Перейти до змісту

Євро 2008


Fiore

Рекомендовані повідомлення

Бля...., як же я ненавиджу цього Шевченка :):(:):(

вот нашо таку дурню говорити ?

за шо його ненавидити !

грав супер ! старався ! :)

Дуже жаль Україну.

Димон ты прав! хотя мне он тоже не ахти как, но в этом матче я действительно увидел его старания!

жалко не игроков с Украины, а людей которые в них верили и болели!

На мой взгляд Украине не хватает дисцыплины и организованости в матче!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 101
  • Створено
  • Остання відповідь

Франція - Шотландія 0-1 :( Тепер боротьба за вихід з групи буде проходити між Францією, Італією та Шотландією :(

ЗІ Треба було в грузинів вигравати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дімон

Я розумію що він гол забив, а я це написав до того, але ніяк не відмовляюсь від своїх слів. Тому що він 3 реальних нагоди просрав, можете мене банити!!! І коли він виходить на матч, то вся схема на ньому побудована, а воно ж вже не завжди нормально вдарити може... Коли ж збірна без нього грає, то рівноцінні можливості мають всі форварди, і не форварди, і команда не зациклюється на цих **б.. навісах, яких було сьогодні в матчі з 20 мабуть, і скажіть скільки з них ми реалізували, хоча до речі могли, тільки наш Шева,сука - каліка!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оце вже така тупість : "тільки шева **** каліка..."

якби всі так могли пас віддати ! і якби всі так грали ! Україна би грала !

і якби такий момент дати ШЕві, який спартачив Калініченко, Шева би ЗАБИВ !!!

і не треба тут на нього гнати !

даже той самий ваш Гладкий ! шо він показав ? НІЧОГО !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дімон

Людино добра, я думав змовчати, але вибач не можу, ти дивився футбол, чи просто фотографією Шеви милувався, він !!!3!!!! наголошую тобі - 3 таких моменти просрав,як в Калініченка 1!!! був, ти це хоч розумієш, чи ти ще може почнеш розповідати про те, що в Шеви були гірші шанси :( ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Франція - Шотландія 0-1 :( Тепер боротьба за вихід з групи буде проходити між Францією, Італією та Шотландією :(

ЗІ Треба було в грузинів вигравати...

Шотландці красавці, мої прогнози оправдали :)

Думається, що Франція і так і так проходить, тому що лишилося їй грати зі слабаками, а от друге місце вирішиться в матчі Шотландія-Італія. Думається, що тут у Шотландії більше шансів.. Хоча ще матч з Україною.

--------

а в матчі Україна-Італія всі старались, і Шева теж. Проте не вважаю , що він зіграв вдало, хоч і забив гол. Одне погано, що поки що немає достойного форварда третього. Гладкий поки що ще не освоївся в збірній. Але якщо його будуть випускати, то думаю ще заграє.

Італія перемогла на класі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я в шоці читати ваш брєд про шеву... ну не можу !

вот вам правда :

"Матч о котором очень сложно писать. Матч, который мог, нет, должен был заканчиваться если и не победой для нас, то хотя бы ничьей. Играли ведь очень неплохо, действующих чемпионов мира переигрывали по всем статьям, но... Что значит класс! Выжать из двух моментов максимум - это не каждая команда сумеет." (с) football.ua

Про Шевченка:

"В любом случае, ему огромное спасибо, как по мне, он был весьма и весьма хорош. Лишь бы он был так мотивирован всегда." (с) football.ua

я просто не можу поняти ! якщо в тебе кровна ненависть на Шевченка, то ладно. так і напиши !

але вот так його обсирати не треба ! Краще Гладкого обісри !

