Jump to content

Продамо паркет, паркетну дошку на постійній основі


Recommended Posts

Паркет з дуба є найпоширенішим підлоговим покриттям. З середньовіччя дубові підлоги були прикрасою залів, палаців і фортець, багато з них збереглися до наших днів. паркетна підлога з дуба завжди красиво вписується в будь-які стилі і інтер'єри. Деревина дуба само втілення стабільності і міцності. Деревина дуба міцна, стійка проти гниття, добре гнеться, має красиву текстуру і знаходить різноманітне застосування: у вигляді паркету, струганого шпону для обробки виробів, в меблевій промисловості.

До вашої уваги підприємство пропонує дубовий паркет та дубову дошку за цінами виробника.

Весь паркет (надалі продукція, виріб) виготовляється на рідній Волині за європейськими технологіями та на спеціалізованому німецькому обладнанні, що дає дуже якісну продукцію та довгий термін експлуатації. Відсоток вологості в межах від 8 до 10%, що зберігає розміри і якість при подальшому використанні виробів.

Наш продукт - це технологічно правильно висушений матеріал, зпрофільований на сучасному обладнанні, без дефектів і шорсткостей, деревина з екологічно чистого регіону, правильна геометрія (похибка до 0.1 мм), якісний паркет за доступною ціною.

Загалом нараховується 5 видів продукції по якості (надалі I-V сорт):

I сорт “Селект” - паркет без відбору по розпилу, володіє натуральним малюнком дерева, в якому присутні планки як радіального, так і тангенціального розпилу. У паркеті цього сорту не допускається заболонь, сучки і вічки.

II сорт “Натур” - паркет без відбору по розпилу, має не значні коливання за колірною гамою, допускається точкові вічка до 3мм., заболонь не допускається.

III сорт “Рустік” - паркет без відбору по розпилу. У цьому сорті допускаються великі сучки до 1 см, заболонь, нахил волокон.

IV - V сорт “Колор, Антік” - характеризуються помірною кількістю сучків, природними кольорами і наявністю змішаних волокон.

На сьогоднішній день це одна з найкращих пропозицій на ринку натурального підлогового покриття для вашого житла та офісу.

Вигідні умови для жителів Луцька та області:

  • При замовленні від 40 кв.м. доставка по м. Луцьк та луцькому районі безкоштовна.
  • При замовленні від 100 кв.м. доставка по Луцькому, Рожищанському, Ківерцівському та Ковельському районах безкоштовна.
  • При замовленні від 250 кв.м. доставка по області безкоштовна.
  • Від 400 кв.м іде опт і ціни та умови доставки обумовлюються окремо з продавцем.
  • Також можлива варіація доставки в інші області на окремих умовах (деталі за телефоном).

P.S. Прайс находиться у прикріплених файлах

Контакти: 068-723-8723, Олександр.

099-611-46-49, Павло

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 year later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Create New...