Перейти до змісту

Телефон з китая


Andreyxxx

Рекомендовані повідомлення

Всiм привiт.

Хочу замовити телефон з китая www.tinydeal.com з цього сайта. Питання таке коли оформляэш замовлення там потрiбно вписати адресу доставки. Ця адреса повинна буди моэю власною тобто мiй будинок., чи можна вписати адрес новой почти i посилка прийде туди? Якою пересилкою краще користуватися з трек кодом чи без.,яка надiйнiша? Скiльки з мене здере нова почта якщо товар прийде на адресу почти. Ну i хто що скаже про даний сайт. там пише нiби доставка з китая безкоштовна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібно вписувати вашу домашню адресу. Посилка прийде на віділення укр пошти. Краще з трек номером, тому що можете відслідковувати.

http://www.taker.im/...ены-и-бесплатн/

тут відгуки про даний сайт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доставка бесплатная,проплачиваете только сумму указанную за товар,я заказывал 5 раз ,все посылки дошли,правда сроки были разные 2 пришли через 12 дней,а одна шла 1,5 месяца,2 шли по 3 недели ,платил я долларовой интернет visa.без комиссии

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

свою власну адресу!

доставка може затягуватись до 2х місяців інколи!

але приходить завжди ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго вечора.

Знайшов цiкавий сайт з дуже низькими цiнами .,телефони по 100 грн., нетбук за 250 грн. хтось замовляв ? На грошi не кинуть?

www.aliexpress.com/homeRu.htm

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на алі багато що купував. все прийшло, претензій нема. все відповідає своїй ціні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на алли багато товару який потрiбно купувати по 10 а то i по 100 шт. магнiтола коштуэ 60 грн але потрiбно брати 100 шт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго вечора.

Знайшов цiкавий сайт з дуже низькими цiнами .,телефони по 100 грн., нетбук за 250 грн. хтось замовляв ? На грошi не кинуть?

www.aliexpress.com/homeRu.htm

aliexpress.com - китайський інтернет-аукціон для продажу товарів китайцями за межі Китаю.

Якщо на ebay.com є "кидали", то наївно сподіватись, що на китайській торговій площадці їх не буде.

Тому працюють загальні правила - рейтинг продавця, фідбек'и, диспути, і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...