Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

"Лыбидь ТВ" отвечает на вопросы

Новый украинский спутниковый оператор "Лыбидь ТВ" отвечает на вопросы потребителей: 1. Когда у дилеров будет оборудование? В понедельник 15 апреля мы начинаем отгрузку оборудования в регионы. Мы постараемся сообщать о том, какому именно дилеру пришло оборудование и по возможности какое именно. Мы понимаем ваше нетерпение, о котором говорит количество ваших заявок. Однако есть обстоятельства, которые существенно влияют на процессы получения и распространения оборудования.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 134
  • Створено
  • Остання відповідь

Моя переписка

Маю ресивер AMIKO Alien SHD8900, Ваші канали

знайшов на супутнику.

Яка вартість перегляду каналів?

Чи зможу я дивитись Ваші канали на своєму ресивері?

------

Наш технічний відділ протестував ресивери Amiko 8240 та Amiko 8340. За

думкою наших спеціалістів у вашого ресивера є усі шанси для того, щоб

приймати телеканали пакету Доступний.

Вартість перегляду каналів входить до вартості пакету (супутникова

тарілка+конвертор+ресивер+карта доступу). Вартість підключення приблизно

65-80 у.е. усе залежить від складності монтажу на проведення дротів.

Зауважимо, що при підключенні до пакету Доступний, ви маєте можливість

перегляду пакету три роки безкоштовно.

------

Тобто мені потрібно купити лише картку? Оскільки все інше у мене є. Я праильно зрозумів?

Скільки буде коштувати картка з пакетом доступний?

Де можна придбати?

------

Разом із придбанням карти доступу ви отримуєте можливість переляду програм Лібидь ТВ! Про ціну дізнайтесь у дилера після 15 квітня

------

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кам модуль "Либідя" не привязан к ресиверу и он будет работать в некоторых моделях:

- Amiko 8240

- Amiko 8340

- Opticum X403

- Opticum X406

- Galaxy Innovation 2238

- Golden Media Wizard HD

- Openbox S4 Pro+ HD

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

настораживает отсутствие вразумительной информации - цена, каналы какие, абонплата , техвозможности?..

и тестовый просмотр недоступен - не посмотришь, не пощупаешь.

одни обобщенные фразы, настораживает...

Старт проекта 15 квітня-потерпіть.

cтартанул?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чи скоро він буде шаритися

А для чого? Всі ці канали, що в них зараз, вільно і так дивитись можна!:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чи скоро він буде шаритися

А для чого? Всі ці канали, що в них зараз, вільно і так дивитись можна! :)

стоит одна тарелка и одна головкана 36 градус и балдееш - шара на нтв триколор и нашенские каналы за одно

а не две тарели, четыри бошки, дайсик ,не говорю про крепежку и кабеля :0157:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чи скоро він буде шаритися

А для чого? Всі ці канали, що в них зараз, вільно і так дивитись можна! :)

стоит одна тарелка и одна головкана 36 градус и балдееш - шара на нтв триколор и нашенские каналы за одно

а не две тарели, четыри бошки, дайсик ,не говорю про крепежку и кабеля :0157:

Что-то ничего не понял... :0162:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чи скоро він буде шаритися

А для чого? Всі ці канали, що в них зараз, вільно і так дивитись можна! :)

стоит одна тарелка и одна головкана 36 градус и балдееш - шара на нтв триколор и нашенские каналы за одно

а не две тарели, четыри бошки, дайсик ,не говорю про крепежку и кабеля :0157:

Что-то ничего не понял... :0162:

на одну тарелку и одну головку, ну и тюнер естественно- ловиш (нтв+ триколор-с хитрым просмотром) и либідь тв с украинскими каналами - он на том же спутнике.

не надо собирать с двух спутников (амос и сириус) украинские каналы.

а те каналы что в аналоге мало того что с двух ретрансляторов идут :0157: так их скоро тю тю прикроют

договор до 2015 года - все страны прекратят аналоговое наземное вещание

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на одну тарелку и одну головку, ну и тюнер естественно- ловиш (нтв+ триколор-с хитрым просмотром) и либідь тв с украинскими каналами - он на том же спутнике.

Ну вот так-бы и сразу!:)

Ну пускай вначале все "украинские" впихнут, а потом и ... "посмотрим"! Правда ТРК Украина и Футболы всеравно на 4.8° :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікава інфа.

