Перейти до змісту

o2 XDA Flame


Рекомендовані повідомлення

Вот ИМХО интересный комуникатор. Всё в одном. И тебе GPS и HDD и VGA-экран и qwerty-клава. Только стоить будет наверное как небольшой шаттл:boks:

ЗЫ дочитал статью. Дорого. А HDD и qwerty-клава относились к HTC Advantage

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот ИМХО интересный комуникатор. Всё в одном. И тебе GPS и HDD и VGA-экран и qwerty-клава. Только стоить будет наверное как небольшой шаттл:P

ЗЫ дочитал статью. Дорого. А HDD и qwerty-клава относились к HTC Advantage

А я прочитав його огляд на mobile-review.com (сьогодні появився) - і зрозумів, що нічого доброго там немає...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, сори, затупил :D . Надо было сначала все прочитать а потом постить.

Этот девайс поинтереснее:P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ха... канєшна...

Хоча власники трохи жаліються. Більшість скарг, як я можу судити - від кривих рук і сирості прошивки. Але пишуть і про істотні. Наприклад, в закритому стані клавіші торкаються внутрішнього екрану, і з часом починають залишати сліди на ньому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в закритому стані клавіші торкаються внутрішнього екрану, і з часом починають залишати сліди на ньому.
блін, повторяється історія з N71 :mdr:

Там також в закритому стані клавіатура впиралась в дисплей і лишала на ньому подряпини. Я свій N71 здав в магазин через два тижні після покупки, хоча він мені дуже подобався ;)

Тоді офіційним коментарем Nokia фактично були виправдання, що виробник дисплеїв поставив дисплеї на 0.1 мм товстіші, ніж було вказано в специфікації, від того і проблема. А що ж тепер будуть казати нарахунок E90?..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, чи на внутрішній дисплей Е90 можна плівку клеїти?

ЗІ. Відійшов я від теми...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...