Перейти до змісту

На роботу потрібен системний адміністратор v. 4


adebt

Рекомендовані повідомлення

В зв’язку з тим, що на ПАТ «Волинь-АВТО» в черговий раз звільняється вакансія системного адміністратора відкрито пошук нової кандидатури.

Вимоги:

  • вік від 23 років
  • досвід роботи
  • порядність
  • відповідальність (якщо не вдається вирішити проблему зходу — не ховати голову в пісок, і казати що проблеми немає)
  • комунікабельність (колектив великий і спілкуватися доведеться з різними людьми) та чемність
  • налаштованість на довготривалу співпрацю — громадяни, які хочуть десь пересидіти 3-6 місяців, можуть не турбуватися і спокійно продовжувати займатися своїми справами
  • вміння швиденько в’їжджати в ті задачі, які ставить керівництво
  • не мати страху ставити уточнюючі питання, щоб не доводилось потім червоніти
  • вміння коректно розставляти пріорітети задачам

Чим доведеться займатись:

  • ну перш за все адмінити машини і сервера — трохи більше 50 машин (на робочих машинах ХР профешнл, на серверах 2003 та FreeBSD)
  • проблеми можуть бути різні: від глючного специфічного софта до "а в мене такого раніше не було-о-о-о" і “а в мене прінтер не друкує” і т.п.
  • ставити і налаштовувати специфічний софт (знання хоча б базової англійської/неміецької мови згодиться)
  • тримати в порядку мережеве обладнання і серверну
  • кабелі ніхто тягати не буде — для цього є підрядчик, головне вміти поставити задачу
  • телефонія — на рівні вміння перезагрузити АТС
  • для любих проблем з телефонією є підрядчик (той самий, що займається прокладкою кабелів)
  • периферія — з тонерами і картріджами колупатися не доведеться. Десь щось закінчилось - поставив підміну, а картрідж потарабанив на заправку. Фірма, яка нас обслуговує, в курсі що там і як
  • ремонт периферії виконує та сама фірма, що й заправляє картріджі
  • закупка та ремонт техніки — фірма-постачальник теж присутня і на всі заявки реагує досить швидко. Їздити за товаром не доведеться, все підвозять під офіс.
  • знання 1С:ТіС (торгівля і склад) на зачаточному рівні. Доведеться тільки виконувати самі примітивні процедури.
  • слідкування за поштовим, веб та фтп-сервером, нарізати на болванки бекапи баз і т.д.
  • підтримувати в робочому стані філії (раз в місяць-два з’їздити глянути, що там і як)

Більш детально про фронт робіт розповім на співбесіді.

Умови праці:

  • біла зарплата (орієнтовно 2000-2200 на руки будете мати), яка точно буде зарплата залежить від вашої співбесіди з директором або головним інженером
  • робочий день з 9.00 до 18.00 (бажано не спізнюватись і не стояти в 16.55 в низькому старті на виході :smile3: ), в розпорядку роботи можуть бути зміни
  • окремий кабінет
  • нормальні меблі
  • нормальна машина
  • мобільний телефон з передоплаченою сумою
  • кондішн
  • сервера не стоять під вухом, а в окремому приміщенні
  • література (що потрібно, то все докупляється без проблем)
  • всі соціальні радості: відрядні, лікарняні, відпускні, дикретні і т.д.

Нюанси:

  • резюме бажане, але живої розмови воно не замінить
  • 100% будуть 2 співбесіди при прийомі: 1 зі мною, 2 з керівництвом
  • наявність трудової книжки (або її копії) на співбесіді — обов’язкова
  • якщо за останній рік ви вже 2 рази міняли роботу, то думаю, що писати/дзвонити не варто
  • змога вийти на роботу за 10 днів — обов’язкова
  • “пріходящій” начальник відділу (тобто я :0011: ) Я маю на увазі, шо чим краще ви будете виконувати свою роботу, то тим менше в мене буде причин з’являтися в офісі і капати вам на мізки
  • якщо маєте права, то це стане вам в пригоді
  • дискримінації по статі претендента не буде

Контакти:

Велике прохання: всіх бажаючих пофлеймити і розказати, що хтось неправильно живе — проходьте в розділ ”Флейм”. Дякую.