Чомусь ніхто не згадав про місцеві канали. Сумніваюся що всім місцевим каналам виділять частоту на супутнику, та й дороге це задоволення напевно (я навіть уявлення не маю). В принципі якщо забити на місцеві канали, то хороша альтернатива Т2.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікава інфа.

Чомусь ніхто не згадав про місцеві канали. Сумніваюся що всім місцевим каналам виділять частоту на супутнику, та й дороге це задоволення напевно (я навіть уявлення не маю). В принципі якщо забити на місцеві канали, то хороша альтернатива Т2.

цікава, але не від триkолора

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о чем там диллеры молчат?

А кто у нас вообще диллеры? :)

Компания Гефест

Официальный сайт: www.sat-ua.com и www.sattv-shop.net

еmail: [email protected]

Тел: 0632479479 (Киев) и 0638017923 (Ровно)

Киевская, Черниговская, Житомирская, Ровенская, Волынская

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Гендиректор "Вижн ТВ" (ТМ Viasat) Оксана Ферчук считает модель "Лыбидь ТВ" недостаточно экономически эффективной, так как большие объемы абонентов получить не просто. "В Украине в этом сегменте работаем мы с UA.TV (бюджетный пакет Viasat), и мы делали анализ такой модели. Теоретически для клиента такой продукт был бы интересен, но экономически он выглядит необоснованно. Предыдущие четыре года клиенты в основном мигрировали из эфирного типа подключения в спутниковый, в последний год миграция идет из эфирного в цифровой",— объясняет госпожа Ферчук. По ее словам, существующее спутниковое домохозяйство имеет аналогичный продукт, и у него нет потребности что-то менять. " "
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З "проблем" кількість у більше ніж 10 млн. абонентів не береться
як говорив один історичний діяч: "є брехня, велика брехня, а ще є статистика". Триколор стоїть навіть на кораблях ВМФ Російської Федерації. Ось вам ще абоненти + загальна статистика продаж. Рівняти Триколор і НТВ + не доречно.
Ви напевно з відрядження повернулися
на жаль ні. Збираю речі, а повернуся на наступному тижні і вже тоді буду виріщувати чи продовжувати далі писати. Цілком можливо буде -1 спеціаліст з питань телебачення.
було нудно і починаєте свою "правоту" тут доводити
мені нудно ніколи не буває, особливо в нашій державі. Нікому нічого не доказую. Оскільки ще мій колега, котрий писав на цьому форумі, довів марність і безперспективність доказування. На борді є лише невелика група людей котра бажає щось знати, а всі інші - аби поговорити.
але люди в Росії масово ставлять собі "Триколор"
ставлять лише люди далекі від телебачення. А коли їх в черговий раз розведуть на гроші - біжать на профільні форуми і соплі мотають: нас обманули. І знову йдуть і купують запорожця по ціні мерседеса.

Для тих хто так сильно бажає дивитися даного оператора, хороша новина в Агсаті з'явилися модуль і карта доступу по ціні 439 грн.

На цьому дозвольте відкланятися. Можете мінусувати, писати, що за брєд він пише. Мені все одно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дозвольте відкланятися

Не ображайся так! Просто діалог, я думаю, потрібно вести трохи по іншому і розуміти, що є люди, які теж у чомусь розбираються і твої висловлювання не є істина останньої інстанції. Всього доброго!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для тих хто так сильно бажає дивитися даного оператора, хороша новина в Агсаті з'явилися модуль і карта доступу по ціні 439 грн.

Пакета с толковими каналами немає, зато вже в продажу обладнання

post-8105-0-27075100-1366535324.jpg

post-8105-0-27075100-1366535324_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 мин(в период 15:00-15:30 по киеву) шли открыто каналы Лебедя, наверно тестируют.

уже коданули

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Первый тюнер Лыбидь ТВ

Спутниковый ресивер Лыбидь 1002 представляет собой очень простое устройство, которое выполнено на заказ для Лебедь ТВ. Он не содержит ничего лишнего и смотрится как простая бюджетная модель.

Тюнер Лыбидь ТВ или ресивер Лыбидь ТВ со старта будет доступен по цене 53 доллара (432 грн), в дальнейшем цена будет колебаться в сторону уменьшения по мере их массового распространения.

post-8105-0-32427400-1366829409.jpg

1002-1.JPG

1002-2.JPG

1002-3.JPG

1002-4.JPG

1002-5.JPG

post-8105-0-32427400-1366829409_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...