Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт! Моживо в той розділ пишу, то нехай модератор перекине, куди там тре...

Питаннячко наступне. Малий згубив телефон, ну ї зрозуміло, хто там його знайшов, відразу вийняв сімку, тому що абонент вже не абонент. Не хочеться писати заяву в міліцію про те, що його вкрали, бо як знайдуть, то в людини, а скоріш в дитини (був згублений по дорозі зі школи), будуть проблеми через неуважність малого. Може в кого є знайомі, які за презент допоможуть визначити місцезнаходження по ІМЕІ без відкриття кримінальної справи? Телефон новий... шкода....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо малий роззява, то хто тут винен, і навіщо навіть думати писати заяву про те, що його вкрали?

Тільки із-за цього щоб його шукали, зробити неприємність тому хто знайшов, або вам коли виявиться що його ніхто не крав, а малий його ваш просто згубив, то вже ви будете мати проблеми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за спасибо это вряд ли кто-то будет делать, может услуга дороже телефона выйдет... А про заявление даже думать не стоит!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та я і не хочу за спасибі))) Так я ж відразу і написала, що і іншим людям не хочу створювати проблеми та незручності....

телефон коштує 750 грн, шкода просто втратити, тільки подарували на день народження....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оце так логіка... пісєц...

правильно, не робіть прикрість тому хто присвоїв ваш телефон - зробіть собі, знайдіть ту динину... поясніть що він не прав... посидіть троха, розуму наберіться - бо його мама напише заяву що дитину залякували.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто без заяви немає іншого способу знайти телефон, от і питаю, може хто що підкаже... а ви тут тільки пережовуєте на свій лад...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навряд чи є така програма з вільним доступом. Це треба питатись в знайомих з міліцейськіх кіл, можливо вони вам допоможуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в цьому випадку можно знайти тел за допомогою томографічноі програми вона може відслідкувати даже смс хто шле з другого номера но це стоіть грошей але есть одно але якщо хтось знайшов ваш тел то навряд чи буде користуватись ним та вашим старим imei просто перибє на другий або випаяє епром де міститься інфа про імей чи на запчасті або комусь із друзів просто подарить хо іде за кордон от і все та й шукай вітра в полі в такому випадку даже і заява в міліцію не допоможе моя думка забути про те і все а дитині таких іграшок пока що непотрібно він що безнесмен чи невідкладні справи вирішує от в мене дитина смарта згубила ніщо недопомогло от і змирився пока дитина небуде взрослою в свою міру до тих пір такі речі в руки недавать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чого ви людину дарма надії лишаєте. Виходить якщо згубив телефон то все, без варіантів. Напевне все-таки варто звернутись в міліцію і пояснити ситуацію. Там розкажуть розцінки.

Цивільний кодекс. Стаття 337. Знахідка

1. Особа, яка знайшла загублену річ, зобов'язана негайно повідомити про це особу, яка її загубила, або власника речі і повернути знайдену річ цій особі.

Особа, яка знайшла загублену річ у приміщенні або транспортному засобі, зобов'язана передати її особі, яка представляє володільця цього приміщення чи транспортного засобу. Особа, якій передана знахідка, набуває прав та обов'язків особи, яка знайшла загублену річ.

2. Якщо особа, яка має право вимагати повернення загубленої речі, або місце її перебування невідомі, особа, яка знайшла загублену річ, зобов'язана заявити про знахідку міліції або органові місцевого самоврядування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

жлобство наших людей не имеет границ :(

не умеет ребёнок пользоваться такими вещами - чернобелую нокию ему на шнурочке на шею повесте,

ребёнок будет "в контате" - звонит она точно так же

p.s. а тел наверное бабушка-с-дедушкой подарили.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо хочете реально повернути телефон - пишіть заяву в міліцію про те, що телефон вкрали. Тоді не буде відмови, і міліція рано чи пізно телефон знайде. Скажете як є - телефону не буде точно. Вирішувати - Вам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...