Перейти до змісту

"Я прячу ствол, ты стоишь нормально", - "гаишники"


Anatoliy313

Рекомендовані повідомлення

"Я прячу ствол, ты стоишь нормально", - "гаишники" из "Кобры" с оружием решили, что им все позволено. ВИДЕО

26 апреля 2013 года на трассе Киев-Харьков, примерно в 200 км от столицы, инспектор подразделения ГАИ "Кобра" на патрульном автомобиле №0286 совершил вооруженное нападение на пассажира автомобиля, который зафиксировал на видеокамеру факт создания работниками ГАИ аварийной ситуации. Чтобы уничтожить доказательства своего нарушения, инспектор КОБРЫ достал пистолет и хотел застрелить свидетеля...

По трассе Киев-Харьков двигалась колонна автомобилей ГАИ "Кобра", водители которых, показывая свое "превосходство" над "чернью", специально выезжали на встречную полосу и подрезали других участников дорожного движения. Вначале видеозаписи видно, как патруль "Кобры" 0286 ради развлечения подрезает автомобиль БМВ, загоняя его в отбойник, а потом резко уезжает, отмечает "Цензор.НЕТ" со ссылкой на видео "Дорожного контроля".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що тут можна сказати... І так все ясно.

Ось як у Німеччині їздять машини з мигалками(водії інших транспортних засобів, у свою чергу, намагаються не "лізти під колеса"):

https://www.youtube....h?v=5uX1TjGnUyc

Та й водії інших спецслужб у Європі навіть з мигалками намагаються не створювати небезпечних ситуацій на дорозі, щоб ніхто не постраждав. А тут наші "гаишники" відчули себе танкістами на дорозі, от і чудять...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у нас не лише ДАІвці почувають себе королями дороги - навіть бувші прості "менти", нині працюючі охоронцями в магазинах - почувають себе мало не Богами сек"юріті. і коли їм чемно вказуєш на таблички типу "адміністрація не несе відповідальності а залишені речі", а значить я зі своїм баулом йду в магазин без проблем - це у них викликає такі цікаві реакції - шок і непорозуміння, а що ж робити далі- пропустити зобов"язані, а не пропскати мають згідно правил магазину ))).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стволом он машет, ему этот ствол засунуть бы в задний проход и провернуть пару раз...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у нас не лише ДАІвці почувають себе короями дороги - навіть бувші прості "менти", нині працюючі охоронцями в магазинах - почувають себе мало не Богами сек"юріті. і коли їм чемно вказуєш на таблички типу "адміністрація не несе відповідальності а залишені речі", а значить я зі своїм баулом йду в магазин без проблем - це у них викликає такі цікаві реакції - шок і непорозуміння, а що ж робити далі- пропустити зобов"язані, а не пропскати мають згідно правил магазину ))).

Доречі пенсіонери прокуратури,сбу а також депутати і маленькі клеркі теж страдають діагнозом "Богів"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ХОРОШИЙ МЕНТ -- МЕРТВЫЙ МЕНТ!

Сидят два мужика и один другому свой сон рассказывает:

- Приснилось мне, что сижу я на зорьке рыбу ловлю, а тут мимо меня куча гробов проплывает и во всех менты.

- Но ведь среди ментов есть и хорошие.

- Вот хорошие менты - в хороших гробах, а плохие в плохих.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та це національна риса...

На словах всі хороші. Поки не опиняться по ту сторону барикади

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кому на роду написано ярмо носить, тот есть бык! Быку кнут. Тот фактор, что они увольняются, другими их не сделает. Если легашь -- мусор, он и как человек - гниль. Пусть лучше пример с Грузии или Белорусии возьмут... Увольняются они... ниче, другие придут -- олигофренов, ущемленных и обиженных хватает.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дорожній контроль ще ті провокатори...

дорожній контроль це - сексуальна орієнтація.......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кому на роду написано ярмо носить, тот есть бык! Быку кнут. Тот фактор, что они увольняются, другими их не сделает. Если легашь -- мусор, он и как человек - гниль. Пусть лучше пример с Грузии или Белорусии возьмут... Увольняются они... ниче, другие придут -- олигофренов, ущемленных и обиженных хватает.

