Перейти до змісту

Електронний запис у садочок. Підкажіть як записатись?


businka

Рекомендовані повідомлення

З 1 травня 2013 року повинен стартувати електронний запис до дошкільних навчальних закладів м. Луцька, за інформацією з газет запис має здійснюватись на сайті Луцької міської ради, але там взагалі не знайшла ніякої інформації. Можливо хтось знає як це здійснити, підкажіть будь-ласка. Підкажіть також чи є дійсною черга в садочок (по журналу ДНЗ), якщо записувались туди ( в 2012 році на 2014) , коли дитині було 2 місяці від народження, в черзі були 13, чи варто поспішити з новою реєстрацією, шоб не пролетіти з чергою?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми теж записувались ще в 2012 , але у квітні нам передзвонили з садочка та попросили прийти з документами , там записали всі дані та подали до МР. Наскільки я знаю , ті діти були записані в садочку ,їх садочок і реєструє в МР , а вже тим хто реєструється після 1 травня необхідно самому туди їхати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми теж записувались ще в 2012 , але у квітні нам передзвонили з садочка та попросили прийти з документами , там записали всі дані та подали до МР. Наскільки я знаю , ті діти були записані в садочку ,їх садочок і реєструє в МР , а вже тим хто реєструється після 1 травня необхідно самому туди їхати.

Чесно кажучи я записала малого в два садка , в один ( той що знаходиться через забор від нас) писались в 12 році і були 13 в черзі, там записали тільки призвіще, імя та дату народження, серії свідоцтва сказали не треба, прийдете перед вступом тоді принесете, тоді як з іншого садка, що знаходиться трохи далі від дому, нам подзвонили і запитали всі дані (номер і серію свідоцтва, інформацію про батьків,про місце проживання і прописки) хоча писались ми туди в 13 році і були 96 в черзі на 14 рік! Коли на минулому тижні навідалась в садок що біля дому, щоб поцікавитись шо там і до чого, то завідуюча сказала що це їх внутрішній список і він нічого не вартий, коли я запитала чи потрібно номер свідоцтва про народження, то вона сказала: де ви раніше були? Але ж я залишала контактний номер телефону просто мені ніхто не дзвонив!? Тепер переживаю в який садок попаду, по місцю проживаня підходить той що біля дому, але які тепер мої реальні шанси туди потрапити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Сегодня зарегистрировала сынульку, вот ссылочка

http://www.lutsk.ua/child-request
Юзайте)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сегодня зарегистрировала сынульку, вот ссылочка

ага-ага. тільки там поки що не об'єднано в купу тих, хто записувався оффлайн, і тих, хто записувався онлайн. Показує лише останніх. І зверніть увагу на статус - у всіх пише "В очікуванні".
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сегодня зарегистрировала сынульку, вот ссылочка

ага-ага. тільки там поки що не об'єднано в купу тих, хто записувався оффлайн, і тих, хто записувався онлайн. Показує лише останніх. І зверніть увагу на статус - у всіх пише "В очікуванні".

Это понятно, но что теперь, не регистрироваться?Мы записывались у заведующей, но если сделали электронный реестр, то лучше я в него зарегистрируюсь, заведующие, они, как бы сказать, создания очень похожие на флюгер(такое вот сравнение), куда ветер дует, туда и они, есть знакомые, принес "вознаграждение", получил место быстрее, а я так не хочу и надеюсь на этот реестр.Тема как называется?Вот я и подсказала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую, вже записала.Тільки поки що незрозуміло що з тим записом буде далі. Особисто я не розумію доцільність створення такого реєстру, вони пояснюють що це все робиться задля прозорості влаштування в садок, але мені здається що всеодно все відбуватиметься за старою, добре перевіреною схемою: заплатив ( подзвонили,попросили і тд.) - пройшов, ні - чекай черги (маю на увазі садочки з великим попитом).

Сегодня зарегистрировала сынульку, вот ссылочка

ага-ага. тільки там поки що не об'єднано в купу тих, хто записувався оффлайн, і тих, хто записувався онлайн. Показує лише останніх. І зверніть увагу на статус - у всіх пише "В очікуванні".

В одному з садочків бачила в дівчинки статус "зараховано"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо я параноїк, але в мене таке враження що про безпеку ніхто і не думав.

Сайт-реєстратор працює по HTTP протоколу, а не по HTTPS, можливий перехват персональних даних... І відверто кажучи щось мені не хочеться, щоб мою дитину було видно в списку, та і взагалі всіх дітей, це не правильно, а як же персональні дані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як же персональні дані.

