Перейти до змісту

Євро 2008


Fiore

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні відбірні матчі на Євро-2008

Венгрия - Босния

Шотландия - Литва

Грузия - Украина 36_8_10.gif

Люксембург - Словения

Россия - Македония

Англия - Израиль

Беларусь - Румыния

Латвия - Сев.Ирландия

Мальта - Турция

Молдавия - Норвегия

Сан-Марино - Чехия

Сербия - Финляндия

Голландия - Болгария

Словакия - Ирландия

Уэльс - Германия

Хорватия - Эстония

Швеция - Дания

Италия - Франция

Исландия - Испания

Португалия - Польша

В кого які прогнози з яким рахунком попадуть ГГГрузіни;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 101
  • Створено
  • Остання відповідь

1 скажы во скоко играют и по какому показывают!

2 думаю игра будет очень интересной! буду наблюдать за Вороной! Думаю он ща в хорошей форме и настроении! Ставлю 1 гривну что Ворона забьет! ;)

Украина выиграет с разницей в 2 мяча!

УКРАИНА - ВПЕРЕД! (во всех видах спорта) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну это ещё не факт что Грузины попадут .Я думаю Украине будет не легко но если мы хотим играть на ЕВРО то должны побеждать мой прогноз Грузия-Украина 1-2

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Грузія - Україна 17:55 на інтері

18_10_34.gif

має коментувати Савік Шустер, як для мене це галімо((( він нармальний тіп шоб політиків дибати, але коментувати матч неа...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю там буде зовсім інший комент, якщо порівнювати з його першим разом. Головне щоб не українською, бо тоді зразу може хрест на коментаторській кар'єрі ставити:))

А французи з італьянцями, якщо зовсім оптимально, то добре було б щоб в нічию зіграли!! Але думаю франція виграє;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Грузія - Україна 17:55 на інтері

має коментувати Савік Шустер, як для мене це галімо((( він нармальний тіп шоб політиків дибати, але коментувати матч неа...

Было бы класно если б Маслаченко коментировал

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маслаченко дружить з іншим каналом:)

У меня этот канал есть! токо Украину на нем показывать скорее всего не будут ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та 1:1 - феноменальний результат. Гри ніякої.

Вболіваю всім серцем за Україну, але наше перше Євро у нас же і буде :)

Ну як порівняли коментар Вацка, здається і Шустера? Як на мене результат очевидний. Коментувати те, що відбувається на полі і я можу сам собі без Вацка. До дупи такого коментатора (чи до Росії) разом із Шарафутдіновим і Дерепою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мда... просто нема слів. З такою грою нам нічого не світить :). Все таки дебютне ЄВРО дня нас буде НАШЕ ЄВРО 2012.

ЗІ Яка зараз ситуація в нашій групі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:);):) і шо ти тут будеш казати?!?

Блохін :mdr: :mdr: Невже йо..ний Шевченко кращий ніж Гладкий??

Чому знаючи про кураж,фарт і холоднокровність пацана, його випускають на 88 хвилині?! ;)

Навіщо на полі Калініченко, який ще перед матчем сказав, що морально не готовий грати?!

Що це за тактична побудова на матч, чи може не очікували що гол заб'ють так швидко? ;)

І останнє, за ЧС2006 Блохіну спасибі, але пора вже давно іти н*х..!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

;):):mdr: і шо ти тут будеш казати?!?

Блохін :mdr:;) Невже йо..ний Шевченко кращий ніж Гладкий??

Чому знаючи про кураж,фарт і холоднокровність пацана, його випускають на 88 хвилині?! :)

Навіщо на полі Калініченко, який ще перед матчем сказав, що морально не готовий грати?!

Що це за тактична побудова на матч, чи може не очікували що гол заб'ють так швидко? ;)

І останнє, за ЧС2006 Блохіну спасибі, але пора вже давно іти н*х..!!!

Ну ти ти жорстко з своїм ИМХО... но посуті правильно, Воронін <--> Калініченко це бредовий хід... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

метко сказано!

знаете друзья, я пришол токо с тренеровки, и до сих пор не верю своим глазам! Одним словом (да простят меня великие админы и модеры) йобари!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто якби Україна грала у футбол так як потрібно, то винесли б тих Грузинів у одні ворота. А то грали на утримання рахунку як завжди. От і ВТРИМАЛИ. І вихід з групи нам уже ніяк не світить. Сьогодні думаю італійці виграють у Французів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто якби Україна грала у футбол так як потрібно, то винесли б тих Грузинів у одні ворота. А то грали на утримання рахунку як завжди. От і ВТРИМАЛИ. І вихід з групи нам уже ніяк не світить. Сьогодні думаю італійці виграють у Французів.

о, хоть футбол посмотрю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер остається тільки чекати ДИВА 12.09 - перемоги над Італією. ИМХО такого дива не станеться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...