик тоб він просто не робивби, а в мене інколи самі кнопки нажимаються, а після того як хтось позвонить починає глючити тому сподіваюся що це вірус

така сама фігня була. це сенсор глючить. замінив на новий і все ок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сміялсо

у мене у всієї вулиці вимкнули світло і комп не вмикається

сподіваюся що це вірус

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

китайоза сам по собі глбчить як його нафарширувати прогами та іграми... навіть мій самсунг висне та інколи вілмовляє сенсор.... лікую резетом) антивірус діє тільки коли з телефона якась зло-прога відправляє спам листи і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

сенсор вже неглючить,

а на майбутне взагалі для андроїда потрібна антивіруска?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сенсор вже неглючить,

а на майбутне взагалі для андроїда потрібна антивіруска?

З власного досвіду скажу що тільки жере оперативну пам'ять, потреби в ньому не бачу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взагалі для андроїда потрібна антивіруска?

Ні. Це Лінукс. А під Лінукс вірусів написано - на пальцях 2-х рук можна перерахувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так то во но так, вірусів які б щось серйозне зробили із андроїдом то може і нема, але зловити шкідника, який декількома смс спустошить рахунок можна запросто.

Я собі поставив доктора веба лайт, але вмикаю його тільки коли ставлю підозрілу програму, чи коли лазиш по сайтах які постійно щось хочуть поставити, в інший час він вимкнений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З власного досвіду скажу що тільки жере оперативну пам'ять,

на дохлячому апараті можливо це і помітно, але на дохлячому і вірус буде кашляти ))

Ні. Це Лінукс. А під Лінукс вірусів написано - на пальцях 2-х рук можна перерахувати.

На Андроїд, напевно, більше і по кишені вони б'ють відчутніше.

Так то во но так, вірусів які б щось серйозне зробили із андроїдом то може і нема, але зловити шкідника, який декількома смс спустошить рахунок можна запросто.

+100500

Я собі поставив доктора веба лайт, але вмикаю його тільки коли ставлю підозрілу програму, чи коли лазиш по сайтах які постійно щось хочуть поставити, в інший час він вимкнений.

а як забудеш ввімкнути?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SunSeth, із смарта я сиджу в основному на трьох сайтах через оперу міні, щось нове ставлю досить рідко, в основному переставляю старе :) тому сенсу його тримати увімкненим не бачу особливо.

Ну а якщо забуду, то буде наука...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Андроїд, напевно, більше і по кишені вони б'ють відчутніше.

Я про "вірус" в прямому смислі. Типу як під Вінду. І під Лінукс. З рештою, не рутованому апарату вони мало зашкодять.

І це справді типу віндових "локерів", або ж шкідників. Які просто можуть наробити бяки не системі, а рахунку на сім-карті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...