P.S. Женя, послідкуй, за порядком в цій темі, будь-ласка. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ОЦЕ РЕЗЮМЕ ВАКАНСІЇ!!! :smile-zachot:

Звиняйте, не втримався від офтопу, але таку "пропозицію вакансії" потрібно викладати в якості зразка :0011:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ОЦЕ РЕЗЮМЕ ВАКАНСІЇ!!! :smile-zachot:

Звиняйте, не втримався від офтопу, але таку "пропозицію вакансії" потрібно викладати в якості зразка :0011:

хе-хе, так отут http://board.lutsk.ua/topic/92784-pravila-oformlennja-ogoloshen-rozdlu/ вона і приведена в якості зразка )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стільки вимог, а на руки - "орієнтовно 2000-2200 на руки будете мати" :)

І шо? Чи налякала кількість букв?

Чи те шо там в половині пунктів написано "підрядчик те, підрядчик се" теж вважається за дуже страшну вимогу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стільки вимог, а на руки - "орієнтовно 2000-2200 на руки будете мати" :)

Просто расписано очень подробно. Вот и кажется, что очень всего много. А так даже АТС - полностью подрядчик занимается, к картриджам приходилось прикасаться только если бумага застревала, а так пользователь позвонил, курьер приехал забрал картридж, новый привез поставил, тоже самое с принтером. От админа только факт, что он сломался и подлежит ремонту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо так: частину вмію, частину довчуся/навчуся. Таке підходить?

Оформіть те, що вмієте у вигляді якогось резюме (багато не треба, де навчалися і досвід роботи), вишліть мені на електронну пошту і ми подумаємо як далі бути

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зацікавило два моменти

1 ...в черговий раз звільняється вакансія системного адміністратора

2 якщо за останній рік ви вже 2 рази міняли роботу, то думаю, що писати/дзвонити не варто

чому вони (адміни) так часто в вас міняються?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як вони можуть "набиратися досвіду", якщо в умовах вони вже з досвідом приходять?

Вимоги:

...

досвід роботи

...

Scorpio, І багато ти знаєш в Луцьку місць, де таким "адмінам" платять більше 2200 на руки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як один із тих, хто був на цій посаді скажу - є чому повчится. І є що робити. Головний + те, що все працює, достатньо дивитися за всім.

Якби на руки більша ЗП - подумав би. :)

слідкування за поштовим, веб та фтп-сервером, нарізати на болванки бекапи баз і т.д.

підтримувати в робочому стані філії (раз в місяць-два з’їздити глянути, що там і як)

А шо не так із поштовиком веб та фтп?

І філій поменшало ж?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зацікавило два моменти

1 ...в черговий раз звільняється вакансія системного адміністратора

2 якщо за останній рік ви вже 2 рази міняли роботу, то думаю, що писати/дзвонити не варто

чому вони (адміни) так часто в вас міняються?

Відповідаю по моментам, які вас зацікавили:

1. в людей змінюються бажання: заробітної плати, кар’єрного росту, зміни профілю діяльності — люди змінюють роботу

2. не варто дзвонити писати, якщо ви вже за цей рік 2 рази звільнялися (не мається на увазі 2013, а період з цієї дати 2012 по цей же період 2013) тому, що мені гіморно кожен раз вводити людину в купу нюансів і тонкощів саме цього підприємства, знайомити з людьми, влаштовувати передачу матеріальних цінностей, а через 3-4 місяці повторювати цю саму процедуру.

Тому якщо прийдуть 2 людини: одна з меншим досвідом, але яка не скакала по роботах як кенгуру і гуру, який за 3 роки змінив 7 фірм — я надам перевагу людині без досвіду.

