Перейти до змісту

Ляшко мочить....Azirov style


Linark

Рекомендовані повідомлення

повний текст:

Добрий дінь, шанівний Микіла Яновіч! Сігодня Вас міжуть відправіти у відстівку. І Ві маєтє туді піті з усімя кровосісямі. Ваш кібінєт міністрів нєефєктівєн, нідіздаітєн. Ві давелі лідей да зубажання. І кіли Ві, гіворячі пра еканоміку, згідуєте папєрєдніків, та я хічю нагадаті Вам, що Ві - прім'єр-міністр вже трі ракі, і мінулій урід Ві теж ачолювалі. Тоєсть Ві сам сібє папєрєднік, панє Азіров.

Кіли міліїни молодіх лідей біз роботі, біз зарплаті - Ві працюіте у пінсійнаму віці і кіжен дінь ходітє у кішчячій магазін. Кіли міліїни пінсіонєров отрімує мінше тісячі грівєн пінсії, Ві атрімуєте двідцять тісяч пінсії.

Вібірці кіжуть Вам: Да пашлі Ви. Урід Азірова має піті у відстівку!

P.S Коли прем'єр-міністра вже тролять в ВР-напевно варто задуматись(і піти у "відстійку)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звідки повний текст, якщо на відео представник меньшинств не договорив?

з Ютуба, викладено користувачем "Олег Ляшко" в описі відео.

і хоч він і представник меньшинств- тут він "маладца".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цей маладца хай сам навчиться розмовляти, а то гундосить як типовий кантрі мен. Потебенько-2

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цей маладца хай сам навчиться розмовляти, а то гундосить як типовий кантрі мен. Потебенько-2

Та напевно, хай краще "гундосить" ніж так калічити мову як М.Я, я не вірю , що за стільки років не можна вивчити українську мову(тим більше дядько він далеко недурний), все питання в бажанні і повазі до державної(хай навіть не рідної) мови.

А людині яка не бажає знати і поважати державну мову не місце в уряді, тим більше прем'єр-міністром.

А те що Ляшко політичний клоун-це факт, і розважає цю "організацію" в якій не вистачає ще одного півкруга арени для повноцінного цирку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ""невір'ю" тебе Микола Янович навчив писати чи Ляшко?

1.Спрацювала автозаміна, і я побачивши-виправив

2.Ми з вами, здається, незнайомі і на ти не переходили.

3.Якщо немає що написати, будь ласка, не пишіть дурниць, я ж ваші пости на помилки не перевіряю(а вони там є, і немало)

Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому тоді Азірову мікрофон не вимикають ? Виходить , йому можна говорити по староруськи , решті --- ні . :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1.Коли берешся писати чи роздумувати про мову,особливо критикувати те,як хтось її використовує-в першу чергу слідкуй за своєю мовою.

2.А я не переходив з тобою на Ви. Якщо ти думав,що потрапив у вишукане і виховане товариство-ти помилився:-)

3. Ну і стібатися з азарівки - це уже повторєньє повторєнья повторєнья. Тим більше так неоковирно,як це робить Ляшко. А сміятися з цього- це уже як приєднуватися до закадрового сміху в америкосівських серіалах. Чи як реакція собаки Павлова на лампочку.

Да пажалста.:-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1.Коли берешся писати чи роздумувати про мову,особливо критикувати те,як хтось її використовує-в першу чергу слідкуй за своєю мовою.

2.А я не переходив з тобою на Ви. Якщо ти думав,що потрапив у вишукане і виховане товариство-ти помилився:-)

3. Ну і стібатися з азарівки - це уже повторєньє повторєнья повторєнья. Тим більше так неоковирно,як це робить Ляшко. А сміятися з цього- це уже як приєднуватися до закадрового сміху в америкосівських серіалах. Чи як реакція собаки Павлова на лампочку.

Да пажалста.:-)

1. Я не ставлю свою українську як еталон( в мене в школі з укр.мови був трояк)

але слухати оте "чучело" теж бажання немаю.

2."А я не переходив з тобою на Ви,Якщо ти думав що потрапив у вишукане і виховане товариство"- Шановний, це елементарні правила гарного тону і виховання, і на жаль, це індивідуально.

З.І "А сміятися з цього- це уже як приєднуватися до закадрового сміху в америкосівських серіалах"

і ніхто з цього не сміється- це дуже сумно, майже трагічно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не маєш бажання-переключи канал,що ж ти мучишся:-D миши плакалі,кололісь,но продолжалі жрать кактус?

ага,і з правилами хорошого тону у мене проблеми. трояк мав з цього предмету в гімназії

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не маєш бажання-переключи канал,що ж ти мучишся:-D миши плакалі,кололісь,но продолжалі жрать кактус?

ага,і з правилами хорошого тону у мене проблеми. трояк мав з цього предмету в гімназії

На жаль в нашій країні всі проблеми вирішуються переключенням каналу(((((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...