Перейти до змісту

Прийму в дар акумулятор від ББЖ


HWman

Рекомендовані повідомлення

AkkymykatoryIbp.jpg

Прийму в дар майже мертвий свинцевий акумулятор від блока безперебійного живлення, у народі упс.

Треба такий, який тримав би хоча б хвилини 2-3 навантаження у 100 ват, це приблизно ЕПТ монітор, ось такий:

220px-Applevision_750_Display_17”.jpg

+ Комп на 4 пеньку.

Потрібен для експериментів, щоб якщо і забудусь випадково вимкнути, то буде не шкода викинути.

В ідеалі це на 7-9 А/год(Ah) типу такого:

image_1.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є на 4,5 а\ч

але незнаю чи він протримає 100Вт)

"Потрібен для експериментів" - лишається тільки здогадуватися для яких :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та заживити щось 12-ти Вольтове, можливо через перетворювач ліхтарик чи телефон підзарядити, той же мікроконтроллер кормити можна дооовго таким акумулятором.

Типу домашній буфер для тих випадків ,коли розетки немає під рукою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба ще живий акум, щоб тримав ще хоть трохи.

Тільки не розпухший і тріснутий чи з плавленим корпусом - вже трупи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

HWman, маю на роботі з десяток акумуляторів від старих UPS-ів, можу хоч всі віддати. 7-8-го травня буду на місці, телефони мої маєш в ПП, телефонуй.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

HWman, маю на роботі з десяток акумуляторів від старих UPS-ів, можу хоч всі віддати. 7-8-го травня буду на місці, телефони мої маєш в ПП, телефонуй.

Чудово, нарешті дійдуть руки до десульфатора, наприкінці обов'язково прозвітую чим це завершилось, обіцяють до 80% повернення ємкості акумулятора, тільки це за умови сульфації пластин....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю 4 шт, 2 ніби ще щось тримають.

От з ними і після свят пограюсь, дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Вся ця некрофілія триває довго, результати є але вони неоднозначні, але в цілому сульфація лікується, не знаю чи на довго... З автомобільними все простіше.

От чого не вистачає - лабораторного бж з регулюванням по струму і напрузі...

Не піддаються хоть якомусь відновленню ті, у яких посипалась активна маса, якщо потрясти, то це можна почути...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думав проблема гелевих у висохшому електроліті, і вирішується вона дистилятом…

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думав проблема гелевих у висохшому електроліті, і вирішується вона дистилятом…

Я донедавна теж так думав ;) В принципі крім сушняка є ще властива всім свинцево-кислотним акумам сульфація пластин, свинець покривається сульфатом свинця, а він чи то не пропускає струм чи то ще щось, короче, ємкість у банці падає, відповідно і всієї батареї... Хоча хз, я не експерт у цих питаннях...

Щось ніяк руки не доходять грамотно зібрати прилад для усунення сульфації...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ах да, забув ще згадати про кз банок і осипання активної маси.

Ці годяться лише для вантажків на рибалку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Маю 4 шт, 2 ніби ще щось тримають.

Лише один щось тримає але напруга 10.8 В на ньому, так що фактично труп.

У всіх схоже повмирали одна або кілька банок, при навантаженні гріються у деяких місцях, скоріш за все осипання активної маси. Такі відновленню не підлягають.

Дякую за отриманий досвід.

Все ще потребую у акумуляторах від ббж які тримають навантаження хоча б 1 хвилину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...