Перейти до змісту

Скарга на klyots


Lacosta

Рекомендовані повідомлення

Учасник проекту klyots Борду Луцька хочу заявити вам такє новенькє собі представлення!

1) Менібек) Відповідь - в темі не описується про менібек!

2) Підстава) Якщо й купувати руля то не торгуйтесь тому, що руль з ціною був описанний під самими характеристиками продажі руля!

3) Про сам Луцьк - якщо й навіть його ви хотіли віддати то він не знав що так буде томущо руль в робочому навіть в дуже харошому стані! Тоді його ще не було в Луцьку після продажі!

4) Повернення - повернення не підлягає зовнішньому вигляду так я ми не знаємо що в самій машині Руля!

5) Погроза - погроза для людей, порушування пра споживача!

Тепер придумайтесь до моїх слів.

Менібек розпочався з з тогож дня коли ви купували руля.

Гроші для повернення не підлягають!

Погрожувати можете своїй сім'ї а не чужим люддям якіх ви добре не знаєте. А якщо на це пішло діло тоді ми будемо погрожувати так як ви нам!!!!!

Дата народження

26 ноября 1978 года

Хто знає або бачив це нещастя будь ласка повідомляйте зарання

Дякую з повагою Lacosta

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2) Підстава) Якщо й купувати руля то не торгуйтесь тому, що руль з ціною був описанний під самими характеристиками продажі руля! 3) Про сам Луцьк - якщо й навіть його ви хотіли віддати то він не знав що так буде томущо руль в робочому навіть в дуже харошому стані! Тоді його ще не було в Луцьку після продажі! 4) Повернення - повернення не підлягає зовнішньому вигляду так я ми не знаємо що в самій машині Руля!

В житті як наклацано розмовляєте оцей набір слів так само ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таке враження, що здійснено переклад якоїсь інструкції з іноземної мови дуже паршивою програмою.

Або з мобіле.де гуглом перекладено опис до якогось корча.

Таких як ТС варто перманенто банити допоки не навчиться висловлюватися чітко та грамотно (не повчить уроки).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Малолітній продаван (чи його клон\друг) пробують зустрічно полякати покупця, котрому впарено було бракований руль.

Намагання грамотно оформити пред"яву - провалилось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ого! Вся страна шас прильнёт экранам телевизоров!

Главное, что бы обом фигурантам дела не отключили интернеты, и что бы их не забанили... а так, вечерок обещает быть весёлым.. :g05:

Даже сам топстарт (то есть его стилистика ) этой темы уже навевает на интересные размышления и коментарии об их авторе... там можно почти каждое слово затроллить... :0124:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а слабо модераторам зробити перенаправлення всіх постів ТС прямо в тему "Доска позора" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То певно словесна діарея юного продавця.Да уж.Ліпше б граматику повчив,ніж барижнічати в тирнетах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я цей понос закрию, але скривати не буду, можливо хтось щось зрозуміє - пишіть в ПМ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...