наша краiна така цiкава, що лише дуже невелика кiлькiсть людей, можуть бути впевненi, що завтра вони не надiнуть ярмо. А рiвняти ВСIХ пiд одну гребiнку *удел* не дуже розумних людей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А рiвняти ВСIХ пiд одну гребiнку *удел* не дуже розумних людей

удел не очень умных людей спорить с Вами, ув.MANJAK11, а еще глупее -- доказывать что кто-то умнее чем он показался, imho.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дорожній контроль ще ті провокатори...

Так може ти познімай, краще вийде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А рiвняти ВСIХ пiд одну гребiнку *удел* не дуже розумних людей

удел не очень умных людей спорить с Вами, ув.MANJAK11, а еще глупее -- доказывать что кто-то умнее чем он показался, imho.

ага, я зрозумiв, е двi думки, Ваша й неправильна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага, я зрозумiв, е двi думки, Ваша й неправильна

Если Вы, именно так поняли, значит пусть будет так. :smile3:

Но если бы я жил по такому принципу, мол есть две мысли - моя и неправильная, я б скорее всего работал в милиции, а так увы...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дорожній контроль ще ті провокатори...

Так може ти познімай, краще вийде.

Dobeisa.jpeg

?

мені хватило одного відео, де ДК взялись захищати Розинську :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скрытый текст

Ну і як, получилось в тебе??? :0137: Я таку штуку на ногу одягаю, взагалі-то.

мені хватило одного відео, де ДК

А мені хватило багато відео передивитись, щоб бути прихильником ДК, навіть в провокаційній формі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Білорусі та Груії э спеціальна служба яка провокуэ дайців,в нас такої нема,тому ДК взяли це на себе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі пенсіонери прокуратури,сбу а також депутати і маленькі клеркі теж страдають діагнозом "Богів"

А точніше, для таких людей існує визначення (чи діагноз) - "синдром вахтера"

Синдром вахтёра (синдром маленького начальника, синдром гардеробщика, синдром швейцара, синдром модератора, комплекс бога, начальник шлагбаума, суслик-агроном, генерал калитки) — болезнь, поражающая низшие формы человекообразных. Выражается в стремлении «маленького человека» максимально воспользоваться своей маленькой властью, за счёт чего самоутвердиться

(повністю ТУТ)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дорожній контроль ще ті провокатори...

дорожній контроль це - сексуальна орієнтація.......

Це хлопці не бояться як ви. :0165:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це поставлено таке завдання: залякувати людей, щоб усі боялись і тоді вибори-2015 "пройдуть" так як треба.

і починають залякувати тих, хто зміг самоорганізуватись

Через терор активісти "Дорожнього контролю Луганськ" припинили діяльність


  • 495671_2_102.jpg
  • 495671_4_102.jpg
  • 495671_6_102.jpg

Фото надані «Дорожнім контролем Луганськ»

photo.gif 1/6

Автор проекту Юридичний лікбез для водіїв, голова громадської організації "Дорожній контроль Луганськ" (яка не є відділенням всеукраїнського "Дорожнього контролю") Олександр Кузнєцов заявив про припинення правозахисної роботи.

Протягом двох років "ДК Луганськ" вигравала цивільні справи з ДАІ у судах, не давала спокою міліції та прокуратурі, надавала правову допомогу жертвам свавілля. Активістам вдалося домогтися того, що інспектори перестали зупиняти водіїв без причини. На одного з начальників ДАІ в райцентрі завели кримінальну справу.

"Пресинг розпочався наприкінці березня, - розповів Gazeta.ua Кузнєцов. -Я живу в місті Рубіжне, допомагав людям позови складати, оскаржити постанови. А члени нашої організації в Луганську переслідували екіпажі ДАІ, проводили рейди. Серйозно заважали ДАІ заробляти гроші, з яких годується вся вертикаль".

