Перейти до змісту

Підкажіть де якісно проводять заміну сенсорного екрана?


Ura

Рекомендовані повідомлення

Потрібно замінити екран, ось на цьому апараті. Бажано щоб давали гарантію, і скільки це буде вартувати?

Gigabyte GSmart G1362

231W8.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чим "Робим Гуд" не підходить? Як не як авторизований сервісний центр gsmart... і гарантію точно дадуть на виконану роботу... Ціни на жаль за роботу не підкажу... уявлення даже немаю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Варшавці в павільоні на другому поверсі .заходиш в центральні двері і зразу направо.

там міняв сенсор на HTC.роблять якісно, гарантіїясно що не дають.робота 60грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

робив навпроти слона в "смартфоні" роботою задоволений, головне дуже швидко і гарантія на 1 місяць

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Andriy_L,

Не варто порівнювати HTC, до котрих валом запчастин, з екзотикою Gigabyte, не виключено, що в Луцьку тільки\лише\виключно Робим Гуд зробить те, що потрібно ТСу, можливо ще один\два сервіси, а базарні міняльщики екранів\шлейфів тож джісмарт напевно побачать вперше, коли їм занести сабж на предмет ремонту... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чим "Робим Гуд" не підходить? Як не як авторизований сервісний центр gsmart... і гарантію точно дадуть на виконану роботу... Ціни на жаль за роботу не підкажу... уявлення даже немаю...

Я не кажу що "Робим Гуд" не підходить, просто хочу знати думку людей, куди краще звернутись.

На Варшавці в павільоні на другому поверсі .заходиш в центральні двері і зразу направо.

там міняв сенсор на HTC.роблять якісно, гарантіїясно що не дають.робота 60грн.

Щось стрьомно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чим "Робим Гуд" не підходить? Як не як авторизований сервісний центр gsmart... і гарантію точно дадуть на виконану роботу... Ціни на жаль за роботу не підкажу... уявлення даже немаю...

Я не кажу що "Робим Гуд" не підходить, просто хочу знати думку людей, куди краще звернутись.

На Варшавці в павільоні на другому поверсі .заходиш в центральні двері і зразу направо.

там міняв сенсор на HTC.роблять якісно, гарантіїясно що не дають.робота 60грн.

Щось стрьомно...

дивись тобі вирішувати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

робив навпроти слона в "смартфоні" роботою задоволений, головне дуже швидко і гарантія на 1 місяць

Скількі платив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже не один рік здаю апарати на ремонт в "Терміновий ремонт мобільних телефонів" на зупинці неподалік г.Лучеськ, трошки нижче від нього по проспекту Відродження. Жодних нарікань взагалі немає, майстер відремонтував мені, моїм родичам та знайомим вже майже два десятки телефонів, досі працюють. І биті екрани, і сенсорні панелі, і прошивки, все на висоті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже не один рік здаю апарати на ремонт в "Терміновий ремонт мобільних телефонів" на зупинці неподалік г.Лучеськ, трошки нижче від нього по проспекту Відродження. Жодних нарікань взагалі немає, майстер відремонтував мені, моїм родичам та знайомим вже майже два десятки телефонів, досі працюють. І биті екрани, і сенсорні панелі, і прошивки, все на висоті

Гарантію дає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ura, не знаю, якщо чесно.

Моя порада - не економ на сенсорній панелі. Я спочатку замовив найдешевшу. Вона легко прогиналась, і після легенького падіння телефону з дивану мусив ще й екран міняти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ura, не знаю, якщо чесно.

Моя порада - не економ на сенсорній панелі. Я спочатку замовив найдешевшу. Вона легко прогиналась, і після легенького падіння телефону з дивану мусив ще й екран міняти

Замовив оригінал, ціна йому 720 грн

http://auto.aukro.ua/gigabyte-gsmart-g1362-korpus-displej-tach-i3206537687.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

робив навпроти слона в "смартфоні" роботою задоволений, головне дуже швидко і гарантія на 1 місяць

Скількі платив?

за оригінальний тач + дисплей 300 грн,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Andriy_L,

Не варто порівнювати HTC, до котрих валом запчастин, з екзотикою Gigabyte, не виключено, що в Луцьку тільки\лише\виключно Робим Гуд зробить те, що потрібно ТСу, можливо ще один\два сервіси, а базарні міняльщики екранів\шлейфів тож джісмарт напевно побачать вперше, коли їм занести сабж на предмет ремонту... :)

Deemon правий. Офіційно лише один f1center здійснює гарантійний та післягарантійний ремонт смартфонів GSmart. Луцький СЦ "Робим Гуд" якраз є партнером F1center. Там вам можуть замінити дисплей, сенсор і нададуть гарантію, тільки от ціна вас навряд чи порадує. Оригінальні запчастини до GSmart котшують дуже дорого, а неоригінальні навряд чи знайдете.

P.S. Пізно побачив.

Замовив оригінал, ціна йому 720 грн

http://auto.aukro.ua...3206537687.html

Якщо запчастини є, то цілком можете звернутися за наведеними вище адресами. Поміняти цю збірку не складно. Тільки навряд чи хтось надасть вам гарантію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я щось не можу Вас зрозуміти.

Там вам можуть замінити дисплей, сенсор і нададуть гарантію

Так дадуть гарантію чи ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В СЦ "Робим гуд" надають гарантію на встановлені запчастини, але у вас інший випадок. На скільки я розумію, то ви хочете прийти зі своїми запчастинами. В такому випадку гарантію на з/ч ви не отримаєте і, ймовірно, дешевше буде звернутся за адресами, які вам вище пропонувалися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В СЦ "Робим гуд" надають гарантію на встановлені запчастини, але у вас інший випадок. На скільки я розумію, то ви хочете прийти зі своїми запчастинами. В такому випадку гарантію на з/ч ви не отримаєте і, ймовірно, дешевше буде звернутся за адресами, які вам вище пропонувалися.

Зрозумів.

Ura, скільки-скільки? О_о

Сам в шоці :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...