"В последнее время панацеей привыкли провозглашать Александра Гладкого. Это как минимум преувеличение, но его было бы легче объяснить, если бы оно происходило на исключительном безрыбье. Кого он должен заменить? Шевченко? Воронина? Даже Калиниченко? Ой, не спешите… Не вешайте на талантливого Сашу слишком много. Не хочу критиковать его выступление в этой игре, там уже было гораздо больше навала и сумбура, нежели каких-то осмысленных действий, но – подождите. Давайте посмотрим. Не делайте суперзвезд без достаточных на то оснований." (с) football.ua

одне жалко - можливо Воронін більше не зіграє за збірну... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питають Блохіна:

"- Почему Андрей Воронин вышел только во втором тайме, ведь он усилил игру команды?!

- Считаю, что не усилил. Более того, он привез второй мяч в наши ворота. И вообще, хочу вам сказать, что Воронин набрал три лишних килограмма веса. Футболист не имеет права говорить в таком тоне с тренером, как это себе позволил Андрей. Если он хочет так общаться, то пусть едет в Ливерпуль – и говорит с Бенитесом.

После матча я извинился перед ребятами за перепалку с Ворониным. Где-то я был не прав. Но Андрей не посчитал нужным даже извиниться. Если он будет продолжать в том же духе, то не думаю, что такие игроки нужны национальной сборной. " (с) football.ua

Питають Вороніна:

"- Что произошло между вами и Олегом Блохиным во время матча, у вас возник какой-то спор у кромки поля?

Понимаете, не люблю, когда меня делают виноватым во всех ситуациях. Я уже не мальчик, и не позволю, чтобы меня опускали." (с) football.ua

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну в інтервью ще було про можливий ухід Блохіна в іноземний клуб, так що Воронін ще буде грати за збірну. Всежтаки це людина яка грає в Англійському чемпіонаті і навідь забиває голи, що не скажеш про нашу зірку, яка не попадає в заявку в клубі, а за збірну ...

Блохін все що міг вже зробив. ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дімон

сайт звісно хороший:mdr:), і автор об'єктивний - ніхто ж не каже, що Шева не старався, ти це в моїх повідомленнях не знайдеш!!! Так, він вийшов на матч вмотивований, але!!!: як часто таке чудо трапляється???

Та річ навіть не втім, вмотивованим вийшов і Гладкий, і Ворона, і Назар і тд. Але якби очки в групі давали за вмотивованість...

Ти просто не хочеш розуміти, що той же таки Гладкий не грав на позиції шеви(центрфорвард) - це по-перше, ну а по-друге, згадай коли його випустили;))))

Ну і ще так, просто нагадаю: наш суперШева НЕ РЕАЛІЗУВАВ три(!!!) 100% моменти з 4, так для інтересу порівняй з Італією:)) До-речі, Брандао і Макса Шацьких навіть за 1 подібний не використаний момент дууже довго ще всі згадують, а тут - три!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

А ще, цікаво ти цитату про Шеву вставив - лише другу її половину, я спеціально зайшов на сайт і переглянув, так от, кому цікаво, там ще є і початок висловлювання Франкова(а ще є його стаття в йожику за четвер, там думаю навіть дімон все зрозуміє):)))

Ну але всеодно молодець ти, вибирав головне:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

Ну шо ми на сьогоднішній матч побажаєм украйонцам:) Я "проіграти, але неспозоритись ;) " як кажуть "ухажу красиво :) "

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну шо ми на сьогоднішній матч побажаєм украйонцам:) Я "проіграти, але неспозоритись ;) " як кажуть "ухажу красиво :) "

Який канал показує?

І чи ше шось цікаве транслюватимуть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може їм в регбі зашпіляти попробувати :) придумати бойовий клич :( вони навіть невиконали моєї програми мінімум:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

Питаннячко є. Хтось підкаже, які клуби, кафе, ресторани, інше показують матч Шотландія-Італія. Ну а потім напевне і Литва-Україна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нда... а Хорваты отожгли... не пустили Англию в финал. расшаркались перед Россией :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Состоялась жеребьевка ЧМ-2010 года в европейской зоне

Группа 6

Андорра

Казахстан

Беларусь

УКРАИНА

Англия

Хорватия

Сушим весла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...