Перейти до змісту

День памяті Героїв Крут


vanus

Рекомендовані повідомлення

Можна проводити паралель між 300 спартанцями і 300 студентами під Крутами. І там і там вони загинули і перемога була не за ними. Але і ті і ті воювали за свої ідеали. А це багато важить в нашому неідеальному світі.

Але.... Я все частіше задумуюсь, чому в Україні так полюбили відзначати події хоч героїчні, але все-таки трагічні. Крути, Берестечко, Голодомор... Приклади поразки і трагедії народу. Чому не відзначають річницю битви під Жовтими Водами коли козацькі війська під проводом Б. Хмельницького вперше отримали перемогу над польським військом в ході Визвольної війни.

Тож можна підшукати приклади величні і славні, щоб ростити нове покоління з усвідомленням того, що українці можуть перемагати і перемагали не раз у своїй нелегкій історії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Студенти завжди були найсвідомішими учасниками суспільного життя будь якої країни.
Ну, на відміну від деяких я б в льох не поліз... Ти на Майдані був?

:0016:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я вважаю що з таких епізодів і складається історія України.

правильно вони вчинили чи неправильно - теперішні балачки нічого в 1918 році не змінять.

але це було, люди в щось вірили (не те що ми зараз) і за це віддавали життя.

Я з товаришами в 1991 році власноруч ніс меморіальну дошку на Аскольдову могилу

тому зараз мені прикро шо є індивідуми які вважають чиїсь подвиги безглуздям.

P.S. В що ВИ зараз вірите, за що б ВИ зараз віддали життя?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S. В що ВИ зараз вірите, за що б ВИ зараз віддали життя?

Може ще складемо список форумних патріотів, які тільки говорять, що "не сиділи би у льосі"? І де ж ваша боротьба, окрім цього форуму, козаки?

Просто чудово, що ви так свідомо вивчаєте близьку до душі трактовку історії. Щеб ви заглянули собі в душу і чесно дали б відповідь де в цій історії ви бачите себе ... саме бачите, а не де хотіли б бачити. Звичайно можна пишатися майданом (на який я теж покладав багато сподівань), от тільки гроші теж брали ... як батраки.

Герої ... герої були у будь-якій армії і будь-якій країні і ці люди жертвували майном, добробутом, життям заради своїх переконань, віри і простих людей ... таких же людей, яких ви називаєте москалями, жидами і т.д., називаючи себе націоналістами, хоча вони такі ж українці як і ви. В нації яка палить "сусіду сарай" не буде героїв.

З.І. Життя відав би тільки за дружину і дітей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я з товаришами в 1991 році власноруч ніс меморіальну дошку на Аскольдову могилу

тому зараз мені прикро шо є індивідуми які вважають чиїсь подвиги безглуздям

Ну ичего ты добился? ..как был бараном в стаде как и остался, до сих пор не понимаеш чей план воплотил в жизнь

В фашисткой Германии наверное тоже считали подвигом уничтожить огромное количество врагов (евреев других народов) во имя Гитлера . Люди реально из кожи вон лезли, совершали героические подвиги во имя Гитлера

Их уважать ?

Нужно смотреть не на исполнителей , они практически всегда расходный материал с промытым мозгом, провозглашаемая цель для шестеренки и цель в умолчании для заказчика могут быть противоположными

(извини не хотел оскорбить)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В фашисткой Германии наверное тоже считали подвигом уничтожить огромное количество врагов (евреев других народов) во имя Гитлера . Люди реально из кожи вон лезли, совершали героические подвиги во имя Гитлера

Их уважать ?

В германии 40-х років їх поважали (правда не всі німці)

При СССР поважали тих, хто повбивав студентів на кручах

Тепер ми поважаємо С.Бандеру(і орден дали), а колись поважали того хто його вбив(і теж орден дали).

Питання не в тому чи правильно (по совісті) жили і чинили тоді

Питання в тому як ми живемо зараз

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер ми поважаємо С.Бандеру(і орден дали), а колись поважали того хто його вбив(і теж орден дали).

Ты прав что вопрос в том как мы живем сейчас . дело в том что далеко не все героем считают Бандеру, и давать ранг национального героя личности которую одни считают приступником другие канонизируют(это видно даже про нашему форуму) вообще диверсия против собственного народа, что бы вы чувствовали если бы сейчас на восточной Украине организовали орден доблестного НКВД ? Пошло бы это на пользу страны ?

Думаю такие делекатные моменты истории в которых нет согласия хотя бы 90% населения вообще нужно замалчивать,

и обходить стороной

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер ми поважаємо С.Бандеру(і орден дали), а колись поважали того хто його вбив(і теж орден дали).

Як свідчить топ про Бандеру "ми" не всі його поважаємо.

Питання в тому як ми живемо зараз

Живемо минулим ... історією якщо бажаєш, от тільки занадто швидко наші герої переходять в розряд зрадників. Може час зробити паузу і проаналізувати все ... або почати жити теперішнім часом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тож можна підшукати приклади величні і славні, щоб ростити нове покоління з усвідомленням того, що українці можуть перемагати і перемагали не раз у своїй нелегкій історії.

Згоден й підписуюсь під кожним словом ібо на 100% правда!!

+1 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Традиційно 29 січня 2012 року з 12-00 запрошую усіх небайдужих до памятника Героям Крут у Луцьку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...