Перейти до змісту

Яка малолітражка є недорога типу Черрі КУКУ?


Sanver

Рекомендовані повідомлення

...на сучасні немає грошей.

Люди бач тут "китайпром" купують по тій же причині :)

розглядаю також щось з фіатів: тіпо чи темпру 1,1І, або того ж гольфа

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 65
  • Створено
  • Остання відповідь

Власне моя думка така чі то нова машина чі то б/у, але понашим дорогам підвіска литить в обох випадках

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

понашим дорогам підвіска летить в обох випадках
Питання в тому як часто вона летить.

З.І. підтримав випадково.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

понашим дорогам підвіска летить в обох випадках
Питання в тому як часто вона летить.

З.І. підтримав випадково.

Одна гарна (наша) ямочка і будь-яка підвіска летить... За цю зиму поміняв 1 зад підшипник, і викинув покришку (гулька вискочила, добре що під кінець зими). В листопаді 2012 купив Гольф 2, так як шукав авто з невеликим розходом. Взимку вкладався в 6л - середній розхід. 5 чоловік в салоні досить комфортно+непоганий багажник, за авто віддав 4тис зелених гривень. По можливості, я думаю краще взяти Гольф 3 диз, і запчастинки не є дорогі, доречі зад гальмівний циліндр 35грн, до ВАЗів 50грн. Це звичайно моя особиста думка... Удачі в покупці!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одна гарна (наша) ямочка і будь-яка підвіска летить...

В нашій дорожній ситуації буде корисно переглянути:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От тільки розхід палива на Ланосах не радує. Сучасні двигуни більш економні.

А який розхід місто/траса у вашого Ланоса? Так, заради інтересу питаю.

І ще, на рахунок підвісок. Вже десь писав, що ще дуже багато залежить від самого водія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А який розхід місто/траса у вашого Ланоса? Так, заради інтересу питаю.

В середньому 8-9, по місту/трасі точно не скажу бо без комп`ютера, максимум було 11, мінімум 7. Стиль їзди спокійний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я звичайно не вкурсі, якраз хочу купити Ланоса з пробігом. Невже настільки погане авто?

Машина хороша, але дуже низенька навіть порівняно з звичайними машинами, ну а після заза - ))

Треба зразу піднімати, ставити проставки чи що там, якщо попередній власник цього не зробив.

А чому саме ланос, мелітопольский мотор теж непоганий, там тільки коробка так собі...

На рах. розходу, зразу ставити газ... Благо рука в установщиків на сенси ланоси набита я так думаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Машина хороша, але дуже низенька навіть порівняно з звичайними машинами, ну а після заза - ))

Нііііі!

ЗАЗ я не продаю в жодному разі! :D Цієї зими переконався, що лише ЗАЗік проїжджає там де проїжджають лише повноприводні авто.

Я хочу ще авто для тихих, сімейних, культурних поїздок.

Мені імпонує "Дастер", але по б"юджету далеко не потяну :(, хоча на скільки мені відомо - у використанні це досить економічне авто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

живучі машини робили тільки до 2000 року.

після 2000 року почалось массове наіпалово в плані ресурсу і надійності, ну і всякі китаці та лайноси появились сюди ж. одноразові машини.

купуйте хоть з салону, хоть б/у, сипеться той пластік вонючий абсолютно однаково.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я звичайно не вкурсі, якраз хочу купити Ланоса з пробігом. Невже настільки погане авто?

Машина хороша, але дуже низенька навіть порівняно з звичайними машинами, ну а після заза - ))

Треба зразу піднімати, ставити проставки чи що там, якщо попередній власник цього не зробив.

А чому саме ланос, мелітопольский мотор теж непоганий, там тільки коробка так собі...

На рах. розходу, зразу ставити газ... Благо рука в установщиків на сенси ланоси набита я так думаю.

Низька? 4 людини кожна за 100 кг ваги в салоні + повний багажник кавунів і динь і всякої всячини. І 152000 км наїзджено нормально. І Крим і Рим нею пройдено було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://m.rst.ua/oldcars/volkswagen/pointer/volkswagen_pointer_2553920.html

ось ще цікава машинка. Я взагалі фанат фольксвагенів. Краще в сто раз таку взяти ніж куку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС купи собі гольфа 3-4 універсала і не будеш мати проблем!

потім підзаробиш, якщо на гольфу їздити добре, вчасно ремонтувати "мелочовку" то продасиш через 2-3 роки за тіж самі гроші щой і взяв!

а вот Китайця... чи ланоса ні!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо вже брати китайця, то краще вже Geely - у них якість краща, ніж у Chery.

Із недорогих моделей - LC або CK New

Остання - більш підходяща для 5 чоловік.

Та ну цей китай, ваняє всередині все, що хай йому грець!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ну цей китай, ваняє всередині все, що хай йому грець!)

Сам придумав, чи десь чув?

Сядь наприклад, в новий Рено Логан а потім в нову Джилі. Запевняю, що твоя думка про сморід в китайських авто зміниться. :0151:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...