Перейти до змісту

Apocalyptica


D@ve

Рекомендовані повідомлення

Закінь на ФТП. Добавлю в базу.

Правда я не гарантую що там всі треки... Просто давно лежить я вже непомню чи там всьо чи нє, но залью зацінете, є багато цікавих речей для любителів цієї музики!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пані Tanya1989 знає про таку професію як муз. критик? :)

Ці люди повинні згідно професії старатись оцінювати альбоми якнайбільш об'єктивно. І навіть якщо якійсь альбом людині ДУЖЕ подобаєтся вона не повинна на це зважати.

Особисто про себе скажу, в мене є КУЧА улюблених альбомів але я розумію (від слова розум, не почуття) що об'єктивно деякі з них не тянуть навіть на четвірку.

Ось це я і мав на увазі, а не мету кого-сь образити. Якшо ви закликаєте мене скрізь ставити ІМХО навпроти свого посту, чого ж ви цього не робите? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Закінь на ФТП. Добавлю в базу.

Правда я не гарантую що там всі треки... Просто давно лежить я вже непомню чи там всьо чи нє, но залью зацінете, є багато цікавих речей для любителів цієї музики!!!

2Fiore

закинул уже альбомы???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Закінь на ФТП. Добавлю в базу.

Правда я не гарантую що там всі треки... Просто давно лежить я вже непомню чи там всьо чи нє, но залью зацінете, є багато цікавих речей для любителів цієї музики!!!

2Fiore

закинул уже альбомы???

тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Стара тема, але як шанувальник Апокаліптики мушу відписатись.

Цю групу я знаю як прикольне звучання Металіки на віолочелях, хоча й інші композиції є непогані.

стягнув ось цей альбомчик, інструментальні композиції непогані, вокалісти із інших груп- сміливий крок, але це вже не те.

Загалом, так собі враження, може бути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот в том то и дело, музон конечно неплохой, но что бы его там превозносить или там, "прекрасным" называть это я не знаю какой музыкаьный багаж надо иметь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот в том то и дело, музон конечно неплохой, но что бы его там превозносить или там, "прекрасным" называть это я не знаю какой музыкаьный багаж надо иметь.

Чому ти так причепився до слова "прекрасно"?! :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...