персональні дані - відомості чи сукупність відомостей про фізичну особу, яка ідентифікована або може бути конкретно ідентифікована;

Знаючи "ПІБ дитини, ПІБ батька(матері), Рік вступу, Статус" і номер дитсадку багато наідентифікувати не вдасться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаючи ПІБ дитини та ПІБ батька чи матері можна багато чого взнати. А тим більше, якщо цим буде займатися колишній працівник МВС

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та про що ви говорите. Там можна дізнатись все. Нажміть на будь-яку дитину переглянути, напише що треба пароль. Але зверху буде світитись ім"я дитини як ссилка. Нажимаєш і читаєш все: адресу, ім"я, тел. Захист там нульовий, а так немає бути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та про що ви говорите. Там можна дізнатись все. Нажміть на будь-яку дитину переглянути, напише що треба пароль. Але зверху буде світитись ім"я дитини як ссилка. Нажимаєш і читаєш все: адресу, ім"я, тел. Захист там нульовий, а так немає бути.

Опа. Круто. ))) Я вже знаю "все" про тих 9 діток, які теоретично можуть бути з моїм сином в групі :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не круто. Принаймі так немає бути. Ладно що відно ПІП дитини та батьків. Але коли можна взнати всю інфу. Це ж зараз який реальний спосіб заробтити. Там є мейли пишеш що якщо хочете бути заразховані киньте пару грошей на карточку. Гроші отримав і звалив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дизайн та розробка

InternetDevels.ua

Маладци, посони! Ета слава!

Ха. Там в контактах ІнтернетДевелса є Skype: v.levandovsky. А це - leviks.

leviks, що скажеш?

А тим більше, якщо цим буде займатися колишній працівник МВС

От з цього місця поподробнєй ) Хто, зачєм і пачєму?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дизайн та розробка

InternetDevels.ua

Маладци, посони! Ета слава!

Я також як побачив - то перше що впало на думку - оце надрупалили....

А тим більше, якщо цим буде займатися колишній працівник МВС

От з цього місця поподробнєй ) Хто, зачєм і пачєму?

Я просто мав на увазі, що через "правильні" зв'язки можна любу інформацію накопати по мінімальних даних.

А тут як виявилося - повна ..опа, всі дані - будь ласка.

Особисто я проти такого реєстру. Хай краще ведуть завідуючі.

З.І. Я сплю і бачу як непрацює закон про збереження персональних даних, чи як він там обзивається. І як когось непритягнуть до відповідальності.

З.І.І. Саме образливе, те, що нічого не зміниться(і ми нічого не можемо змінити), бо ці всі спроби зробити щось для людей - всього лише туман в очі людям, котрий прикриває величезне відмивання грошей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про те що це все пшик поки рано говорити. От коли дітей не будуть по цій черзі брати в садки тоді да це буде повне фіаско.

Але я сподіваюсь що всетаки система буде працювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не мав на увазі що все пшик. Малося на увазі, що ідея гарна - а реалізація - лайно. А ті, "хто треба", кишені набивають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Та про що ви говорите. Там можна дізнатись все. Нажміть на будь-яку дитину переглянути, напише що треба пароль. Але зверху буде світитись ім"я дитини як ссилка. Нажимаєш і читаєш все: адресу, ім"я, тел. Захист там нульовий, а так немає бути.

Вроді вже вилікували.

І значно обновили списки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Взагалі рахую цю систему і сайт повним "брєдом". Записуватись можнаи тільки в один садочок, і на рахунок цього в мене виникає питання: в нас садочок невеликий, завідуюча каже що більше 20 діток набирати не буде, старше 2-ох років теж, зараз моя дитина записана в садок ( по журналу ми 13, по електроному запису на момент реєстрації були 2-гі в списку) за три неділі чекаю на народження другої дитини, але на її рік вже записано 26 дітей!!! Що робити в такому випадку водити по різних садочках, чи сидіти з одним в дома??? Особисто я підтиримую стару систему - більше дав, швидше пройшов!!! Цікавить також чому не повідомляють який ваш номер в черзі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 1 місяць потому...

поділіться свіжими новинами про зарахування до садочка, кого зарахували?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Трохи офтопу :_08:

Цікавить інформація на майбутнє :)

З якого віку приймають дітей у садочок?

Приватні садочки у нас є?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...