"Відповідний тиск почався з того, що по домівках почали ходити дільничні, збирати інформацію щодо наших активістів. 4 квітня нашому регіональному представнику в Луганську підпалили паркан. Пожежні сказали, що це склад професійний, який дуже важко загасити. 8 квітня мене підстерегли біля будинку. Знайшли через далекого знайомого. Від його будинку до мого хвилини 3 їзди. Коли я вийшов відкрити ворота, почув за спиною тупіт. Обернувшись, побачив спортсмена і занесений кулак. Отямився, коли мене били двоє. Ногами цілилися в голову. Зрозумів, що можуть вбити, став кричати. Тікаючи, один вдарив по замку машини, щоб я не міг переслідувати. За мною стежили, все було сплановано. Я з 1995 року живу в Рубіжному і до цих пір у мене не було ворогів", - розповів він.

Громадські діячі отримують смс і дзвінки з порадами на кшталт: "Бережи своїх дітей". Загрози надходять так само через соціальні мережі: "До одного хлопця додався в друзі незнайомець і став вивішувати у себе на сторінці фотографії, що демонструють, що ця людина стежить за дружиною нашого активіста.

Голова "ДК Луганськ" після побиття два тижні пролежав у лікарні. Після чого побував на прийомі у голови УМВС Луганської області. Але тиск тільки посилилося.

24 квітня на стоянці в Луганську хтось виштовхав "дев'ятку" атівіста з ряду інших машин і повністю спалив авто. За висновком пожежників, "вогнище загоряння було занесено ззовні". Незважаючи на це, начальник районного відділення міліції спробував переконати постраждалого Андрія Ахматова, що сталося замикання проводки - його машина сама від'їхала убік і запалала.

26 квітня невідомі спробували спалити автомобіль і будинок, в якому знаходився Кузнєцов і троє членів його сім'ї: "О 6 ранку почув різкий запах ацетону, вийшов у двір, побачив, що між машиною і будинком валяються кришки від банок. Через паркан перекинули 4 банки з ацетоном, одна трилітрова (збереглося денце). Валялися так само дві бензинові запальнички, одна оплавлена. Одна банка попала в заднє скло машини. Друга на фасад будинку. Від ацетону розплавився пенапласт".

Після того як 19 квітня представник "ДК Луганськ" у місті Лисичанськ Сергій Кульчицький виступив із заявою на ТБ на нього надійшла заява про незаконну підприємницьку діяльность.

"Кульчицький є ще й протестанським пастором, виховує п'ятьох своїх і шосту прийомну дитину, а міліція займається тим, що розглядає на нього анонімки, - говорить Кузнєцов. - А в понеділок, 29 квітня, хтось облив фарбою машину Кульчицького. Він дзвонить у міліцію, а над ним сміються: "Довго будете чекати". І сьогодні ж луганчанину Олександру Бардашу подзвонили на телефон і сказали, щоб подбав про здоров'я дочки!". Ми не хочемо партизанити і кидатися пляшками із запальними сумішами у відповідь. Щоб уберегти близьких, ми вирішили повністю згорнути свою діяльність".

"Відбувається фізичне знищення членів громадського руху, - вважає донецький правозахисник Олександр Кудінов, який сприяє колегам з Луганщини. - Кузнецов принципова людина, за свій рахунок організував опір беззаконню на дорогах і насолив владі, зібрав компромат. За це його вирішили усунути. Криміналітет не приховує осіб та номерів телефонів, бандитам розв'язали руки. Міліція просто не виїжджає на огляд місця події. Прокуратура дала злочинцям зелене світло. Жодне з вчинених злочинів не розслідується".

"ДК Луганськ" вже не перша громадська організація, з якою зацікавлені особи розправляються за допомогою підпалів, нападів і погроз. Керівник Свердловської (у Луганській області) громадської організації "Наш Вибір" Геннадій Фімін пройшов через такий же терор.

Тетяна ЗАРОВНА

Джерело: <a href="http://gazeta.ua/art...">Gazeta.ua</a>

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...