Ну і що вважати за "часто"? Ця тема стає актуальною в середньому раз на рік-півтора (Женя довше робив), так що фіг його знає "часто" це чи ні.

Набираються досвіду і йдуть туди де платять зарплату :)

Здебільшого так

Як вони можуть "набиратися досвіду", якщо в умовах вони вже з досвідом приходять?

Люди з серйозним досвідом на такі оголошення навіть не реагують, тому за досвід я буду вважати роботу хоч на якійсь фірмі з кількістю машин хоча б рівній 10-и, але саме по профілю

Тобто мені потрібно, щоб людина саме "сисадмінила"

Як один із тих, хто був на цій посаді скажу - є чому повчится. І є що робити. Головний + те, що все працює, достатньо дивитися за всім.

*киває головою*

Якби на руки більша ЗП - подумав би. :)

Якби на руки більша ЗП — я б відразу тобі дзвонив, а не оголошення на форумі постив

А шо не так із поштовиком веб та фтп?

І філій поменшало ж?

Нічого :) Як тоді налаштували — так воно і працює. А філій дійсно поменшало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зрозуміло. якби на руки 3000-3200, я б прийшов :)

Що заважає піти на співбесіду, блеснуть інтелектом і довести, що ви варті 3500 грн. на руки? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зрозуміло. якби на руки 3000-3200, я б прийшов :)

Якби там на руки було 3000-3200 ця вакансія тут би і не з’явилася :)

Що заважає піти на співбесіду, блеснуть інтелектом і довести, що ви варті 3500 грн. на руки? ;)

Весь фокус в тому, що платять там саме те, що написано в першому пості, і від інтелекту нічого не залежить.

Заробітна плата на цій посаді навіть від місцевого керівництва не залежить, а диктується з головного офісу корпорації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що прикро :(

Я думаю, що якби ситуація вирішувалася на місці, то ти б там до цих пір працював :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вам так скажу, народ.

Зарплата саме така, на скільки там роботи. Просто в першому пості все дуже детально розписано.

Якби написали

ЗП: 2200 грн.

Об'єм роботи (обов'язки): слідкувати за тим, щоб все працювало.

То було б дуже багато запитань.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От дивуюсь, скільки нашим людям треба грошей. Сьогодні пішов на співбесіду на комплектувальника на склад, сказали, що я "сильно" розумний для них. От мені б така зарплата дуже не помішала б... Як-то кажуть дайте мені точку опори - переверну весь світ! Спробую вислати резюме - авось візьмуть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От дивуюсь, скільки нашим людям треба грошей. Сьогодні пішов на співбесіду на комплектувальника на склад, сказали, що я "сильно" розумний для них. От мені б така зарплата дуже не помішала б... Як-то кажуть дайте мені точку опори - переверну весь світ! Спробую вислати резюме - авось візьмуть...

Ну це нормально, що люди хочуть быльшу заробітну плату, кар’єрний ріст, покращення свого життя. Мені просто незрозуміло, чому ця тема (описана досить чітко і зрозуміло) кожного разу піднімає такий срач

P.S. На всі листи, які були отримані на цю вакансію — відповів. Якщо Ви на свій лист не отримали відповіді, напишіть в ПП. Можливо лист попав в спам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені просто незрозуміло, чому ця тема (описана досить чітко і зрозуміло) кожного разу піднімає такий срач

Это - БОРДА!!!

tVJKs.jpg

А якщо серйозно, то народу дай привід пагаваріть.

Я ще поржу 2 дні і витру все, що нижче першого посту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А зліва заробити ще щось можна?

Треба не красти, треба працювати. Якщо це ваше єдине запитання, то думаю вам не в цю тему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лівак, це для прикладу, якщо хтось із співробітників свій ноут принесе Вінду поставити чи від вірусів почистити, випадково стерті фотки відновити, в тому плані питання. Чи це розцінюється як крадіжка робочого часу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...